Reklama

Krev a bílkovina v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruš00
Nováček 2 příspěvky 14.10.08 11:31
Krev a bílkovina v moči

Minulý týden mi při návštěvě obvodního lékaře z důvodu ekg našla dr.krev a bílkovinu v moči. Poslala mě na urologii, kam se tedy chystám, ale bojím se aby mi např. nechtěli dělat cystoskopii. Máte s podobným problémem někdo nějakou zkušenost? Jsem ve 14 tt proto obava z jakéhokoliv vyšetření, které neznám.

Reklama

Reakce:

fragola
Generální žvanilka 24788 příspěvků 14.10.08 12:48

Ahoj, tak podle toho, co popisuješ, by se mohlo jednat o zánět ledvin a třeba vše vyřeší jen antibiotika… Uvidíš, i ta cystoskopie se dá přežít, hlavně když budeš Ty i prcek v pořádku, ne? Zdravím a ať jsi brzo v pohodě. M.

Vlastička
Kecalka 390 příspěvků 14.10.08 13:06

Ahoj, já chodím na urologií a cystoskopii mi nedělali. Chtěli jen moč a dělali mi ultrazvukové vyšetření.
Neboj není to nic strašného. Hlavně ať jsi brzo zdráva.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.08 16:45

Ahoj,
me delali cystoskopii jednou a da se to prezit:)
Dr ti naplni mocovy mechyr vodou az do pocity kdy se ti chce hooodne curat :)a pak tam zavede takovou tycinku,kameru,a diva se do obrazovky.No a pak to vytahne a hotovo.Ale pak az budes curat tak to bude(treba u nekoho nemusi)dost stipat.Ale po par curanich to bude v pohode.Takze porod je o dost horsi.A taky to zvladame :))Tak hlavne at jsi v poradku!
 Lida

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 27.06.13 11:10

Jj krev a bilkovina znamená neco s ledvinou ja to mela taky ve 25tt ale me teda zjistily, ze mi prcek lezi na prave ledvine a zavedli mi stent

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >