Reklama

Krém z mascarpone

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milina 33
Povídálka 47 příspěvků 26.01.18 13:58
Krém z mascarpone

Čauky, potřebovala bych poradit, chci dělat malé k narozeninám dort s mascarpone krémem, nevíte jestli lze tento krém použít i na potření nahoře a po stranách a lze ho pak jemně polít čokoládou jen lehce dokola, aby trošku stekl a doprostřed ozdobím nákámi čokoládovými bonbony a oreem, fererem atd? už se mi nechce delat zase další ještě máslový, tento mascarpone máme moc rádi a marcipán nechci dávat, máte někdo s tím zkušenost?

Reklama

Reakce:

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.18 14:00

Dá, dělám to tak.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 26.01.18 14:01

Nevím jak přesně tento krém děláš, jestli jen mascarpone nebo neco k tomu? Ja většinou míchám s tvarohem, slehackou nebo zakysankou. Na takový ty nahaty dorty stačí v pohodě, pokud do nej dam jeste ztuzovac, udrží i potah.

Milina 33
Povídálka 47 příspěvků 26.01.18 14:05

Já uslehám šlehačku a pak smíchám s mascarpone a cukrem, dělala jsem tak jiný desert a moc nám ten krém chutnal, ale ted chci udělat dceři piškotový klasický korpus asi třikrát rozkrojím a mezi to krém a nebyla jsem si jistá, aby to drželo tvar, aby mi to nejak bokama třeba nestékalo.

Milina 33
Povídálka 47 příspěvků 26.01.18 14:08
krém z mascarpone

Neco takového, a nevíte z čeho udělat ten růžový přeliv na dort? díky

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 26.01.18 15:00

Jo to by držet mohlo, ale pokud to chceš mit vysoke, radši přihod ztuzovac, ať se ti to tou vahou nezboří. Ja dělám jen jeden prorez, vic odzkouseno nemám. To růžový muze byt klasická dortova poleva, co sezenes v obchodě…nebo muzes udělat z bílé čokolády a tu obarvit…

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 26.01.18 15:57

@Milina 33 co bila cokolada obarvena na ruzovo? :think:

Milina 33
Povídálka 47 příspěvků 26.01.18 16:08

Tak dík snad se povede, možná teda udělám taky menší, at to drží a polevu zkusím, mám růžovou cukrářskou barvu, co jsem chtěla obarvit i trochu ten krém tak zkusím i šupnout do té polevy a je, uvidíme jak se to povede. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >