Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Zdravím maminky,
chtěla jsem upéct dort a objevila jsem, že už tu mám prošlý smartflex velvet. Shodou okolností akorát před dvěma dny. Je tam napsané „použitelné do“. Použili byste to ještě? Já si myslím, že by to nemuselo vadit. Dort mám potřený, přichystaný k potáhnutí ![]()
Díky moc.
@Janitka díky, já si taky myslím, že se tam extra nějak nic nemůže zkazit…
Děkuju, dort už je potaženej..Víceméně jsem ho dělala jen abych to nevyhodila…a pojala jsem to jako trénink
No pozvu návštěvu ![]()