Krvácení 16. den cyklu

Anonymní
30.12.20 14:03

Krvácení 16. Den cyklu

Mám dotaz, v srpnu jsem byla na kyretazi a po revizní ms došla za 7 týdnu přesně na den, dalsi ms byla díky utrogestanu přesně za 28 dní. Jenže dnes jsem 16 DC, před cca týdnem asi 5 dní jsem měla fest citlivé bradavky a dnes sem tam píchání jak na ms, před chvili jsem byla na wc a na papíře byla krev čerstvá množství tak na intomku zatím, ovulaci jsem asi v životě neměla a přirozenou ms moje tělo ani nezná, nevíte co by to mohlo být? Hormony nebo dorazila ms o 12 dní dřív?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25003
30.12.20 14:32

Může to být cokoliv, těžko říct.

Počkej jak se to vyvine, jestli jako klasická ms nebo ta ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519
30.12.20 17:05

Je to 16 dc, takže bych sázela na ovulační krvácení. Také jsem ho neměla vždy, ale poslední roky už ho mám pravidelně. Je to otrava, ale pokud se nechcete ládovat hormony, budete si muset zvyknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19560
30.12.20 17:07

Ovulace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.20 17:16

Já právě ovulaci nikdy přirozeně neměla jen 4× po injekci, je to takové slabé ruzovocervene. Tak uvidím měla jsem v neděli začít brát utrogestan a ve středu jít do car na kontrolu a zahájení stimulace na ket

• Citovat
  • Nahlásit
12
30.12.20 20:58

Moji rodiče nás když jsme zvraceli léčili studeným černým čajem to ještě nebyla Coca Cola. To se to pak krvácelo cyklus necyklus. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat