Zamrazujete smetanovou rybí polévku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

libuskavic
Povídálka 39 příspěvků 24.01.18 15:50
Zamrazujete smetanovou rybí polévku?

Přece jen je tam smetana a ryba…Když nezamrazujete, jak dlouho ji necháváte v lednici? Dík :kytka:

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2217 příspěvků 24.01.18 17:30

Smetanovou bych asi nemrazila, zamrazovala jsem kure na paprice se smetanou a koprovku taky se smetanou, oboji jsem nasledne vyhodila, protoze se to nejak podivne vysrazelo. Zrovna minulej tyden jsem vytahla z mrazaku dynovku, nicim nezahustenou, a taky to byl kentus. Voda zvlast a dyne zvlast. Tak nevim kde je chyba :think:

unuděná
Kelišová 5147 příspěvků 1 inzerát 24.01.18 17:33

Ja bychbych nezamrazovala, hlavne kvuli tomu, ze znovu ohrivana ryba je hnus a smrdi. Omacky se smetanou jinak semtam zamrazim, ale uz jsem se naucila varit tak, abysme to snedli vse. V lednici nechavam polevky see smetanou max.do 3.dne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama