Křeče novorozence

1480
31.7.13 09:59

Křeče novorozence

Zdravím Vás máme 8 denního chlapečka a máme takový problém. Celé těhu bylo v pořádku žádný problém, ale náš malinkej Matyášek má „problém“,za den třeba 3× až 9× z ničeho nic má „křeče“ nebrečí u toho, ale celý zrudne, vykulí očíčka a zkroutí se a vypadá jak když tlačí, trvá to třeba 10sekund..Nemáte někdo zkušenost? Jsme už hodně ustrašený :( Byly jsme u 3 doktorů a řekli, že to budou nejspíš prdy, ale nám se to nezdá :,( Jinak Matyášek papá, kaká, čůrá i si odhříhává :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6473
31.7.13 10:02

U tam malého dítěte to budou téměř 100% prdíky. Oni ti doktoři nejsou hloupí a ví proč to říkají :nevim:

Nevím co chceš slyšet když ti tři doktoři řekly že to jsou prdy. Jsou to prdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
31.7.13 10:04

Taky myslím že to jsou prdíky. Malej u toho taky rudnul až skoro modral

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4089
31.7.13 10:05

@Berungga nám jsou 2 měsíce pryč, dělá to průběžně celý den už od narození a řekla bych že jsou to 100% prdíky ;-) vždycky je úplně fialovej jak tlačí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1480
31.7.13 10:05

Nepříjde nám prostě, že to jsou jen prdy (dala bych všechno za to, kdyby ano),bojíme se o něj..Když očíčka má otevřený a dává je v sloup..A jakoby se „seknul“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3434
31.7.13 10:06

@Berungga Tak ti nevím, když tři doktoři řeknou, že to jsou prdy, tak bych jim asi věřila. Jak to popisuješ, tak to opravdu prdíky jsou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
31.7.13 10:09
@Berungga píše:
Nepříjde nám prostě, že to jsou jen prdy (dala bych všechno za to, kdyby ano),bojíme se o něj..Když očíčka má otevřený a dává je v sloup..A jakoby se „seknul“

ty oči protáčí protože je to náročné a bolí ho to.
Ty se při tlačení taky „sekneš“
Měla jsi někdy zaražené prdy? je to dost bolestivá záležitost :lol:

Hele křeče jsou kdyby se nekontrolovatelně třásl nebo cukal. Tohle jsou prdy.
Ještě ho to bude provázet tak dalších pár měsíců.

Ještě jednou se zeptám, fakt si myslíš že jsou doktoři hloupí? TŘI DOKTOŘI?
Tak to by měl být chudák hospitalizovaný tak do 4 měsíce než se začne hýbat a prdíky zmizí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4603
31.7.13 10:09

Je normální, že jsi vystrašená, je to pro tebe všechno nové, ale tohle budou prdíky. Jestli jsi se synem byla u 3 doktorů, určitě ho prohlídli a nic mu nehrozí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1480
31.7.13 10:11

Dneska jedeme ještě na pozorování do nemocnice..Jedný doktorce podle popisu se to nelíbí a 3 nás konejší že to jsou prdy..Vždy když to Matýska chytne, tak se na to nemůžu skoro ani dívat..Vykulený oči, ručičku si dá na hlavičku, prsty u nožiček má zkroucený a jak jsem psala jakoby se „seknul“ :,( :( A je rudej a dělá takový pazvuky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
31.7.13 10:14

No ale to jsou vážně prdíky. Měly to tak obě moje děti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
31.7.13 10:16
@Berungga píše:
Dneska jedeme ještě na pozorování do nemocnice..Jedný doktorce podle popisu se to nelíbí a 3 nás konejší že to jsou prdy..Vždy když to Matýska chytne, tak se na to nemůžu skoro ani dívat..Vykulený oči, ručičku si dá na hlavičku, prsty u nožiček má zkroucený a jak jsem psala jakoby se „seknul“ :,( :( A je rudej a dělá takový pazvuky..

tak ještě jednou.
Rudý je protože tlačí.
Vážně si myslím že všechny ty maminky co tady píšou to nikdy neviděly?
TOHLE přesně jsou prdy a skoro všichni to viděli u svého dítěte, jinak by ti sem nepsali.

Jestli ho chceš chudáčka tahat po nemocnicích tak to si ještě užije.
Budu ráda když sem potom napíšeš že ho zbytečně celýho napíchaly a bůhví co ještě. A řekli ti že to nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
31.7.13 10:17

Jojo malej to dělal taky, prdy občas pěkně potrápí i nás, dospělé, copak teprve ty malý miminka to musí být hrozná bolest :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rachel55
31.7.13 10:19

@Berungga jedina rada je to natocit a ukazat doktorovi, preji at to jsou jen prdiky

• Nahlásit
  • Citovat
47759
31.7.13 10:20

To jsou prdy, tohle dělá 99% dětí ;-) Nás kluk taky, občas se spíš bojím, aby mu nevypadli oči z důlků :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1480
31.7.13 10:20

Děkuju, doufám že to tak opravdu je..Se mi nedivte, je to pro mě nový, jsem mladá a malýho miluji nejvíc na světě, prostě strach :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama