Nespíme spolu, ale chceme dítě

Anonymní
27.12.20 19:30

Nespíme spolu, ale chceme dítě

Asi ani nejdu s konkrétním dotazem, jako spíš s potřebou to ze sebe dostat ven, nakolik o tomto nemůžu s nikým mluvit…
S přítelem jsme spolu už víc jak 5 let..přes dva roky se snažíme o dítě…no nebo čemu se říká, že se snažíme…domluvili jsme se, že na něm začneme pracovat..a protože to je dlouho co se nezadařilo, absolvovali jsme všechna vyšetření a žádný dr nevidí důvod, proč by nešlo přirozeně…já ho vidím…hold nejsem panna marie…prostě bez sexu to nepůjde…
Bohužel už delší dobu partnera vůbec nepřitahuju…když se mně má dotknout, tak vidím jak uhýbá…radši si jde zakouřit, než aby mi dal pusu…a musím říct, že už jsem docela bezradná…samozřejmě, že kkdyž to vytáhnu, tak mi řekne, že to není pravda a že se mu líbím a bla bla bla a že na dítě nepospícháme a že až bude tak bude…s frekvencí 1× měsíčnně (to už je častá frekvence) asi ne…
nevím co dělat..nemám o tom s kým mluvit a je mi těžko…
navrhovala jsem umělé oplodnění…na to prý máme ještě čas…prý je potřeba to ještě nechat přírodě…děkuji za případné přečtení a mně je trošičku líp

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
572
27.12.20 19:34

A chces byt skutecne bez sexu cely zivot?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
27.12.20 19:35

No ja nevim a ty chces mermomoci dite s chlapem, ktery s tebou nechce fyzicky kontakt a dost pravdepodobne půjdete driv ci pozdeji od sebe? :nevim: Nebylo by lepsi to rozseknout a hledat partnera jak pro sebe, tak pro založení rodiny nez do tohoto vodit dite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
678
27.12.20 19:37

No a nemá někoho? Jinou holku na sex?

Asi bych se na něj vykašlala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 19:38

Odejdi, mám takto dvě děti s muzem který proste nemusí sex a je to na… teď jsme aktuálně na tom, ze jsme spolu nespali přes rok a půl. Nemůžu mu “bohužel” vyčítat nic jiného, jinak je to fain partner, přítel, tata…

• Citovat
  • Nahlásit
3133
27.12.20 19:38

Dite je dozivotni zavazek. Jsi si uplne jista, ze chces byt do smrti svazana ditetem s nekym, kdo se te nechce dotknout? Styl nekunikace o absenci sexu bude stejny u vychovy ci alimentu. Jako-ty jsi si 100% jista, ze je tento TEN jediny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3602
27.12.20 19:39

A vážně spolu chcete dite?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
27.12.20 19:42

No jako asi žádný chlap by neměl na sex chuť, pokud mu to podáš jako: Lásko, jdeme dělat miminko. Netlač tolik na pilu a promluv si s chlapem, jestli to dítě vlastně vůbec chce a není to jen tvé přání. Zamyslela bych se taky nad tím, jestli je váš vztah jinak skutečně funkční a jestli do něj miminko vůbec přivést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
27.12.20 19:43

A na co si pořizujete dítě do nefunkčního vztahu? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 19:46

@Villanelle Abych mu jenom nekřivdila…umí se postarat…nevysedává po hospodách…neutrácí nesmyslně peníze, doma když je potřeba zastane veškerou práci..od vytření podlahy až po postavení příčky atd…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 19:47

@holkazprahy1 určitě nemá…z práce jezdí rovnou domů..přesně vím jak dělá…a nikam extra nejezdí…

• Citovat
  • Nahlásit
109
27.12.20 19:47

A nemůže v tom jeho nezájmu být to, že je to najednou nějaká povinnost, aby bylo dítě :think: ono to pro chlapa může být dost stresující kór pokud se delší dobu nezdaří, tak to prostě sám sabotuje tím že prostě nic není. Ono je rozdíl užívat si a nebo když se najede do módu plození. Zslezi jak k tomu přistupujes i ty, jestli hlidáš ovulaci a může se jen v určité dny.No horší že o takových věcech chlapi míč nemluví. Tak třeba zkus, přistoupit na variantu, že se mi odloží vyřešit tohle a třeba se nakonec poštěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 19:49

@Dinomama to už jsme řešili x krát…a ano dítě chce…a samozřejmě, že na to nejdu stylem: lásko dnes je ovulace, jdeme na to…ale třeba u filmu…se přitulit a tak..jenže u nás to tím tulením skončí…

• Citovat
  • Nahlásit
15307
27.12.20 19:50

Tak čistě teoreticky, na splozeni dítěte stačí i ten jeden sex za měsíc. Na druhou stranu, fakt chceš s někým takovým dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.20 19:51

@Simča30 to nevím..taky mě to napadlo…je pravda, že slovo ovulace už doma nesleduju…a úplně to neřeším, jestli bude sex při ovu nebo před nebo po…
to je právě…že moc nemluví…nevím, jestli dostává zabrat jejich ego nebo co…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat