Krátké vlasy- proměna jít/nejít

34
29.2.16 11:37

krátké vlasy- proměna jít/nejít

Ahoj holky, maminky.. co myslíte jsou krátké vlasy sexy? Ukažte své účesy! Je tu nějaká co šla z dlouhých vlasů na krátké? A co vaši muži na to? Chystám se už dlouho na změnu, ale mám strach - hlavně z kadeřnice a že mi to nebude slušet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
29.2.16 11:45

Já tedy ne, chtěla jsem, ale mám na hlavě velkou jizvu, která by byla vidět, tak jsem na to musela zapomenout :?
Krátké vlasy se mi líbí, mám v okolí hodně holek s krátkým sestřihem a sluší jim to mnohem více, než dlouhé vlasy. Chce to samozřejmě šikovnou kadeřnici, promakaný sestřih je určitě sexy, určitě víc, než to, co má na hlavě každá druhá ;)
Záleží na tvaru obličeje a hustotě vlasů samozřejmě. Začala bych tím, že bych našla opravdu šikovnou kadeřnici a poradila se s ní.

EDIT: Jo, na těch dvou fotkách jsi ty, jsem se nějak špatně koukla, líbí se mi k tobě ta délka, co máš na první fotce, možná pokud máš možnost zkus někde paruku, ať máš dobrou představu, jak by to mohlo vypadat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12126
29.2.16 11:49

Me se libi kratke upravene vlasy, ale nesla bych moje se mi libi a priteli pripadaj kratke vlasy vylozene asexualni. Rika jim muzatk

Edit. Libi se mi dlouhe patky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9450
29.2.16 11:51

Já bych šla do krátkých hned. Můj problém jsou odstáté uši, málo a jemné vlasy a prostě se toho bojím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20713
29.2.16 11:53

Na někom se mi to líbí, ale ke mě by to rozhodně nešlo. Už takhle mám spíš drsné rysy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3296
29.2.16 11:54

Ahoj, já jsem opačný případ ;)  – 13 let jsem nosila jenom krátký, nikdy to nenechala dorůst ani do délky „přes uši“ a teď už to byl rok a půl, co si je nechávám růst dlouhý – fakt dlouhý, do délky do půlky zad ideálně, teď už je mám po lopatky a NESKUTEČNĚ si to užívám – můžu je nosit polorozpuštěný, culík, francouzskej cop – ten úplně miluju a každý to obdivuje, chystám se na další a další účesy z dlouhých vlasů – například dva francouzský copy po stranách atd….. Užívám si to, co před těma xy lety nebylo – přírodní šampony, oleje, barvím si hennou, vlásky opravdu rozmazluju, mám je hustý a pevný (zatím – díkybohu) a to je mi 43 let. Tenkrát jsem neměla přístup na internet – teď si užívám různé návody, recenze na péči atd…, fakt zírám, kolik toho si můžu pročíst atd.

Do krátkých bych nešla ani za nic :lol:  – ale říkám, u mě je to asi tím, že jsem tak dlouho měla jenom krátký a nic jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1910
29.2.16 11:55

Já to mám zatrhlý do přítele :lol: ale dřív jsem nosívala různý mikáda a to mi vyhovovalo. po čase se k tomu chci určitě vrátit zase ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1988
29.2.16 11:58

Já jsem měla po ramena a po obou porodech jsem šla na krátký sestřih - to co se teď nosí, větší patka a jinak kratší. Mně a ženským se to moc líbilo, chválily mi to i cizí, naopak manžel nespokojený… Takže se poraď doma, mně už to za to nestojí, nechávám to opět dorůst…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445
29.2.16 12:00

Ségra má hodně krátký sestřih a je to dost chic a sexy. Podmínka je hezký tvar obličeje a hodně dobrý sestřih. Já na to nemám úplně dobrý tvar obličeje, v krátkých mi vyleze podbradek :mrgreen: :cert:. Jo a je dobrý mít i hezký krk, to je vyloženě sexy. třeba tahle dáma http://listseriess.com/…oche-images/ je v krátkých vlasech vyloženě kus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28884
29.2.16 12:09

Nosím krátké odjakživa, mám je řídké, slabé, s delšími vypadám jak magda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
29.2.16 12:10

@EmickaB mně se to líbí, když to k daným tvarům sedí. Ale teda co nesnáším jsou obarvené vlasy tak, tže to vypadá jako že jsou šedivé. Kdysi jsem měla vlasy dlouhé a jednoho dne jsems e rozhodla a něchala si ustřihnout 30cm vlasů. Teď nosím mikádo, ale zase se asi vrátím k dlouhým :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
29.2.16 12:11

Jinak manžela jsem se neptala, jsou to moje vlasy  :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.2.16 12:21

Já se vždycky z dlouhých ostříham radikálně a ze dne na den. Naposledy asi pred dvěma tydny a to jsem chtela rovnou mikado, ale Kadeřnice byla špatná i z tohoto, prý kdyžtak příště-ted lituji, ze to nemam kratší, chtela bych mit volné ramena. Prosim anonym z duvodu toho, ze nechci aby se spojila ma přezdívka a oblicej ;)

• Citovat
  • Upravit
34
29.2.16 12:28

Anonym - mikádko sluší, ale myslím, že by ti slušely i krátké vlasy, máš pěkný obličej:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1169
29.2.16 12:29

Tak to já mám odjakživa vlasy dlouhé až po pás, párkrát jsem experimentovala, ale nejkratší na mikádo. Nejvíce mě vyhovuje délka tak pod lopatky - dají se s tím dělat různé účesy, sepnout do copu nebo nosit jen tak volně. Jinak když má ženská hezký obličej, proč ne. Ale krátké vlasy za mě na mě ne, a manžel má názor, že krátké vlasy patří na chlapy, ženský s krátkými vlasy na něho působí anti sexuálně, prý to jsou mužatky, ženská má mít alespoň mikádo, ale kratší už ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama