Krize - kam po maturitě?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
4.6.23 19:55

@lilith1 na úřad mě nevzali, a do muzea nechci, tohle by mě nebavilo.

  • Citovat
  • Upravit
12659
4.6.23 20:02
@Anonymní píše:
@lilith1 na úřad mě nevzali, a do muzea nechci, tohle by mě nebavilo.

Z lycea se vetsinou jde na Vs

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3556
5.6.23 13:47

Vycestuj, okamžitě, včera bylo pozdě. Sama mám hotelnictví a turismus a teda strašný obor. Z naší třídy zůstali v oboru, tak 3 lidi a nejlépe se po letech mají ti, kteří odcestovali do světa. Neboj se, že nemáš perfektní angličtinu, doučíš se.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Monikas143
6.6.23 18:33

Ahoj, taky mám hotelovku a po škole jsem se přihlásila na roční zkrácené studium na učební obor - skvělá zkušenost. V gastru jsem pak pracovala 3 roky, byla to šílená dřina ale za hezké peníze. Potom jsem si dala půlroční volno a zaplatila si různé kurzy grafiky a marketingu abych mohla změnit obor. Spolužáci pracují hlavně mimo obor - trenéři, tatéři, dělníci, logistika,..
Pokud ještě nevíš co tě baví tak to zkrátka zkoušej :andel:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat