Krev v moči vs. menstruace

271
22.2.12 10:22

Krev v moči vs. menstruace

Prosím vás,

Mám jeden takový problém. A nikde jsem to tu nenašla.
Když sjem šla v noci na toaletu, měla jsem úplně červenou moč. A dnes ráno opět a obávsm se, že to tak bude i znova.
Nic mě nebolí, nic mě nepálí, jsem naprosto v pohodě…

A o co mi jde - nevíte některá, jestli jste to taky neměli, jestli nějak mým laickým okem lze zjistit, jestli jhe to opravdu krev v moči nebo menstruační?? Na menstruační je to málo a navíc bych ani neměla mít měsíčky. Jsem v půlce antiko, vynechat mám až za 14 dní…

A když jsem si teď přečetla, co všechno by mohla znamenat krev v moči, tak mam zas nahnáno…

Tak mě prosim trochu uklidněte… :|

Děkuji..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1900
22.2.12 10:25

Může to být třeba i zánět ledvin, ale při něm jsem teda krev v moči nepozorovala (neviděla jsem jí), ale v nemocnici mi to řekli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8707
22.2.12 10:28

a nejedla si v posledních dnech červenou řepu??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38234
22.2.12 10:29

COs jedla? Neměla řepu třeba?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
22.2.12 10:37

ahoj, já to tak měla při otěhotnění, nevěděla jsem jestli to je ms nebo krev v moči, taxem si jednoduše ve sprše šáhla dovnitř a zjistila, že to není ms, ale krev v moči :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
22.2.12 10:43

Přesně, to zjistíš prstem, jestli ta krev vytéká z pochvy. Pokud ne a nejedla jsi červenou řepu, mazej k doktorovi, můžou ti selhávat ledviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
22.2.12 10:46

Červenou řepu nesnášim, tu jsem neměla, a tim prstem mě to nenapadlo :) Pravda, no zkusíme, uvidíme, jinak mě ten doktor nemine… Bože, ke všemu ještě tohle!!! Díky moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18226
22.2.12 11:00

Nebo jdi na wc, nečurej a jen se utři papírem- taky bys to měla poznat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
22.2.12 11:11

Pokud máš podezření, že jde o krev v moči, běž radši k doktorovi. Kdysi jsem chodila s klukem, kterému to tak udělalo a měl ledvinové kameny. Při nejhorším budeš mít jistotu, že jsi v pořádku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
22.2.12 18:00

Tak menstruační krvácení to neni. Tudíž z toho vyplývá už jen jít k dr. Sakra!!!!!! :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brny
22.12.12 20:41

Muzu se zeptat jak to dopadlo? Mám stejny problém :-(

• Nahlásit
  • Citovat
271
9.1.13 11:16

Odpověď...

Omlouvám se za zpožděnou odpověď… Našli mi ledvinový kameny, údajně mi nejspíš nějaké úlomky odcházeli, proto to krvácení a jeden večer mi mírně bolelo břicho. Druhý den mi lékař diagnostikoval toto a navíc chronický zánět močového měchýře. Už hodně rozšířen, měla jsem antibiotika a bohužel teď na zánět budu náchylnější.
Takže tak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama