Barvení vlasů my a naše dcery

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.19 17:42
barvení vlasů my a naše dcery

Holky od kolika roků si vaše dcery barví vlasy? Moje dcera a její spolužačky si vlasy nebarví. Příjde mi to úplně normální je jí 12. Dcera mé kamarádky si už v tomto věku barví vlasy.
anonym kamarádka sem chodí

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 12702 příspěvků 11.01.19 17:46

já si vlasy barvím. Dceři je 12 a vlasy si nebarví a ani ji to nenapadlo. Kdyby s tím přišla, rpobraly bysme plusy a mínusy a domluvily se třeba na nabarveném pramínku. Ona si svoje dlouhé vlasy docela pěstuje a nechtěla by si je zničit barvením.

Waterfall
Zasloužilá kecalka 511 příspěvků 11.01.19 17:47

Přes léto jsme barvili i desetileté, zelená, modrá, ne permanentní barvy, tyhle kreace vydrží tak 14 dní, ale už měla ve škole i červenou.
Svět se nezboří ;)

Čičorečka
Závislačka 2657 příspěvků 11.01.19 17:49

Chceš zdrbnout kamarádku, nebo co? :lol: já jsem ve třinácti nosila červený mikádo. No nic slušivýho, ale puberta si nevybírá.

Kriss Tina
Extra třída :D 11713 příspěvků 11.01.19 17:50

Jakože klasickou barvou v tomhle věku ne, ale nějaký přeliv- takový ten šampon na pár umytí, hennu nebo slabší melír si dávám tak od 10 let. Ale klasickou permanentní sem si dávala až od 15 ve škole. Ale třeba takový ten barevný gel na jedno umytí sem dávala 3 letému synovi, když mě o to požádal, přítel mu ostříhal vlasy na pankáče a syn to chtěl přibarvit na oslavu narozenin :mavam: takže záleží co myslíš pod pojmem barvení vlasů, třeba ta henna mi přijde spíš prospěšná na kvalitu vlasů, když je kvalitní (a jelikož je třeba červená tak většinou nepoznáš jestli je ten člověk barevný přírodně nebo chemií) :nevim:

Alušáček
Závislačka 3957 příspěvků 11.01.19 17:52

Moji dceři je 20let a vlasy si ještě nebarvila, má krásné nepotřebuje to, ale znám holčičky co měly melír už v 8 letech. V těch 12 letech mě to nijak nepřekvapuje, ani nepobuřuje, je to každého věc co si dělá s vlasama.

Náměsíčná
Závislačka 4510 příspěvků 11.01.19 17:54

Dcera měla na oslavu narozenin řůžovej proužek v 5ti. Sprejem po 1 umytí byl pryč. Já co si pamatuju tak melír asi ve 12 nebo 13.

dagmarkaa
Generální žvanilka 20246 příspěvků 11.01.19 18:28

Poprvé jsem měla přeliv v 16 na střední, mamka spotřebovala 2 tuby a pořád to nestačilo (měla jsem hodně husté a dlouhé vlasy). Dneska bych už tolik nespěchala.

Boudová
Kelišová 6087 příspěvků 3 inzeráty 11.01.19 20:28

Ja byla odbarvena uz ve 12. Zpetne mi prijde ze sem vypadala brzy jako coura. Budu se od toho dceru snazit drzet dal co nejdele. Snad se mi to podari. :lol:

Ginella
Kecalka 369 příspěvků 11.01.19 21:43

Já měla melír už ve 12ti. Potom různě barevný vlasy. :mrgreen:

debra.morgan
Echt Kelišová 9776 příspěvků 11.01.19 22:04

melir cele hlavy, ne jednoho praminku, tak v tech 12, barvu az na stredni, ale spis proto, ze jsem driv nechtela, né, že bych nemohla…

Ollik
Kecalka 260 příspěvků 11.01.19 22:21

Mamka mi v páté třídě vnutila melír. :D Sama od sebe jsem se poprvé nabarvila v 15. Mohla bych i dřív, ale nechtělo se mi. Musím říct, že moje mamka snesla hodně… Byla jsem zelená, modrá, růžová, černá, červená, oranžová, žlutá… :D :D ideálně jsem měla na hlavě alespoň dvě různé barvy. :D občas mi to chybí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 09:17

Holky, vím, že mě tady asi ukamenujete, ale přesto to zkusím :mrgreen:
Mám pětiletou slečnu, která už snad rok touží mít ve vlasech červený pramínek. Je to blondýnka lehoulince do zrz :)
Nevíte o nějaké velmi šetrné dočasné barvě, která vydrží jen jedno umytí? V drogerii jsem viděla nějaké spreje a pak takové proužkovače, ale nevím, jestli na to není moc malá a ta chemie mě úplně nenadchla. Já si barvím vlasy červenou hennou, tak mě napadlo jí udělat proužek, ale nevím tu jen tak nevymyje. Máte nějaký šetrný tip?
P.S.: Já jsem se kromě henny nebarvila nikdy, mám od přírody hnědozrzavé vlasy a vždy se mi líbily, barvit jsem začala až kvůli šedinám ;)

PHV
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 05.04.19 09:21

Nás mamka ,,barvila" taky jako malý, sama se vždycky barvila na blond, a já chtěla hrozně taky, tak mi někde vždy udělala malinký pramínek :lol: já si připadala hrozně velká, skoro to nebylo vidět a bylo :lol: když jí uděláš nějaký spodní pramínek tak si myslím že v pohodě :)

Kakika
Neúnavná pisatelka 15331 příspěvků 05.04.19 09:22
@Anonymní píše:
Holky, vím, že mě tady asi ukamenujete, ale přesto to zkusím :mrgreen:
Mám pětiletou slečnu, která už snad rok touží mít ve vlasech červený pramínek. Je to blondýnka lehoulince do zrz :)
Nevíte o nějaké velmi šetrné dočasné barvě, která vydrží jen jedno umytí? V drogerii jsem viděla nějaké spreje a pak takové proužkovače, ale nevím, jestli na to není moc malá a ta chemie mě úplně nenadchla. Já si barvím vlasy červenou hennou, tak mě napadlo jí udělat proužek, ale nevím tu jen tak nevymyje. Máte nějaký šetrný tip?
P.S.: Já jsem se kromě henny nebarvila nikdy, mám od přírody hnědozrzavé vlasy a vždy se mi líbily, barvit jsem začala až kvůli šedinám ;)

Dceřina spolužačka v první třídě má nějakou křídu přímo na vlasy. Tak možná zkusit vypátrat toto ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama