Duphaston - zkušenosti

Anonymní
29.12.20 20:19

Duphaston - zkušenosti

Ahooj, dneska jsem 16 DC a byla jsem u doktora na utz na folikulometrii. Videla tam folikul 17 mm veliky, prý za den- dva by mohla byt ovulace. Nasadila mi duphaston kvuli memu nepravidelnemu cyklu a taky prý na sliznici, že ji to prenastavi a pripravi. Mám to brat hned od zitra dve tabletky denne. Jenomze trochu vaham, protoze ja mivam ovu kolem 20 DC a pry ji dokaze duphaston blokovat. Navic mam uz celkem spatnou zkusenost s umelymi hormony, jeste vic me rozhodili. Tak se chci zeptat vas - jakou mate zkusenost s duphastonem? Pomohl vam, nebo jste mely spíš vedlejsi účinky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
47
29.12.20 21:03

Duphaston opravdu může ovulaci zastavit. Takže být tebou, měřím teplotu, udělám ovu test a když se prokáže, že ovulace byla nasadím duphaston, aby luteální fáze cyklu trvala 14 dní a případně oplodněné vajíčko mi dost času na uhnízdení. Před ovulací bych rozhodně nebrala. Moje gynekoložka mi je taky napsala asi od 13 DC, až v CAR mi upravili dávkování asi až od 17 DC, já si potom dávkování upravila ještě podle sebe. Každý nemá MS jak z učebnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat