Jen tak o ničem a vlastně o všem

28.2.16 17:58

jen tak o nicem a vlastne o vsem

Pojdte pokecat zeny, muzi… Tak já u vás třeba dnes probíhala neděle? U nás vzruso od rána a od rána je ta neděle na pest. Tím spis, když jdou zítra zase deti do skoly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

brko
28.2.16 18:06

U nas byl odpoledne sex :oops: :oops: :P

• Nahlásit
  • Citovat
4657
28.2.16 18:07

Jedním slovem:NUDA! Manžel přijede až za týden, dcera má spálovou angínu. Takže jen ležíme a čumíme na filmy a pohádky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
28.2.16 18:07
:dance:
  • Nahlásit
  • Citovat
4417
28.2.16 18:09

U nás normální neděle - dopoledne vaření, úklid, odpoledne návštěva rodičů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
28.2.16 18:09
@brko píše:
U nas byl odpoledne sex :oops: :oops: :P

U nás ráno… 2 x… :mrgreen: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 18:10

@brko :lol: Tak to se mas :lol: To já ani nepamatuju takhle ve dne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6079
28.2.16 18:10

My prochazka :roll: celý týden otravuju chlapa, ať se jdeme projít, dnes se mi ale tááák nechtelo :zed: takže jsem byla otrávena. Ale jinak v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
28.2.16 18:13
@dendule4 píše:
Jedním slovem:NUDA! Manžel přijede až za týden, dcera má spálovou angínu. Takže jen ležíme a čumíme na filmy a pohádky :roll:

A dcera je jeste malinka, vid :kytka:? Ja si pamatuju, ze kdyz jsme marodili, tak s nama mamka furt hrala stat, mesto, jmeno :mrgreen:,ale kdyz jsme byli mali, jakoze fakt mali, tak nam cetla, tv nas nebavila.

• Nahlásit
  • Citovat
28.2.16 18:14

@dendule4 tu telku bych třeba brala… Jen tak v klidu hodit zada :) možná, ze kdybych hrála nějakou nemoc, tak by byl klid. Jezis, kolikrát jsem se ráno probudila, ze budu nemocna :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 18:15

@mom.kri no to u nás tak nějak podobne, akorát ty deti jak z divokých vajec dnes… Ty mi teda dneska nalozili :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
28.2.16 18:16
@SIMONA1234 píše:
U nás ráno… 2 x… :mrgreen: :jazyk:

Ufuf :jazyk: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
5934
28.2.16 18:16

Typická neděle po akci…vyspávání do oběda, teplé jídlo až na večeři, vyzvednutí dítěte od babičky, tož i ten sex, ale nebyl moc povedený :mrgreen:… a teď večer bude naše klasika, film z PC.
A těším se na spánek. ;)

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7327
28.2.16 18:19
@kve-tinka píše:
Typická neděle po akci…vyspávání do oběda, teplé jídlo až na večeři, vyzvednutí dítěte od babičky, tož i ten sex, ale nebyl moc povedený :mrgreen:… a teď večer bude naše klasika, film z PC.
A těším se na spánek. ;)

Taky máme stažený film…
A já se i těším do práce…jsem divná! 8o :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.2.16 18:19

@brko tak když jsou menší deti, tak to snad ani nejde nějak odpočívat. Já malou musím porad hlídat, je hrozně aktivní a nechat ji chvilku o samotě zavani prusvihem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama