Dlouhá menstruace po utrogestanu

20
27.12.20 19:58

Dlouha menstruace po utrogestanu

Dobrý den, na konci listopadu jsem byla na prvním IUI, pote jsem brala utrogestan 1-0-1. Menstruace mi dorazila s týdením spožděním, jakmile dorazila tak jsem vysadila utrogestan. Ma otazka zní měl někdo po tom dlohou menstruaci obvykle mivam +- 6 dni, ale teď trva už 12. den, tak by mě zajímalo kdy to skončí? :think: Děkuji za odpověď. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101
27.12.20 21:38

@Amare94 ty brdo tonje divny… Ja beru Utrogestan uz pres půl roku a kazdy mesic to šlape.. Beru ho 17 az 26DC a MS pak prijde za 4 dny a trva 5 dni.. Asi bych zavolala doktorovi, nepřijde mi to normalni.. Ikdyz po IUI, tezko rict jestli to ma souvislost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
28.12.20 10:27
@Nikca7 píše:
@Amare94 ty brdo tonje divny… Ja beru Utrogestan uz pres půl roku a kazdy mesic to šlape.. Beru ho 17 az 26DC a MS pak prijde za 4 dny a trva 5 dni.. Asi bych zavolala doktorovi, nepřijde mi to normalni.. Ikdyz po IUI, tezko rict jestli to ma souvislost..

No mi to přijde taky divné, 5 dní to bylo silné a potom už slabší, misty jenom špinění. Ale dnes je 13. Den a je to opět silné. V CARu jsou až od 4. Ledna a můj gynekolog ordinuje jenom 30.12., počkam a zavolam. :( ja ten utrogestan brala 15dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat