Jak se zbavit "koláčů"?

Reziinnaa
10.1.19 21:05

jak se zbavit "koláčů"?

Dobrý večer všem, ač mám štíhlou postavu a sportuji, odjakživa mám problém s nadměrným pocením v podpaží. Dělají se mi tzv. ty koláče i v zimě na tričku pod mikinou, natož v létě. Zítra jdu na ples a bojím se, že to bude vidět na plesových šatech, máte někdo zkušenost co na co funguje, abych alespoň ten jeden večer měla klid? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

70
10.1.19 21:07

Me funguje Driclor. Je to sice velký sajrajt ale funguje. Je urcite tu o nem bude i diskuze. Da se sehnat v lékárně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
310
10.1.19 21:08

Me pomohl Driclor, sezenes v lekarne. Jen postupuj fakt presne podle navodu. Jinak ja ho pouzila asi 4× a uz 10 let mam od poceni klid (a to jsem se potila jako.....no hodne :lol: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15344
10.1.19 21:08

Nějaký dobrý deodorant a pak to podpaží zapudrovat? Jinak bych teda vybírala šaty z materiálu a barvy kde to nebude vidět :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
688
10.1.19 21:10

@Reziinnaa za mě Driclor.. Ale je to drijak.. Já používala v době maturity.. Vždy sem si to nanesla jen 3× za sebou a pak 1× za měsíc… Ale jak píšu, je to driják.. Mrkněte na net : )
Pokud hledáte spíše jen antiperspirant, tak to neporadím, protože mě žádný nefungoval, pouze deo na zápach,, ale proti silnému pocení žádný… Měla sem co vy.. Koláče ikdyz mě nebylo vedro.. A jsem taky štíhlá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19399
10.1.19 21:10

driclor,ale dost to svědí a štípe po nanesení,tak bacha.Ale pak se pár týdnů vždy nepotím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.19 21:20

Mám stejný problém, i v době, kdy jsem byla štíhlá a hodně sportovala jsem se potila jako čuně. Já se strašně potim i na hlavě :roll: Oblečení řeším tak, že se snažím vybírat materiály, kde to není vidět. Ale když je mi velký horko a mám splavené i vlasy, tak je to děs. Co s tím nevím :? :zed:

Prosím zachovat anonym

• Nahlásit
  • Citovat
1918
10.1.19 21:25

prodavajici se lepici polstarky do podpazi,googli.....telo ma duvod proc se poti,kdyz to zapudrujes,zabranis telu se potit,telo ma ale duvod proc to dela.zkus treba nejakou poradnu cinske mediciny.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
337
10.1.19 21:28

Mně pomohl Odaban. Je to sprej do podpaží, nebo na pocení nohou a rukou krém. Je to též driák, aplikovala jsem dle návodu (štípal v podpaží) a už mám 3 roky naprostý klid. A to jsem z těch koláčů měla x let trauma. Akorát to tedy nezabírá okamžitě, po jednom použití.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43807
10.1.19 21:34

@Reziinnaa funguje Rexona Maximum protect.. byla jsem stejný případ a až tohle zafungovalo. Ale používám jenom když je to fakt nutné přes léto. Jinak přes zimu nee.. snažím se nosit spíš dobré prodyšné oblečení, svetry z přírodních materiálů, abych se právě nepotila. Je to driják a určitě to nic zdravého není, pořád bych to nepoužívala.
Plus teda jsem se naučila nosit barvy, kde to tolik není vidět, když už náhodou. Takže bílá, béžová, černá… nejhorší jsou na tohle světlé pastelové barvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.1.19 21:40

https://www.zbozi.cz/…irant-50-ml/

Jestli hledáš nějaký dobry antiperspirant, tak ja jsem ted super spokojena s tímhle :palec: Ani kapka.. Jinak delaji i ruzne nalepovaci pasky a polstarky do podpazi, jestli by to nebylo v satech videt :think: Nebo si nechavaji celebrity pichat do podpazi botox…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.19 21:47

Za mě Driclor. Taky jsem štíhlá, nic mě nepomáhalo, fakt jsem se potila jak sviňa :oops: a byla jsem z toho nešťastná. Seženeš v každé lékárně :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Reziinnaa
11.1.19 06:27

Díky moc všem, dneska to ještě vyřeším černýma šatama a zajdu pro Driclor, tak doufám, že zabere a na dalším plese, který je za měsíc už budu mít klid :)

• Nahlásit
  • Citovat
15471
11.1.19 06:56

@Reziinnaa pokud to nebude vidět, nalep si na šaty do podpaží nouzově tenké intimní vložky, např. descreet (ale to jde jen u šatů alespoň krátké rukávy).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama