Kříž s kapsou venku

1011
26.5.17 15:37

Kříž s kapsou venku

Maminky, prosím o názor. Nejserm žádná šátková přebornice, před dvěma lety jsem byla na kurzu šátkování a tam nás naučili několik úvazů, já si však oblíbila nejvíc výše jmenovaný. Prvního syna jsem moc nenosila, byl hodně kočárkový, ale dcerka je kontaktní, tak ji nosím dost.Chci se zeptat, zda mám tento úvaz správně a jestli je vhodný, vídám totiž spíše nošení s kapsou uvnitř. Miminku je 9 týdnů a kolem 4 měsíce mám stejně v plánu přejít na Manducu. díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31691
26.5.17 15:45

Ono je nevyhoda, ze se neda dotahnout.zen s kapsou uvnitr ale nemam rada, oblibila jsem si dvojity kriz, mrkni na ten.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
26.5.17 15:58

Přijde mi, že má děcko jedno kolínko výš. Když se Ti to podaří upravit, bude to fajn.
Já také měla raději kapsu uvnitř, ale úplně nejradši jsem měla dvojitý kříž - přišel mi nejrychlejší a nejlépe se mi dotahoval. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19080
26.5.17 16:42

@Teruška85 Kříž s kapsou venku je vhodný pro elastický šátek - nedá se totiž moc dotáhnout. Pro pevný je fakt lepší ten s kapsou uvnitř ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
678
26.5.17 18:04

Jak už bylo řečeno, úvaz kříž s kapsou venku je pouze pro elastické šátky a ty podle fotky máš šátek pevný a u hlavičky je to nejvíc patrné, že není dobře dotažený (což se u tohoto typu úvazu nemůže dobře povést nikdy s pevným šátkem) a bude to asi pro miminko nepohodlné, neboť mu tam hlavička bude nepříjemně „bimbat“, pokud ji ještě neudrží. Pokud ti není příjemný klasický kříž s kapsou uvnitř, koukni na youtube na jiné úvazy, je jich spoooousta a určitě si mezi nimi vybereš jiného favorita ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18192
26.5.17 23:20
@slavuska1 píše:
Ono je nevyhoda, ze se neda dotahnout.zen s kapsou uvnitr ale nemam rada, oblibila jsem si dvojity kriz, mrkni na ten.

No jo dvojitý kříž - ale pro tak malé miminko? Já ho vážu až od později, až mimi pevně drží hlavičku..hlavně do města, můžu mít šátek předvázaný na těle a mimi do něj jen šoupnout z autosedačky a pak nazpátek..Ale když byla malá fakt mrně, tak jsem holt vždy našla nějaké čistší místo na vázání a navázala kříž z kapsou uvnitř..

Příspěvek upraven 26.05.17 v 23:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18192
26.5.17 23:21
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu