Kritika partnera k mému synovi

Anonymní
1.8.15 20:23

Kritika partnera k mému synovi

Ahojky
Jsem s partnerem přes 3 roky.Syn byl ještě malej, když jsme spolu začali žít. Před měsícem jsme se vrátili z dovolené a od té doby přemýšlím nad rozchodem. Jelikož ale nevím, jak to skutečně chodí v ´uplných´´rodinách, ráda bych znala váš názor.
Můj syn je velice temperamentní, rád se předvádí a je středem pozornosti. Partner je praktik a klidný..dokud se nevytočí, to je potom hysterik.
Na dovolené jsem celý týden poslouchala, jak je můj syn rozežranej spratek, po 11 hodnách v autě syn začal dělat hlouposti a začal po něm přes celé auto řvát a pak mi řekl, že má na mého syna averzi.
Prý myslel averzi na jeho chování ale já na to pořád myslím je mi z toho zle. Připadá mi, že ho pořád kritizuje a rád ho nemý-sněz to, proč to nejíš? Divej se jak je na tebe drzej, co budeš s ním dělat v puberte? Bud ticho, nemluv, divej jak vytlačuje smích atd..

Dělají to i vaši partneři někdy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2687
1.8.15 20:26

No jo, ani se mu nedivim, ja bych vubec tveho syna na dovolenou nebral pokud ma takove chovani, bych si chtel proste odpocinout. :mrgreen:
Proste asi synacka rozmazlujes a chlapek nema zadny prostor ve vychove. :zed: Tohle je jeden z mnoha duvodu proc zenskou s ditetem nebrat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.15 20:31
@Scarabeuss píše:
No jo, ani se mu nedivim, ja bych vubec tveho syna na dovolenou nebral pokud ma takove chovani, bych si chtel proste odpocinout. :mrgreen:
Proste asi synacka rozmazlujes a chlapek nema zadny prostor ve vychove. :zed: Tohle je jeden z mnoha duvodu proc zenskou s ditetem nebrat…

Zcela upřímně si myslím, že syn je průměrně vychovaný kluk.
Vzniklo to ze situace, kdy si chtěl kluk vzít na pláž plyšáka. Já mu ho zakázala a vysvětlila mu, že je na to velkej.On mi na to řekl, že když jsme byli malí, tak jsme takoví taky byli..Parner začal řvát přes celej hotel že je to spratek rozežranej..

• Nahlásit
  • Citovat
17351
1.8.15 20:32
@Anonymní píše:
Vzniklo to ze situace, kdy si chtěl kluk vzít na pláž plyšáka. Já mu ho zakázala a vysvětlila mu, že je na to velkej.On mi na to řekl, že když jsme byli malí, tak jsme takoví taky byli..Parner začal řvát přes celej hotel že je to spratek rozežranej..

nechápu proč říká rozežranej???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
1.8.15 20:34
@Anonymní píše:

To si mysli kazda matka a otec :) Pravda to byt muze, ale nemusi, to lze tezko posoudit takhle na dalku. Mozna tomu incidentu predchazel narocny den, nejaky mensi zlobeni atd.

Příspěvek upraven 01.08.15 v 20:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1780
1.8.15 20:34

A jak se partner k synovi chová jinak, mimo dovolenou? Stará se o ně, chová se k němu hezky?

A co synovo vlastní otec, stará se o syna také?

A kolik je synovi let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.15 20:36
@ka2ka píše:
nechápu proč říká rozežranej???

Asi jako rozmazlenej..Koupila jsem mu na dovolené pouze jeden balon který jsme mu slíbila..Nic si nevymrčuje, spíš je flegmatický. Parnerovi i vadí, že i když na něho partner řve, tak syn ho neřeši..V té chvíli mi řekne, že bych mu měla dát po hubě, že nás uplně ignoruje

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.15 20:36
@Scarabeuss píše:
To si mysli kazda matka a otec :) Pravda to byt muze, ale nemusi, to lze tezko posoudit takhle na dalku. Mozna tomu incidentu predchazel narocny den, nejaky mensi zlobeni atd.Příspěvek upraven 01.08.15 v 20:35

Tohle bylo celou dovolenou, né jeden den

• Nahlásit
  • Citovat
bamba
1.8.15 20:37

Vy s partnerem nežijete?

• Nahlásit
  • Citovat
17351
1.8.15 20:38
@Anonymní píše:
Asi jako rozmazlenej..Koupila jsem mu na dovolené pouze jeden balon který jsme mu slíbila..Nic si nevymrčuje, spíš je flegmatický. Parnerovi i vadí, že i když na něho partner řve, tak syn ho neřeši..V té chvíli mi řekne, že bych mu měla dát po hubě, že nás uplně ignoruje

zajímavý výraz pro rozmazlenost :think: já bych mu vpálila, že ani neumí vyjádřit co chce, myslím, že partner byl nervní z toho je že mimo domov a nemá svůj klídek :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.15 20:39
@Everyone píše:
A jak se partner k synovi chová jinak, mimo dovolenou? Stará se o ně, chová se k němu hezky?

A co synovo vlastní otec, stará se o syna také?

A kolik je synovi let?

Synovi je 6 let.Je to takovej komediant..Vlastní o něho nejeví zájem a kvůli neustálé kritice k němu nemá syn až takový vzah. Někdy za ním jde se pomazlit a partner to opětuje, ale to není často. Jinak nepomáhá vůbec..Když to řeknu blbě, ani by mu nenamazal záda proti slunci, ani pusu neumil-hned řekne mě, že je jako cigán a proč ho neumyji

• Nahlásit
  • Citovat
5383
1.8.15 20:39

Naštěstí nemám zkušenost s tímto modelem rodiny, ale vadilo by mi to hodně. Partner se přeci na výchově syna taky podílí, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
1.8.15 20:41

Hlavne jde o to, jak fungujete doma. Dovolena muze byt narocna na psychiku a muze se tam zhadat lecktery par i bez zlobiveho ditete…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.15 20:41

@bamba @ka2ka
Zrovna pracuje mimo domov, tak se vidíme čtyřikrát týdně..
Nevím, ale je to i o víkendech když někam jedeme a v týdnu když přijede, syn už jde pomalu spát(partner je podnikatel)
Nevím, co jiného by rozežranost mohla znamenat

• Nahlásit
  • Citovat
bamba
1.8.15 20:42

Proč seš s chlapem, který si nenašel cestu k tvému dítěti? Nezlob se na mě, ale já bych s takovým chlapem nebyla. Chudák klučík.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama