Reklama

Zamrazujete smetanovou rybí polévku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

libuskavic
Povídálka 39 příspěvků 24.01.18 15:50
Zamrazujete smetanovou rybí polévku?

Přece jen je tam smetana a ryba…Když nezamrazujete, jak dlouho ji necháváte v lednici? Dík :kytka:

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 24.01.18 17:30

Smetanovou bych asi nemrazila, zamrazovala jsem kure na paprice se smetanou a koprovku taky se smetanou, oboji jsem nasledne vyhodila, protoze se to nejak podivne vysrazelo. Zrovna minulej tyden jsem vytahla z mrazaku dynovku, nicim nezahustenou, a taky to byl kentus. Voda zvlast a dyne zvlast. Tak nevim kde je chyba :think:

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 17:33

Ja bychbych nezamrazovala, hlavne kvuli tomu, ze znovu ohrivana ryba je hnus a smrdi. Omacky se smetanou jinak semtam zamrazim, ale uz jsem se naucila varit tak, abysme to snedli vse. V lednici nechavam polevky see smetanou max.do 3.dne.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Detaily pohřbu Jana Kočky: Velkolepý obřad v centru Prahy!

Konec spekulacím. Rodina tragicky zemřelého Jana Kočky (†28) rozhodla, kdy a... číst dále >

Bořek Slezáček: Prochlastal jsem se ke šťastnému životu!

Je vystudovaný inženýr ekonomie s červeným diplomem, mluví pěti jazyky, byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >