Křupání kloubu a tlak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 215 příspěvků 11.01.19 21:20
Krupani kloubu a tlak

Ahojky, mam krupani snad vsech kloubu a citim tlak v rukach v kolenou.Mela jsem to uz pred rokem a pak jsem otehotnela a to byl klid…ted kdyz je malemu 4 mesice, tak je to tu zas :nevim: A prijde mi, ze se mi to jeste zhorsuje, kdyz si dam treba jedno pivko 8o…Nemate s tim prosim nekdo zkusenosti? Dekuji

Reakce:
KájaHvězdička
Povídálka 46 příspěvků 11.01.19 21:26

Já křupu neskutečně, hlavně kotníky, když chodím. :D Když dlouho sedím a pohnu se, dělají to lokty, kolena.. Doktor řekl, že je to hypermobilita. Pokud máš nějakou obavu, zajdi si k obvodnímu lékaři a ten řekne určitě i něco víc.

Horká.cokolada
Nováček 9 příspěvků 11.01.19 22:31

Křupani kloubu je hypermobilita, ale tam tlak v končetinách je divný. Zkus určitě doplnit hořčík, vápník a vitamín D a pripadne navštiv lékaře. ( Alkohol snižuje vstřebávání hořčíku i jiných prvku, proto to může byt po alkoholu horsi )

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >