Kožní Třeštík Svitavy

1519
26.6.13 14:43

kožní Třeštík Svitavy

Ahoj, nejezdíte někdo k kožnímu panu Třeštíkovi do Svitav? 3× v týdnu bere dopoledne bez objednání, chystám se tam, ale zajímalo by mě, jak dlouho se tam čeká :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
606
26.6.13 15:20

Ahoj, radši bych šla k dr. Sezemske

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Andy 13
26.6.13 15:41

Ahoj, taky k němu chodím, jsem s ním maximálně spokojená, ale je fakt, že když tam jdeš bez objednání, tak si počkáš třeba i 3 hodiny!

• Citovat
  • Nahlásit
1519
26.6.13 18:42

Andy a má cenu tam být třeba v sedm ráno, když má od osmi? Nejsem se Svitav, ale u nás mě kožní chce vzít až v září!! 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Andy 13
27.6.13 17:45

Pokud vím, tak on má sice od osmi, ale lidi tam čekají třeba od šesti, třeba moje kolegyně tam párkrát šla kolem 11.hodiny s tím, že buď ji vezme do 12,nebo ne a vždy ji to vyšlo, ono to totiž dost lidí vzdá to dlouhý čekání. Tak držím pěsti, pokud se rozhodneš to zkusit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.14 19:49

Dobrý den, mám v plánu zajít si za panem dokotrem Třeštíkem, chci se jen zeptat, slyšela jsem, že jeho sestřička je dosti protivná a hubatá?? Je to pravda?? S čekáním jsem smířená, ale aby tam po mě někdo ještě pak štěkal…??? Anonymně proto, aby mě někdo nepoznal, bůh ví kdo sem chodí.. ;) a ještě dotaz..jaký pan doktor je?? Je to odborník?? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
17612
31.7.14 20:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám v plánu zajít si za panem dokotrem Třeštíkem, chci se jen zeptat, slyšela jsem, že jeho sestřička je dosti protivná a hubatá?? Je to pravda?? S čekáním jsem smířená, ale aby tam po mě někdo ještě pak štěkal…??? Anonymně proto, aby mě někdo nepoznal, bůh ví kdo sem chodí.. ;) a ještě dotaz..jaký pan doktor je?? Je to odborník?? ;)

Připrav se na to, že pokud tam nebudeš čekat už v sedm ráno je možnost, že tě třeba neošetří. Zažila jsem to a musela jet ještě jednou, přijela jsem na osmou :zed: Se sestrou jsem pak mluvila v telefonu, byla moc hodná a podruhé mě vzala ihned!
Když mě poprvé nevzali, tak v konec pracovní doby vyběhl dr. do čekárny, zařval, že český národ je dostatečně gramotný aby si přečetl TOTO a třískl do dveří. A pak ještě třískl těma dveřma 8o 8o 8o Jako byla jsem silně v šoku a vím, kdo je tam teda protivný :x
Sice je brán jako odborník, ale mně nepomohl. Vykecával se slušně, houpal na židli a měl nemístné vtipy :roll:, dostala jsem mast, která ale problém neřeší, jen ho zmírňuje.
Ale zkus to k němu, v okolí nikdo lepší než on není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.14 20:04

@Catus jejda, to jsou tedy vyhlídky :( já jsem zase slyšela nějaký řeči na sestru, že je drzá a dosti hubatá ;) vím, že v sy je ještě Sezemská, ale ta prý nic moc :nevim: :nevim: a tak bych radši zkusila první dr Třeštíka :think: děkuju za komentář :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
17612
31.7.14 20:07
@Anonymní píše:
@Catus jejda, to jsou tedy vyhlídky :( já jsem zase slyšela nějaký řeči na sestru, že je drzá a dosti hubatá ;) vím, že v sy je ještě Sezemská, ale ta prý nic moc :nevim: :nevim: a tak bych radši zkusila první dr Třeštíka :think: děkuju za komentář :kytka: :kytka:

Podle mě je protivná, protože to odnáší za něj :lol: On si tam vyplkává a lidi nadávají jí. Určitě k němu zajeď, nevím jak to máš daleko, já dost, takže jsem byla naprdlá, ale co už :mrgreen: Zřejmě zkusím ještě kožní v OL.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat