Krev a bílkovina v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petruš00
Nováček 2 příspěvky 14.10.08 11:31
Krev a bílkovina v moči

Minulý týden mi při návštěvě obvodního lékaře z důvodu ekg našla dr.krev a bílkovinu v moči. Poslala mě na urologii, kam se tedy chystám, ale bojím se aby mi např. nechtěli dělat cystoskopii. Máte s podobným problémem někdo nějakou zkušenost? Jsem ve 14 tt proto obava z jakéhokoliv vyšetření, které neznám.

Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 14.10.08 12:48

Ahoj, tak podle toho, co popisuješ, by se mohlo jednat o zánět ledvin a třeba vše vyřeší jen antibiotika… Uvidíš, i ta cystoskopie se dá přežít, hlavně když budeš Ty i prcek v pořádku, ne? Zdravím a ať jsi brzo v pohodě. M.

Vlastička
Kecalka 390 příspěvků 14.10.08 13:06

Ahoj, já chodím na urologií a cystoskopii mi nedělali. Chtěli jen moč a dělali mi ultrazvukové vyšetření.
Neboj není to nic strašného. Hlavně ať jsi brzo zdráva.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.08 16:45

Ahoj,
me delali cystoskopii jednou a da se to prezit:)
Dr ti naplni mocovy mechyr vodou az do pocity kdy se ti chce hooodne curat :)a pak tam zavede takovou tycinku,kameru,a diva se do obrazovky.No a pak to vytahne a hotovo.Ale pak az budes curat tak to bude(treba u nekoho nemusi)dost stipat.Ale po par curanich to bude v pohode.Takze porod je o dost horsi.A taky to zvladame :))Tak hlavne at jsi v poradku!
 Lida

evíček 84
Ukecaná baba ;) 1433 příspěvků 27.06.13 11:10

Jj krev a bilkovina znamená neco s ledvinou ja to mela taky ve 25tt ale me teda zjistily, ze mi prcek lezi na prave ledvine a zavedli mi stent

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >