Krev v 5. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivčá44
Povídálka 43 příspěvků 07.05.18 19:14
krev v 5 týdnu těhotenství

Ahoj, jsem 5 týdnu těhotná a už asi 4 dny mám vždycky když jdu na wc na papíru krev :roll: je naruzovela dneska byla trochu silnější…myslíte že je to v pohodě? že je to jen procistovani? děkuji předem :)

Najdete v encyklopedii: 5. týden těhotenství

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4757 příspěvků 07.05.18 19:17

@Ivčá44 takže máš jen týden zpoždění. Ne nikdy jsem žádnou krev neměla, tedy pokud nedošlo poté k potratu, ale to jen jen moje zkušenost. Musíš počkat. Je to buď a nebo

mamina2017
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 07.05.18 19:17

To se uhnizduje prcek. Ale pokud by to nějak sílilo, tak navštiv pohotovost.

Soňa Zacharová
Závislačka 2999 příspěvků 07.05.18 19:18

@Ivčá44 Šupajdi k dr ať tě zkontroluje

Kriss Tina
Závislačka 3938 příspěvků 07.05.18 19:19

Musíš počkat u mě krev takle ze začátku vždy znamenala potrat, spíš bych zašla na gyndu jestli uvidí váček popřípadně udělají krevní testy

NatalieSofie
Kecalka 110 příspěvků 07.05.18 19:22

To chce utrogestan :think:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 07.05.18 19:24

Zajdi si k dr, kdyz nic neuvidi, muze aspon vzit krev a uvidi se ;)

Ivčá44
Povídálka 43 příspěvků 07.05.18 19:32

Děkuju všem zítra pujdu :)

Anonymní  07.05.18 19:42

To nikdy nevis u me to byla bakterie ve sterech, po zavedeni jedne globule canestenu bylo po spineni.

Anonymní  07.05.18 20:14

Já měla krev 2× a 3× ani kapku. Z toho špinění byla 2 prosperující těhotenství, naopak jedno zamlklého bylo bez příznaků. Jak je to u tebe, nevím. Ale možné je to i to. Držím palce, aby to byla ta správná varianta.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama