Krize s mužem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 14:40
Krize s muzem

Ahoj, moje dobra kamaradka je v celkem slozite manzelske situaci.
S manzelem jsou spolu 15 let, maji 2 syny(3,7let),pred 3 roky jim zacla krize a manzel si nasel jinou slecnu, asi se hodne zamiloval, na nekolik tydnu se odstehoval k rodicum, pak asi romanek skoncil, muz se ji vratil domu, ale jen vedle sebe uz 3 roky jen ziji, nespi spolu, nedaji si ani pusu.
Kamaradka se pred pul rokem vratila do prace, kde potkala kolegu, s kterym se sblizili(jen si pisou, libali se, nic vic)ale s tim kolegou neni zadna budoucnost(je zadany, mladsi).Jeji muz to zjistil a dela ji ze zivota peklo, urazi ji, ona je nestastna, ale nevi, co dal.Ma kluky, nema kam odejit.Rada bych ji pomohla ale ani ja nevim, jak situaci resit.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Emimin7
Echt Kelišová 9373 příspěvků 04.01.18 14:44

Tak asi hledat místo, kam odejít.

MKrizie
Stálice 68 příspěvků 04.01.18 14:47

Taky bych ji pomohla hledat nějaké jiné utočiště, aby šla se syny někam pryč…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20097 příspěvků 04.01.18 15:05

Tak napřed asi říct chlapovi, že když on se na několik týdnů odstěhoval kvůli „pudu“, tak se odpouštělo, a když ona udělá botu, tak se bude urážet a chovat hnusně a dělat peklo na zemi, že je to dost nefér.
Jinak pokud bych měla s chlapem tři roky žít vedle sebe, tak se asi není co divit, že se vztah rozpadá a možná je čas si sednout a rozumně se domluvit buď na společném žití jakožto rodiče dětí s tím, že se nebudou urážet, nebo na rozvodu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 22:51

Asi krize u nás…

Obě děti začaly jezdit mimo domov. Tak občas zůstáváme doma sami s mužem. On vždycky chodil domů pozdě, ale teď je to ještě horší. Přichází třeba až v osm. Nikoho nemá, prostě je tam, co podniká, dlouho. Má tam totiž zaměstnankyně a brigádnice, ale i chlapy, kteří tam bydlí, tak je tam veselo.
Muž přijde domů, ví, že jsem doma, vidí auto, ví, že jsem nahoře u sebe v kanceláři, nebaví mě sedět u televize, tak si čtu nebo koukám na něco, ale nepřijde za mnou nahoru, nezavolá ahoj, prostě nic. Slyším lednici, pak si sedne k TV a klidně tam dvě hodiny kouká, jako kdybych nebyla doma. Tuhle jsem to schválně testovala, jestli přijde nebo aspoň zahaleká - a nic. Pak kolem mě prošel do ložnice, jako kdybych neexistovala. A že prý se mu nevěnuju. je to normální, že čeká, že ho budu obskakovat, když přijde domů? Sám ale nepřijde?

Ženy, raďte, jak se zachovat. Rozhovory s ním jsou spíš průser, je vztahovačný a diskuze nikam nevede. v tom je to blbé.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 16.02.18 22:58

Komunikace?

ka2ka
Extra třída :D 13187 příspěvků 16.02.18 23:03

Obá čekáte že se bude snažit ten druhý :nevim:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 16.02.18 23:04

A proč neuděláš ty ten první krok? Proč mu ráno neřekneš, že si uděláte hezký večer, až spěchá domů? Koupíš vínko, nějaké mlsky, film?

nini77
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 8 inzerátů 16.02.18 23:06

Přesně. Jestli víš, že to tak bere, tak na něj večer počkej s vínem a dobrou večeří. Na tom přece není nic špatného. Nic jste si neudělali, jen je to možná teď trochu nuda a je to potřeba oživit. Nebrala bych to jako dolezani, není vám 15, tady jde o to pěkně si spolu žít, aby se těšil domu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 23:09
@ka2ka píše:
Obá čekáte že se bude snažit ten druhý :nevim:

Asi jo, ale mě nebaví být pořád ta, která jde jako první. Já když přijdu domů, tak na celý barák křičím, ahoj, pak je třeba svolávám na večeři a tak. A on sedí a čeká. Anebo na sebe nechá čekat. Přijde, místo do kuchyně ke stolu si sedne do obýváku k TV a kouká na ni. A my čekáme u stolu. Tak ho volám a on jo jo. A často přijde po polévce, tu si pak nabírá pozdě - asi je to zmatené, ale pořád na sebe nechává jako by čekat. A mě už nebaví být pořád ta optimistická, ta, co vítá, ta, co se ptá, jestli nemá hlad.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 23:12

Navíc vždycky na podzim a v zimě má jakési deprese, prostě je protivný až na půdu. Někdy bych si přála, aby přišel za mnou, když ví, že jsem doma a řekl, ahoj, co je nového? Když ví, že jsem doma, tak je to snad normální, že toho druhého vyhledám, nebo ne?

Lucius08
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 16.02.18 23:20
@Anonymní píše:
Navíc vždycky na podzim a v zimě má jakési deprese, prostě je protivný až na půdu. Někdy bych si přála, aby přišel za mnou, když ví, že jsem doma a řekl, ahoj, co je nového? Když ví, že jsem doma, tak je to snad normální, že toho druhého vyhledám, nebo ne?

Třeba si on to samé říká o tobě… Nebo já má ty deprese, ptala ses ho proč je má? Co ho trápí? Mě přijde, že máte problém s komunikací mezi sebou ale je to jen můj pocit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.18 23:29
@Lucius08 píše:
Třeba si on to samé říká o tobě… Nebo já má ty deprese, ptala ses ho proč je má? Co ho trápí? Mě přijde, že máte problém s komunikací mezi sebou ale je to jen můj pocit…

Neptala, on totiž „žádné deprese nemá, není blázen…“, případně za to můžu já, jak se chovám, vždycky se to takhle nějak stočí, bojím se ptát. Jeden čas reptal, že se nezajímám o to, co dělá. Tak jsem se poctivě ptala, co dělá, co je nového, tak to zase bylo proč to chceš vědět. A do toho - buď zticha, teď se dívám na Tv, v lepším případě za chvíli, co jsi říkala a stejně mě neposlouchal, tak jsem přestala. Je to takové ubíjející.

ka2ka
Extra třída :D 13187 příspěvků 16.02.18 23:31
@Anonymní píše:
Asi jo, ale mě nebaví být pořád ta, která jde jako první. Já když přijdu domů, tak na celý barák křičím, ahoj, pak je třeba svolávám na večeři a tak. A on sedí a čeká. Anebo na sebe nechá čekat. Přijde, místo do kuchyně ke stolu si sedne do obýváku k TV a kouká na ni. A my čekáme u stolu. Tak ho volám a on jo jo. A často přijde po polévce, tu si pak nabírá pozdě - asi je to zmatené, ale pořád na sebe nechává jako by čekat. A mě už nebaví být pořád ta optimistická, ta, co vítá, ta, co se ptá, jestli nemá hlad.

tak jezte bez něj :nevim: taky na nikoho nečekám když je doma

Lucius08
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 16.02.18 23:44
@Anonymní píše:
Neptala, on totiž „žádné deprese nemá, není blázen…“, případně za to můžu já, jak se chovám, vždycky se to takhle nějak stočí, bojím se ptát. Jeden čas reptal, že se nezajímám o to, co dělá. Tak jsem se poctivě ptala, co dělá, co je nového, tak to zase bylo proč to chceš vědět. A do toho - buď zticha, teď se dívám na Tv, v lepším případě za chvíli, co jsi říkala a stejně mě neposlouchal, tak jsem přestala. Je to takové ubíjející.

Ach jo :( chápu. Mě tohle taky kdysi vyčítal manžel, a když jsem se ho ptala, tak mi vyčítal, že ho kontroluju :zed:. Zkusila bych si s ním o tom promluvit, že tě to trápí. Koupila třeba předplatné do divadla, nebo zaplatila kurzy tanečních :) až travite nějaký čas spolu sami. Nějak ten vztah oživit…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >