Špatná práce

Anonymní
12.12.20 08:16

Krátká práce

Ahoj, prosím zachovat anonym, je to pro mě dost citlivé a čerstvé. Nastoupila jsem do nové práce v obchodě, vydržela jsem dva týdny! :,( :( Holky, parta co tam jsou spolu delší dobu, mě doslova vystipaly. Pomlouvaly mě, dělaly naschvály, nemohla jsem se najíst ikdyz oni jedly, nechtěly semnou jít na oběd až na jednu taky novou, která taky chce skončit, nedá se to mezi nimi pracovat, nikoho si nepřipustí k tělu, do party, byla jsem pro ně černá ovce a já se bojím jít zas nová do dalšího zaměstnání, ikdyz tady to bylo tím, vesnice, obchůdek s holkama co se tady znají. Co si o tom myslíte?

Příspěvek upraven 12.12.20 v 09:15

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4527
12.12.20 08:28

Myslím si o tom to, že sis měla dupnout. Ses dospělá a necháš se ovládat nejakyma pipinama, co si o sobě myslí bůh ví co? Jak jako nemohla jsem jíst? Vyrvaly ti jídlo z ruky? Asi ne, že… všechno je to jen o tom, co si necháš líbit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.20 08:30

@chaela Když ono to je těžké, když je jich na tebe víc a ty jsi proti nim nic, když oni jsou tam jak už doma, nene ale stěžovali si, ze přijdu a během letu si zakousnu jídlo, mam se najíst doma, což ale nešlo, když jsem chystala děti abych to do práce stihla :think:

• Citovat
  • Nahlásit
535
12.12.20 08:34

Co si o tom myslím?.. Dala bych výpověď a hledala si jinou práci.. Všude nejsou takhle katastrofální vztahy.. Chce to více sebevědomí.. Ano, být milá a usměvavá ale nenechat si kálet na hlavu a jasně a rázně se proti takovému chování vymezit.. Protože jak to jednou někdo zkusí tohle na tebe a uvidí, že mu to prochází, tak už se to bude jenom stupňovat.. Ženské kolektivy takové bohužel bývají.. :? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
12.12.20 08:36

Ahoj kocko, naprosto te chapu.. pracovala jsem v obchodech taky a musela jsem mit teda smeny sama, protoze jak s nima neresis jejich vztahy, problemy, jak snima jen trochu nesouznis, tak je to mazec… jsou to vetsinou blbky s nizkym IQ…

Taky jsem si prochazela sikanou, kde na me valili milion veci po tydnu, ze tohle a tamto mam davno umet a podobne kraviny, pak ze nekde treba chybela cenovka, nebo bylo spatne zameteno. Byl to hrozny natlak, telefony i domu… A pak jak jsem po roce koncila a otevrela jsem si pusu pred manazerkou, promluvila jsem o sikane apod,. Tak misto toho aby se k tomu postavila, tak me jeste potopila, protoze zavolala na tu pobocku a zacala se jich ptat, jestli je to pravda apod. Ani pro veci jsem si tam uz pak nemohla, protoze mi vyhrozovali.

Prace v obchode je hnus a nemusis se citit blbe, ze nejsi stejna jako ony. Posilam silu :srdce: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4527
12.12.20 08:38

Nevím, co je to za práci, ale. urcite máš nějakou přestávku na jídlo. Snídat musíš opravdu doma, ne všude můžeš přijít do práce a dát si kafíčko se snídaní. Pokud jsi přímo behem vykonu prace neco pojidala, tp by se zase treba nelibilo me jako sefove, kolegyne naprosto chapu. Vstavejte ráno dřív, když nestihate. Nemusíš pak snídat v letu a v nervech v práci. Kdyz jslu na tebe nepříjemný, tak je ignoruj, normalne delej svoji práci a navíc se nějaký asertivni odpalkovaci věty. Ono by je to přešlo, kdyby to nemělo žádnou odezvu. Ale na to už je teda pozdě. Hodně štěstí v novém. zamestnani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.20 08:41

Holky děkuju moc, bylo to hrozné, po rodicaku s dvěmi dětmi jsem se tak moc těšila do práce, byla to moje první práce, šla jsem hned po škole na rodičák a takhle jsem to akorát jen orvala, byla nervózní po příchodu a odchodu z práce, bohužel vedoucí byla jejich kamarádka a taky drbala, bylo mi strašně, snad další zaměstnání bude lepší, proto sem skončila po dvou týdnech, nedalo se to :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.20 08:43

@chaela Ano já vím, ale ony taky jedli, něco si vzali a při práci zakusovali, ale u mě se jim to nelíbilo a bylo mi řečeno potom, ze jen čekaly až toho na mě budou mít víc, takže tak či tak by mě vyhnaly. Dekuju moc, už teď jsem nervózní z další práce, vím, všude je něco, ale tohle bylo moc.

• Citovat
  • Nahlásit
62084
12.12.20 08:45

Můj chlap vydržel v práci 3 dny.. Nesplnili co slíbili plus stejný kolektiv. Tak šel do jiné a tam je spokojený.. Přeci nebudeš někde, kde to nedávás.. Najdi jinou, práce je dost :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
12.12.20 08:47
@Elin29 píše:
Co si o tom myslím?.. Dala bych výpověď a hledala si jinou práci.. Všude nejsou takhle katastrofální vztahy.. Chce to více sebevědomí.. Ano, být milá a usměvavá ale nenechat si kálet na hlavu a jasně a rázně se proti takovému chování vymezit.. Protože jak to jednou někdo zkusí tohle na tebe a uvidí, že mu to prochází, tak už se to bude jenom stupňovat.. Ženské kolektivy takové bohužel bývají.. :? :hug:

Přesně tak, někde jsou ženský slepice, ale jinde fajn…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
12.12.20 08:52
@Anetka987 píše:
Přesně tak, někde jsou ženský slepice, ale jinde fajn…

Souhlas!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10386
12.12.20 08:55
@Anonymní píše:
@chaela Ano já vím, ale ony taky jedli, něco si vzali a při práci zakusovali, ale u mě se jim to nelíbilo a bylo mi řečeno potom, ze jen čekaly až toho na mě budou mít víc, takže tak či tak by mě vyhnaly. Dekuju moc, už teď jsem nervózní z další práce, vím, všude je něco, ale tohle bylo moc.

Kašli na ně, nejhorší je, když ti někdo nadává za něco, co sám dělá. Slepice no. Mají semknutý kolektiv a nikoho tam nechtěj pustit, jejich chyba, takhle jim tam nevydrží nikdo a akorát budou mít víc práce. Neboj, ne všude je to takhle :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.20 08:58

@arinecka Také jsem to říkala, ať si teda Vánoce vyřeší sami a Silvestr, už takhle byl problém to rozdělit, alespoň budu s rodinou a víkendy ať si taky chodí jak chtějí, práce otrocina a ještě takový kolektiv, ať si to teda užijí

• Citovat
  • Nahlásit
171
12.12.20 09:02

Edit

Příspěvek upraven 30.12.20 v 07:48

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.20 09:06

@BeachPlease To víte, že nemusím, ale zase musíme nějak vycházet, domlouvat se a tak… :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat