Krátké manželství

Anonymní
12.2.21 16:37

Krátké manželství

Ahoj, prisla jsem pokecat. Je tu nekdo kdo mel taky tak kratke manzelstvi jako ja? Nase manzelstvi bylo jedna velka italie, doslova. I presto vsechno jsme se po pul roce vzali, do tydne uz toho litovali, za mesic kupovali dum, do tydne toho litovali a tak se to tahlo sem, do teto chvile. Tak ja jsem spis ten klidas, s talirema (a vsim moznym) hazel vzdycky jen manzel :oops: :lol: Ja jsem ho vzdycky respektovala, ono to ani jinak neslo, kdyz je to chlap jako hora, proste bouchl do stolu a tak to bylo. Jenze kolikrat se stalo, ze si neco namyslel, ted hned to musel mit a ja ho krotila, protoze jsem vedela jak to dopadne. S tim vsim jsem si ho brala a musim rict i presto vsechno ho mam stale rada, vim, ze to neni zly clovek. Je oblibeny, vtipny, ale proste doma to ventiloval kolikrat takhle. Ja treba obcas taky jsem protivna, ale ja jsem zenska, ze jo :lol: Takze, k detem jsme se ani nedostali (mozna dikybohu), pred trema mesicema jsem proste uz to nevydrzela, manzel se zase sprajcnul nekde u neceho, nejake blbosti beztak zase, byla obrovska hadka, odstehovali jsme se oba z domu. S manzelem neni rec uz vubec, jak ho znam, tak trucuje, ale i se trapi. Rozvodove papiry mame nachystany, dum k prodeji taky. A tak to na me zase prislo. Kdyz chodim po tom nasem dome, vzpominky, asi chapete. Mam ho stale rada, ale kdyz se proste takhle ted sprajcnul, tak si rikam, treba to bude zase dobry. Jenze nikdy ho to takhle dlouho nedrzelo. Na sms a hovory odsekava. Porad si rikam, jestli nemam jeste pockat :think: Ach jo. Jinak jeste doplnim, ze manzelovi je 35, me o 5 let min a cele tohle trva skoro dva roky :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
895
12.2.21 16:50

Moje sestřenice si přítele vzala po 3 měsících, rozvod byl ještě do roka, tak vaše dvouleté manželství není tak krátké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3236
12.2.21 16:51

S dětmi by to s ním bylo jen horší… To se hádají i páry, co byly do té doby v pohodě…

Nemáš ten stres zapotřebí :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
12.2.21 16:56

Mě by hrozně zajímalo, na čem se šprajcává :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
12.2.21 16:57

Můj partner se v předchozím vztahu rozváděl po ročním manželství, ve vztahu spolu byli déle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.2.21 17:10

No a co zde oblíbená párová terapie? Pokud oba k sobě něco cítíte a nechcete úplně zahodit… Neyla by vůle to zkusit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
12.2.21 17:51

Noo krátký manželství, já si brala chlapa po měsíci chození, bylo mi 22, mu 30, nějak jsem se splašila a když se mi dvořil, tak jsem ze srandy řekla, že se vezmeme, on se toho chytl a za 3 týdny byla svatba pro 60 lidí :D každej říkal, že to nevydrží, že jsme blázni a tak.. ale my jsme se nedali… naši rodiče málem odpadli :D každej si myslel že jsem těhotná a proto se bereme, docela úlet, tu itálii máme doma taky, akorát ja jsem ta, co rozbijí občas talíře, brala jsem si ho a neznala jsem ho, ale nelituju toho, jasně, jsme odlišní, ale přece v něčem stejní, vzali jsme se, dostudovala jsem, koupili jsme dům, otěhotněla jsem, syn má 2 roky a čekáme za pár měsíců holčičku, budem spolu teď 4 roky, nemusí to vydržet, ale doufám že vydrží, nikdo z nás nechce rozbíjet rodinu a jsme proti rozvodům… uvidíme, co nám život přinese.. u tebe bych řekla, že pokud se neozývá, je něco špatně, pokud by chtěl manželství zachránit tak by už jednal… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15377
12.2.21 17:54

Popiuješ to, čemu Plzák říká kalamitní manželství.

ukončit to je asi dobrý nápad, ale především začni ošetřovat sebe sema, trošku se pohrabat v tom, proč něco takovéhleho ji ochotná vydržet, proč jsi ochotná přistoupit na debilní roozhodnutí o kterých předem víš že jich budeš litovat (jasně že si tušila že si ho nemáš brát a že si nechcete pořizovat nemovitost) a tak.

A gratuluju k takové příčetnosti, že si to nechtěla opravit miminkem. Jen by se to celé zkomplikovalo a zatáhli byste do toho to nebohé dítě.

Když se ti podaří udělat si v duši a hlavě trošku pořádek, tak ten příští partner by mohl být o něco příčetnější.

Ono platí - jakej šel, takovou potkal. A pokud tedy chceš potkat někoho použitelného než chlerického hysterika, tak nejsnazší cesta k tomu je trošku pofackovat svoje vlastní démony a pak se s nima smířit. A dost se hodí mít k tomu nějakého průvodce/kyni -myslím tím psychoterapeuta/ku.

Pokud jinak jsi psychicky v pohodě, tak si vyber chlapa a řeš s ním svoje vztahy s chlapy, pokud jsi spíš rozbitá, tak si vyber takové pohlaví, jaké měl ten z tvých rodičů, se kterým máš/měla si bezpečnější a vřelejší vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2249
12.2.21 17:54

Když je víno kyselé, je lepší ho vylejt, než si křivit hubu.
A s manželstvím je to to samé v bledě modrém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 17:59

Můj manžel měl přede mnou manželství trvající rok a čtvrt. Včetně všech soudních stání. Měli jedno čerstvě dvouleté dítě. Počaté po 3 měsíčním vztahu. Všechno rychle a všechno blbě. Dobře že šli od sebe, vůbec spolu neměli být.
My jsme spolu přes 7 let, 2,5roku manželé a stále šťastní a zamilovaní ( a to jsme toho museli hodně udělat, překonat, zvládnout).
Jo a moje první manželství trvalo 7 let, předtím ještě 4,5 roku chození. Rozváděla jsem se ve 30. Nejvyšší čas ujasnit si co člověk chce, co může, co ne. Podruhé jsem se vdávala v 35.
Pokud oba vztah chcete zachránit a máte se rádi, zkusila bych terapii. Jinak mi přijde, že se k sobě vůbec nehodite, jeho přístup ti bude čím dál víc vadit a stejně to skončí. Ve vašem věku už byste měli mít nějaké zkušenosti a vědět, zda spolu dokážete žít a fungovat.

• Citovat
  • Nahlásit
9203
12.2.21 18:13

Možná by vám oběma helfla terapie ale to byste museli chtít oba se změnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
12.2.21 18:14

Jestli chceš, aby Tě ten rapl jednou přizabil, tak si ho nech. Za sebe říkám, že když už bych udělala tu chybu, že bych si vzala chlapa, který se chová jako ten Tvůj, byla bych už dávno rozvedená. Asi Ti to úplně nevyhovuje, proto jsi podala žádost o rozvod.
Uvědom si, že život máš jen jeden, chlapů je jak much a není nutné si nechávat vadný kus. A ten tvůj vadný opravdu je.
Zachraň se a uteč. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
169
12.2.21 18:24

Já si vzala manžela po 3 měsících chození :mrgreen: ale je fakt, že jsme se znali dlouho před tím.
U nás to naštěstí zatím vypadá jako správná volba, tak drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25629
12.2.21 18:30

Já si vzala po roce a za další rok jsme se rozváděli. Byly v tom ženský. Ve skoro 40 je ženatý už potřetí :mrgreen: a jen proto, že byla těhotná. Tak snad jim to konečně vydrží i když tomu nevěřím 8)
Podruhé jsem se vdala líp teda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.2.21 19:27

My se brali po 5 letech chození a společného bydlení. Manželství trvalo rok. Pak se nám narodilo dítě. Rozvedli jsme se přesně za rok od svatby.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat