Krize - kam po maturitě?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
@lilith1 na úřad mě nevzali, a do muzea nechci, tohle by mě nebavilo.
Z lycea se vetsinou jde na Vs
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Vycestuj, okamžitě, včera bylo pozdě. Sama mám hotelnictví a turismus a teda strašný obor. Z naší třídy zůstali v oboru, tak 3 lidi a nejlépe se po letech mají ti, kteří odcestovali do světa. Neboj se, že nemáš perfektní angličtinu, doučíš se.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, taky mám hotelovku a po škole jsem se přihlásila na roční zkrácené studium na učební obor - skvělá zkušenost. V gastru jsem pak pracovala 3 roky, byla to šílená dřina ale za hezké peníze. Potom jsem si dala půlroční volno a zaplatila si různé kurzy grafiky a marketingu abych mohla změnit obor. Spolužáci pracují hlavně mimo obor - trenéři, tatéři, dělníci, logistika,..
Pokud ještě nevíš co tě baví tak to zkrátka zkoušej ![]()
- Citovat
- Upravit
@lilith1 na úřad mě nevzali, a do muzea nechci, tohle by mě nebavilo.