Místo kluka holka - stalo se to některé?

46
30.7.13 21:37

Místo kluka holka...

Ahoj, chci se zeptat, jestli se to už některé stalo..že by vám podle velkého UZ ve 20tt řekli že je to kluk a byl tam vidět pindík a nakonec to byla holčička? Nevím jestli už mám pomalu začít obměňovat výbavičku…máme vše holčičí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29442
30.7.13 21:40

Mě osobně nestalo, nicméně mám dvě známé, kterým ano. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1941
30.7.13 21:42

@Milinka10 mě ani nikomu blízkému se to tedy nestalo.. ale co jsem slyšela z doslechu, tak prý, že se to stalo jakési moderátorce, která měla VIP péči :lol: a taky asi ve třech případech jsem to slyšela od známých, že jejich známí :P :P :P každopádně bud si počkej ještě na utz ve 30.tt nebo nakup něco v neutrální barvě a po porodu uvidíš ;) ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
30.7.13 21:42

Mi se to stalo:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1941
30.7.13 21:43

@MarieOVMUC fákt? a to ti na všech utz říkali kluka a nakonec holka? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3807
30.7.13 21:44

Holky a není pravděpodobnější, že z předpokládané holky se stane pak kluk?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1941
30.7.13 21:45

@Zuzie tojo, ale slyšela jsem o obou omylech :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
30.7.13 21:49

I proto se necháváme překvapit :) splést se můžou vždycky. Jedné herečce se to stalo taky, dvakrát ji ujišťovali, že bude mít kluka a teď má (přibližně) osmiletou holku, nedávno se vdala, ale na jméno si nevzpomenu, vysoká, hnědovlasá, hrála v Ulici a ve Vyprávěj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
30.7.13 21:54

Známým od švagrové celé těhotenství tvrdili, že to bude kluk - podle všech ultrazvuku a nakonec se jim narodila holka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2215
30.7.13 21:55

Nám se to stalo, všechny ultrazvuky klučík a narodila se dcerka :)
podruhé jsme věděli, ale nevěřili, výbavičku jsme volili raději neutrální ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
30.7.13 21:59

No to že to měla být holka a nakonec to byl kluk, to už jsem slyšela, pindík byl někde schovanej..ale naopak jsem ještě neslyšela. Při prvním těhu mi ta samá paní doktorka řekla že to bude holčička už ve 14 tt a máme 2 letou princeznu. Trochu jsem si přála druhou, ale dneska byl na UZ vidět pindík…ale co kdyby to náhodou nevyšlo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
30.7.13 22:00

Me sestrenici rekli holka tyden pred porodem a i nekolikrat pred nim a narodil se kluk. Vtipne bylo, ze kdyz se male narodilo, tak tatinek jako prvni rekl:Tak te tu vitam, Milusko :lol:
Pry se doktori zarazili a s takovym tim bojacnym hlasem mu oznamili, ze je to kluk, jako buk :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
30.7.13 22:20

@Milinka10 však stačí koupit pár třeba neutrálních či modrých kousků, pokud máš doma oblečky po holce, tak minimálně miminu bych dávala, co mám, nehledě na pohlaví, škoda peněz, stejně z toho rychle vyrostou. No a an ven pár svrchních kousků na parádu.
Pokud správně počítám, tak budeš mít stejně zimní miminko, z toho bude vidět z fusaku jen špička nosu a jestli má na sobě růžový nebo modrý dupačky se nepozná :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7965
30.7.13 22:23

Sousedce všichni lékaři říkali ze to je holka tak si nakoupila vše v růžové a červené a narodil se kluk byla docela v soku :mrgreen: hlavně ze je malý zdravy :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2282
30.7.13 22:24

Me osobne ne, ale pani na vedlejsim porodnim pokoji ano, pry to byl jasny kluk cele tehotenstvi, narodila se ji holka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama