Nepravidelné cykly, můžu být těhotná?

Anonymní
28.12.20 08:43

Nepravidelné cykly - gynda, snažení a můžu být těhotná?

Jsem 4 měsíce po vysazení antikoncepce (užívala jsem ji 7 let) a od té doby mám nepravidelné cykly - 22 dní, 28 dní, 29 dní a teď jsem čtvrtý měsíc 32.den a menstruace zatím nikde. Od minulého měsíce jsem začala testovat ovulaci a minulý měsíc byla 19.DC a tento měsíc až 26.DC. Nicméně břicho jako na menstruaci mě bolí, cítím i takové to vlhko a mám pocity, že každou chvílí to musí dorazit. S manželem se o miminko snažíme, dnes jsem ten 32.den dělala test a je jasně negativní, žádný náznak ducha tam není. Myslíte, že je šance, aby se to tentokrát podařilo, nebo v tom hrají roli ty nepravidelné cykly a postupně se mi cyklus prodlužuje? Žádné jiné příznaky nemám, ale břicho mě takto před menstruací pobolívalo i předchozí cykly po vysazení.
Za měsíc jdu na gyndu, chtěla bych s gynekologem tento problém s nepravidelnými cykly vyřešit - jak a čím se to prosím řeší?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1370
28.12.20 09:11

Chce to cas, kdyz ted zacnes neco brat, tak se ti to muze zase rozhazet. Pokud jsi mela ovu minule 19dc a ms 29, tak mas lutealni fazi cca 10 dni, tudis s ovulaci 26dc budes mit ms cca 36dc, ale po te antikoncepci se ti muze ta lutealni faze prodluzovat. Jinak 10 den po ovulaci nemusis mit na testu ani ducha, spis cekej az po terminu ms. Hodne stesti a at se brzy zadari.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341
29.12.20 14:47

Já trpím na hormonální nerovnováhu, díky které mám cykly i 40 dní (rekord mám 52 dní :lol:), tak 2× v roce naopak třeba 25 dní, no šílenost :lol: Bála jsem se, že bude problém otěhotnět, ale povedlo se 2× hned při prvním styku, já na sobě ale bezpečně poznám plodné dny. Gynekolog určitě poradí, kor když se chceš snažit o dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
29.12.20 15:46

Ja nemela cyklus skoro vubec od vysazeni HA, tzn pred 7mi lety. Jeden rok lepsi, nekdy jeden mesic vynechala.. Posledni tri roky se to zhorsilo úplně, MD nebyla treba i 3 mesice a chodila jsem vecne na vyvolavani injekci. Pak se zjistilo ze mam cykly anovulacni a proto se celou dobu nedari dite. Cyklus mam nyni pravidelný diky Utrogestanu, beru ho vzdy 17 az 26DC, po vysazeni prijde MS za 3 dny. U tebe bych to ale zase tolik nehrotila zatim, ono nekdy trva az rokpo vysazeni HA nez se cyklus srovna. Hlavně si u gynekologa zjisti jestli nemáš problémy treba s dorustanim folikulu nebo s ovulaci… Ono to vše muze mit následky s tou MS. Drzim palce at se to srovna :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 20:01

Mam těsně před MS a 7 dní mi vychází pořád stejne ovulacni testy, bez slabnuti a nebo zesílení. Chci se zeptat nemůžu být tehu? Tehotemsky test včera negativní zatím.

• Citovat
  • Nahlásit
8.5.21 21:25

Mam těsně před MS a 7 dní mi vychází pořád stejne ovulacni testy, bez slabnuti a nebo zesílení. Chci se zeptat nemůžu být tehu? Tehotemsky test včera negativní zatím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat