Krvácení 7 dpo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 12:28
Krvácení 7 dpo

Dobrý den, mám dotaz, vím že je toho tu hodně ale bohužel nikde jsem nenašla jak to dopadlo.. Tak se chci zeptat na zkušenosti…
S přítelem se snazime o miminko, ovulaci poznám podle bolesti podbřišku (je to každý měsíc stejne) v oblasti o vaječníku a podle hlenu. Nic méně, kazdy měsíc spolu spíme obden pravidelně, nechráněne samozřejmě, takže tak. Nyní jsem nejakych 7-8 dpo a začala jsem krvacet. Dva dny před krvácením jsem měla pocit jak kdybych to dostala ale byl to výtok a potom na druhý den s tím výtokem bylo trošku krve a druhý den jsem začala trochu krvacet, žádná menstruace (tu poznám, pokaždé mám silné bolesti v oblasti vaječníků, průjem hlavne návaly v noci, silne krvácení v noci apod…) mám MS první dny opravdu silnou, hlavně ty bolesti. Nyní jsem prostě začala trošku krvacet přes noc jsem měla jen intimku opravdu nic hrozného.. Nyní -dnes stále krvacim, je to už 2 den ale je to trochu silnější. Opravdu nevím co by to mohlo být ale o menzes rozhodně nejde. Pravidelně docházím na gynekologii takže nyni nějaké záněty také ne.. Trápili mě různé záněty ale vše je vyléčeno. Samozřejmě jsem po tým měla nějaké spozdeni ale MS se dostavila a i ve stejné míře. Nyní je to úplně jiné. Mám citlivé prsa, bradavky, někdy mi do nich k večeru vystreluje bolest atd. Chtěla bych vědět jestli je možné abych byla prip. těhotná ale jestli je v pořádku krvacet ty první dny. Popr kdy zkusit test. Zkušenosti nemám. Děkuji za přečtení a případně odpovědi. :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 12:36

Mohlo by to být uhnizďování. A při něm některé ženy krvácí. Obecně je krvácení v těhoenství individuální záležitost. Testuj až v den vynechané MS.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 12:53
@P4ja píše:
Mohlo by to být uhnizďování. A při něm některé ženy krvácí. Obecně je krvácení v těhoenství individuální záležitost. Testuj až v den vynechané MS.

Děkuji, určitě test zkusim… Jen me to krvácení znepokojuje. Teď je to docela silné, ale žádne bolesti. Je to divné. No kamarádka je nyní ve 4 mes a říkala že krvácela první tři dny menstruace. Potom už vůbec. Jsem tedy zvědavá na sebe.
:roll:

P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 12:55
@Anonymní píše:
Děkuji, určitě test zkusim… Jen me to krvácení znepokojuje. Teď je to docela silné, ale žádne bolesti. Je to divné. No kamarádka je nyní ve 4 mes a říkala že krvácela první tři dny menstruace. Potom už vůbec. Jsem tedy zvědavá na sebe. :roll:

Uvidíš, každá jsme jiná. Já třeba nekrvácela vůbec. Něktérá krvácí a je to ok. U některé to znamená konec. Nikdy nevíš. Ale teď to stejně neovlivníš. Pokud těhotná jsi, tak ti to test ukáže :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 13:03
@P4ja píše:
Uvidíš, každá jsme jiná. Já třeba nekrvácela vůbec. Něktérá krvácí a je to ok. U některé to znamená konec. Nikdy nevíš. Ale teď to stejně neovlivníš. Pokud těhotná jsi, tak ti to test ukáže :)

Máš pravdu. Jsem zvědavá jak to dopadne, dám vědět
:think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 13:18

Ahojky tak to mame dost podobne akorad ja jsem asi 3dpo nevim presne den ovu a vubec nevim co si mam o tom myslet mam pocit jako kdyz prijde ms ale na tu je jeste brzo tak uvidime :nevim: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 13:32
@Anonymní píše:
Ahojky tak to mame dost podobne akorad ja jsem asi 3dpo nevim presne den ovu a vubec nevim co si mam o tom myslet mam pocit jako kdyz prijde ms ale na tu je jeste brzo tak uvidime :nevim: :mavam:

Dpo znamená den po ovulaci.. Takže pokud nevíš kdy ovulace byla tak nevíš kolik si dpo, můžeš být klidně i tyden po.. :think: kdy máš dostat MS? A krvacis už?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 13:35

Ne nekrvacim vzdy jen naruzovely vytok na papire a nic vcera s troskou krve menstruaci bych mela dostat 25.1. mam cyklus 35 dni :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 13:44
@Anonymní píše:
Ne nekrvacim vzdy jen naruzovely vytok na papire a nic vcera s troskou krve menstruaci bych mela dostat 25.1. mam cyklus 35 dni :nevim:

Aha tak cyklus máme podobně dlouhý. Já mám 32dni.. No to vypadá nadějné.. Kdy byl poslední styk?? Jestli se můžu zeotat

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 14:29

Predevcirem a predtim ob den no doufejme ze se zadarilo :) a jak jsi na tom ty? Taky mas takovy problem?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 14:53
@Anonymní píše:
Predevcirem a predtim ob den no doufejme ze se zadarilo :) a jak jsi na tom ty? Taky mas takovy problem?

Já jsem majitelka dotazu/prispevku takze tak :D styk asi pred 7-8 dny. V den ovu i po. Mám pár dní do ms a krvacim bezbolestně, menzes to není. Tak uvidíme. Snad uuhnizdovani :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 15:05
@Anonymní píše:
Já jsem majitelka dotazu/prispevku takze tak :D styk asi pred 7-8 dny. V den ovu i po. Mám pár dní do ms a krvacim bezbolestně, menzes to není. Tak uvidíme. Snad uuhnizdovani :P

Tak budu drzet palce at to vyjde :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 15:41
@Anonymní píše:
Tak budu drzet palce at to vyjde :palec:

Děkuji, tobě taky! Děj urcite vedet jak to dopadlo! :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 19:48

Tak krvácení odeznelo . Krvácela jsem tedy necelé dva dny. Z toho první den oooopravdu slabe. Zítra a potom za dva tři dny zkusím test. :*

P4ja
Echt Kelišová 7683 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 20:06
@Anonymní píše:
Tak krvácení odeznelo . Krvácela jsem tedy necelé dva dny. Z toho první den oooopravdu slabe. Zítra a potom za dva tři dny zkusím test. :*

Udělej až po zpoždění MS. Dřív to nemá smysl.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >