Krupicová kašička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 16:04
Krupicová kašička

Ahoj maminky :mavam: mám dotaz. Mám osmi měsíční holčičku a chtěla bych zkusit Krupičku :srdce: v kolika stě dávali Krupičku vy? Popřípadě nemáte nějaký recept? :*

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 18321 příspěvků 31.07.19 16:09
@Anonymní píše:
Ahoj maminky :mavam: mám dotaz. Mám osmi měsíční holčičku a chtěla bych zkusit Krupičku :srdce: v kolika stě dávali Krupičku vy? Popřípadě nemáte nějaký recept? :*

Dokud to syn jedl, dávala jsem instatní, obyčejnou bez příchutí nebo medovou. Pak kaši odmítal. Ani dnes ve 4 tu klasickou v mléce vařenou krupicandu nejí.

Popokatepetla
Závislačka 3548 příspěvků 31.07.19 16:09

Klasickou krupičku jsem dělala až tak ve 2 letech, to dítěti nic nedá. Před 1.rokem jsem dělala kaše - jáhlové, rýžové, ovesné, pohankové apod., do kterých jsem dávala ovoce (měla jsem oblíbenou značku Nominal - ty jsou neslazené)

Filanda
Závislačka 4720 příspěvků 31.07.19 16:21

Já dávala klasickou krupicovou kaši až někdy okolo třetího roku. Dávala jsem taky primárně kaše instantní - dětské, pak ty od Nominal apod ze zdravé výživy (prostě instantní čistou obilovinu - pohanku, jáhly) a dělala jsem klasickou rýžovou přímo z rýže, když už dcera kousala.

nozu
Extra třída :D 12792 příspěvků 31.07.19 16:30

Klasickou krupicí jsem dávala až tak mezi druhým a třetím rokem. Předtím jsem dávala různé instantní kaše. Vždy podle doporučeného věku.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17734 příspěvků 31.07.19 16:35

Nikdy, uvarena mouka v mléce, dítěti kromě zacpani žaludku nic nedá.

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 12172 příspěvků 31.07.19 16:41

Myslím že do roka by se ani neměla (aspon je na všech vždycky psáno od roka), ale je to jenom zaplacnuti žaludku no.

lucenka
Hvězda diskuse 37670 příspěvků 31.07.19 17:05

Dávala jsme ji cca od roka. Kluk ji miluje pořád (bude mu 9). Od začátku ji dělám s různými obměnami, takže jsem na ní dávala různý ovoce + trochu másla, cca od 2 let přidávám i trochu granka.

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15768 příspěvků 31.07.19 17:08

Je to jen ucpavka, nic to diteti neda. Do dvou let bych vubec nedavala.

Ale teda ja bych si ji dneska dala hned…skoda, ze asi nemame doma mliko…mnam…

pet p
Kecalka 500 příspěvků 31.07.19 17:46

Taky se kloním k názoru, že je to nevýživné jídlo o ničem. Daleko lepší je uvařit jáhly nebo něco jiného rozumného. Jo a instatním kaším bych se vyhnula, jde o extrudované výrobky, mají jiný glykemický index (vyšší). Hodnotnější je uvařit kaši poctivě ze základních surovin, i když to samozřejmě trvá déle. Ale podle mého názoru to za to stojí.

lucynka25
Extra třída :D 10287 příspěvků 31.07.19 17:51

Krupicová kaše se doporučuje až od roka, je hodně těžká. Zvol radší lehčí kaše..rýžová, ovesná, kukuřičná, jáhlová..a nejlépe v dopoledních hodinách ;)
@Hanka1 tak jí miluju :jazyk: Starší dcera jí občas má a jsem ráda, když nedojí :mrgreen:, ta mladší 2letá jí nechce ani omylem, ta jen ovesnou :D

nozu
Extra třída :D 12792 příspěvků 31.07.19 18:24

No tak jste mě naladily, že jsem si ji uvařila. A kopec Granka navrh. :mrgreen:

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15768 příspěvků 31.07.19 20:00

Ja jsem muze poprosila cestou domu koupit mliko. Tak koupil balik sesti cerstvych mlik a taky sushi. Tak bude krupicajda zitra. Mnam!

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 2032 příspěvků 31.07.19 20:13
@Anonymní píše:
Ahoj maminky :mavam: mám dotaz. Mám osmi měsíční holčičku a chtěla bych zkusit Krupičku :srdce: v kolika stě dávali Krupičku vy? Popřípadě nemáte nějaký recept? :*

Asi az od 1,5 let ksem davala krupicku.
Ale dcera kdyz byla mala, tak milovala kaše at uz to byla ovesna, rýžová atd :D

Ijen
Ukecaná baba ;) 2254 příspěvků 31.07.19 20:42

Klasickou krupici jsem delala az kdyz byli kluci ve skolce. Do roka a pul jsem delala ovesne nebo ryzove, pak kase nechteli.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama