Krize s mužem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 14:40
Krize s muzem

Ahoj, moje dobra kamaradka je v celkem slozite manzelske situaci.
S manzelem jsou spolu 15 let, maji 2 syny(3,7let),pred 3 roky jim zacla krize a manzel si nasel jinou slecnu, asi se hodne zamiloval, na nekolik tydnu se odstehoval k rodicum, pak asi romanek skoncil, muz se ji vratil domu, ale jen vedle sebe uz 3 roky jen ziji, nespi spolu, nedaji si ani pusu.
Kamaradka se pred pul rokem vratila do prace, kde potkala kolegu, s kterym se sblizili(jen si pisou, libali se, nic vic)ale s tim kolegou neni zadna budoucnost(je zadany, mladsi).Jeji muz to zjistil a dela ji ze zivota peklo, urazi ji, ona je nestastna, ale nevi, co dal.Ma kluky, nema kam odejit.Rada bych ji pomohla ale ani ja nevim, jak situaci resit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:
 
Emimin7
Kelišová 7164 příspěvků 04.01.18 14:44

Tak asi hledat místo, kam odejít.

 
MKrizie
Stálice 67 příspěvků 04.01.18 14:47

Taky bych ji pomohla hledat nějaké jiné utočiště, aby šla se syny někam pryč…

 
Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19026 příspěvků 04.01.18 15:05

Tak napřed asi říct chlapovi, že když on se na několik týdnů odstěhoval kvůli „pudu“, tak se odpouštělo, a když ona udělá botu, tak se bude urážet a chovat hnusně a dělat peklo na zemi, že je to dost nefér.
Jinak pokud bych měla s chlapem tři roky žít vedle sebe, tak se asi není co divit, že se vztah rozpadá a možná je čas si sednout a rozumně se domluvit buď na společném žití jakožto rodiče dětí s tím, že se nebudou urážet, nebo na rozvodu :nevim:

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 22:51

Asi krize u nás…

Obě děti začaly jezdit mimo domov. Tak občas zůstáváme doma sami s mužem. On vždycky chodil domů pozdě, ale teď je to ještě horší. Přichází třeba až v osm. Nikoho nemá, prostě je tam, co podniká, dlouho. Má tam totiž zaměstnankyně a brigádnice, ale i chlapy, kteří tam bydlí, tak je tam veselo.
Muž přijde domů, ví, že jsem doma, vidí auto, ví, že jsem nahoře u sebe v kanceláři, nebaví mě sedět u televize, tak si čtu nebo koukám na něco, ale nepřijde za mnou nahoru, nezavolá ahoj, prostě nic. Slyším lednici, pak si sedne k TV a klidně tam dvě hodiny kouká, jako kdybych nebyla doma. Tuhle jsem to schválně testovala, jestli přijde nebo aspoň zahaleká - a nic. Pak kolem mě prošel do ložnice, jako kdybych neexistovala. A že prý se mu nevěnuju. je to normální, že čeká, že ho budu obskakovat, když přijde domů? Sám ale nepřijde?

Ženy, raďte, jak se zachovat. Rozhovory s ním jsou spíš průser, je vztahovačný a diskuze nikam nevede. v tom je to blbé.

 
Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 16.02.18 22:58

Komunikace?

 
ka2ka
Extra třída :D 12456 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 23:03

Obá čekáte že se bude snažit ten druhý :nevim:

 
Lucius08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 16.02.18 23:04

A proč neuděláš ty ten první krok? Proč mu ráno neřekneš, že si uděláte hezký večer, až spěchá domů? Koupíš vínko, nějaké mlsky, film?

 
nini77
Ukecaná baba ;) 1594 příspěvků 14 inzerátů 16.02.18 23:06

Přesně. Jestli víš, že to tak bere, tak na něj večer počkej s vínem a dobrou večeří. Na tom přece není nic špatného. Nic jste si neudělali, jen je to možná teď trochu nuda a je to potřeba oživit. Nebrala bych to jako dolezani, není vám 15, tady jde o to pěkně si spolu žít, aby se těšil domu

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 23:09
@ka2ka píše:
Obá čekáte že se bude snažit ten druhý :nevim:

Asi jo, ale mě nebaví být pořád ta, která jde jako první. Já když přijdu domů, tak na celý barák křičím, ahoj, pak je třeba svolávám na večeři a tak. A on sedí a čeká. Anebo na sebe nechá čekat. Přijde, místo do kuchyně ke stolu si sedne do obýváku k TV a kouká na ni. A my čekáme u stolu. Tak ho volám a on jo jo. A často přijde po polévce, tu si pak nabírá pozdě - asi je to zmatené, ale pořád na sebe nechává jako by čekat. A mě už nebaví být pořád ta optimistická, ta, co vítá, ta, co se ptá, jestli nemá hlad.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 23:12

Navíc vždycky na podzim a v zimě má jakési deprese, prostě je protivný až na půdu. Někdy bych si přála, aby přišel za mnou, když ví, že jsem doma a řekl, ahoj, co je nového? Když ví, že jsem doma, tak je to snad normální, že toho druhého vyhledám, nebo ne?

 
Lucius08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 16.02.18 23:20
@Anonymní píše:
Navíc vždycky na podzim a v zimě má jakési deprese, prostě je protivný až na půdu. Někdy bych si přála, aby přišel za mnou, když ví, že jsem doma a řekl, ahoj, co je nového? Když ví, že jsem doma, tak je to snad normální, že toho druhého vyhledám, nebo ne?

Třeba si on to samé říká o tobě… Nebo já má ty deprese, ptala ses ho proč je má? Co ho trápí? Mě přijde, že máte problém s komunikací mezi sebou ale je to jen můj pocit…

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 23:29
@Lucius08 píše:
Třeba si on to samé říká o tobě… Nebo já má ty deprese, ptala ses ho proč je má? Co ho trápí? Mě přijde, že máte problém s komunikací mezi sebou ale je to jen můj pocit…

Neptala, on totiž „žádné deprese nemá, není blázen…“, případně za to můžu já, jak se chovám, vždycky se to takhle nějak stočí, bojím se ptát. Jeden čas reptal, že se nezajímám o to, co dělá. Tak jsem se poctivě ptala, co dělá, co je nového, tak to zase bylo proč to chceš vědět. A do toho - buď zticha, teď se dívám na Tv, v lepším případě za chvíli, co jsi říkala a stejně mě neposlouchal, tak jsem přestala. Je to takové ubíjející.

 
ka2ka
Extra třída :D 12456 příspěvků 1 inzerát 16.02.18 23:31
@Anonymní píše:
Asi jo, ale mě nebaví být pořád ta, která jde jako první. Já když přijdu domů, tak na celý barák křičím, ahoj, pak je třeba svolávám na večeři a tak. A on sedí a čeká. Anebo na sebe nechá čekat. Přijde, místo do kuchyně ke stolu si sedne do obýváku k TV a kouká na ni. A my čekáme u stolu. Tak ho volám a on jo jo. A často přijde po polévce, tu si pak nabírá pozdě - asi je to zmatené, ale pořád na sebe nechává jako by čekat. A mě už nebaví být pořád ta optimistická, ta, co vítá, ta, co se ptá, jestli nemá hlad.

tak jezte bez něj :nevim: taky na nikoho nečekám když je doma

 
Lucius08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 16.02.18 23:44
@Anonymní píše:
Neptala, on totiž „žádné deprese nemá, není blázen…“, případně za to můžu já, jak se chovám, vždycky se to takhle nějak stočí, bojím se ptát. Jeden čas reptal, že se nezajímám o to, co dělá. Tak jsem se poctivě ptala, co dělá, co je nového, tak to zase bylo proč to chceš vědět. A do toho - buď zticha, teď se dívám na Tv, v lepším případě za chvíli, co jsi říkala a stejně mě neposlouchal, tak jsem přestala. Je to takové ubíjející.

Ach jo :( chápu. Mě tohle taky kdysi vyčítal manžel, a když jsem se ho ptala, tak mi vyčítal, že ho kontroluju :zed:. Zkusila bych si s ním o tom promluvit, že tě to trápí. Koupila třeba předplatné do divadla, nebo zaplatila kurzy tanečních :) až travite nějaký čas spolu sami. Nějak ten vztah oživit…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >


Reklama