Krmení Calmitou. A co dál?

290
29.9.20 22:06

Krmení Calmitou. A co dál?

Miminko plně na UM krmím Calmitou. 150 ml lahvičky už nám co nevidět nebudou stačit a 250 ml nemohu sehnat. Maji tam kompatibilní jiné, předražené, ale já si říkám jak dlouho vlastně tu Calmitu ještě budem používat… Prý se časem mimca vztekaji, že chtějí větší průtok? Taky už budem pomalu zavádět příkrmy (4 měsíce). Vodu a čaj jsem dávala z obyč savicky a to se jí moc nelíbí. Je tu někdo, kdo Calmitou krmil taky takhle dlouho? Na jaké savičky jste přešli nebo jste u calmity zůstali dokud se mlíčko neodbouralo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.9.20 22:15

Mohu se zeptat proč tato lahvička, když je na UM plně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
29.9.20 22:34

@Adina Mandalova 5 týdnu jsem kojila a dokrmovala odstrikanym mlékem právě calmitou už od porodnice. Při přechodu na UM jsem ho udělala prostě do lahvičky, kterou jsem měla doma a na kterou byla zvyklá. Myslíte že je to špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
29.9.20 22:34

No tak vlastně už jí nepotřebuješ ani teď, když je dítě plně na UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
29.9.20 22:54

@Tarlin určitě to není špatně, ale jestli je ta větší láhev drahá, tak je zbytečné jí pořizovat. Miminko už je plně na UM, takže můžeš koupit jakoukoliv láhev.
Calma se používá, aby miminko nezlenivělo a neodmítalo prso.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
29.9.20 23:13

@kavenka to je pravda, že už je fuk z čeho bude pít, akorát se mi zdá, že z normálních lahviček pít neumí ani nechce, tak jsem ji nechtěla změnou stresovat. Myslela jsem jestli neexistuje něco calmě podobné třeba s větším průtokem. Nebo jestli se vyplatí nějaké ty lepší lahvičky např. od aventu a jak tu změnu miminko sneslo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
29.9.20 23:54

@Tarlin tak já jsem synovi koupila láhev MAM a přijal jí úplně bez problémů. Ale to bude mít každé dítě jinak, musíš to vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.9.20 12:53

@Tarlin neee určitě to není špatně, tak sem to vůbec nemyslela. Taky sem právě dokrmovala touhle lahvičkou a pak přešla na UM plně a začala jsem mléko dávat v těch od Aventu, ale malej bral všechno, bylo mu to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
30.9.20 13:11

@Adina Mandalova jak u nás, lahvička mu byla úplně jedno, hlavně že to teče :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
1.10.20 14:11

Tak jsem koupila tu MAM anticolic a vzala ji v pohodě :mavam: uf já nevím co jsem zas stresovala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
1.10.20 14:29

@Tarlin no tak super :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.10.20 21:26

@Tarlin myslím, že to známe všechny :) hlavně, že ji v pohodě vzala :kytka:

• Citovat