Krvaceni červ.krví v 6tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 12:02

Krvaceni červ.krví v 6tt

Ahoj, jsem po ET, v 6tt. V patek jsem krvacela cervenou krvi (2 slip. vložky)a dlouho me bolel podbrisek. Na gyn mi dali injekci a predpis na ascorutin a klidovy rezim. Gest. vacek ok. Pak uz jen spineni hnedou krvi. Dnes v nedeli opet cervena krev (1 slip. vlozka), trochu bolest podbrisku.
Uz mam za sebou 2 potraty v 6tt kvuli hematomu. Ale tentokrat se to deje jinak…jina krev, jina intenzita.
Nevite cim to muze byt? (O hematomu nic nerikali… mozna nejaka cevka? Je to normalni?)
Mate nekdo podobnou zkusenost a dobry konec?
Zatim chci anonymne.
Dekuji
Jana

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1656
9.1.22 12:21

Může to být potrat, pokud není, kup si ascorutin, je volně prodejný.
Držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
9.1.22 12:35

Asi bych šla ještě jednou na kontrolu nebo dnes na pohotovost gynekolickou, ať jsem klidně za blbku. Klidně by mohli nasadit utrogestan ještě k tomu Ascorutinu. Zvlášť když se to opakuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 12:36

Stálou se mi to dvakrát. Vždy po KET. Jednou to nevyšlo a skončilo revizí dělohy a podruhé stejné příznaky s vyšlo to. Poprvé mě také bolel podbřišek. Zkusit Ascorutin a klid. Je to buď a nebo.

• Citovat
  • Nahlásit
66398
9.1.22 12:55

Je to hop nebo trop, bohužel.. klidový režim a doufat.. zažila jsem mockrát a někdy to klaplo, někdy ne.. oni to Dr v této fázi fakt pomoct nedokážou :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
755
9.1.22 13:24

Ahojky, krvácela jsem dvakrát-vždy jasnou krví…Pokaždé jsem šla na gyndu-jsem taky po KET…Dostala jsem také Ascorutin a musela jsem čekat-to jsou prostě ty pitomé začátky…Nevím, z čeho jsem krvácela, ale jsem teď v 10,týdnu a zatím vše ok…Držím pěsti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
9.1.22 13:45

Mam za sebou 4 tehotenstvi, vsechna skoncila porodem zdraveho ditete. Prvni bez krvaceni.

U druheho jsem spinila v 5. tydnu, na pohotovosti mi nechteli predepsat Utrogestan, ze to muze byt biochemicke. Moje lekarka mi pak Utrogestan predepsala. Pak jsem krvacela od 17. tydne, ne moc, stacily slipovky, bez bolesti. Ale byla to jasna krev. Opakovana vysetreni neodhalila pricinu. Krvaceni prestalo v 21. tydnu, kdy mi odtekla plodovka. Byla jsem pak tyden v nemocnici, od te doby jsem mela klidovy rezim, ale krvaceni ani odtok plodovky se neopakovaly.

Treti tehotenstvi bez krvaceni. U ctvrteho v 8. tt silne krvaceni bez bolesti. Na pohotovosti mi lekar rekl, ze to je z polypu. Predepsal mi Utorgestan a Cyklo 3 Fort. Pak obcas spineni az do konce.

Pichani v podbrisku muze byt z roztahujici se delohy. Ja tak poznala tehotenstvi jeste pred pozitivnim testem. Nekdy ty bolesti byly tak strasne, ze me paralyzovaly. A to neco vydrzim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 17:30

Dekuji vsem za prispevky

Byla jsem na pohotovosti a bohuzel je po vsem.
:(
Jana

• Citovat
  • Nahlásit
1666
9.1.22 18:12
@Anonymní píše:
Dekuji vsem za prispevkyByla jsem na pohotovosti a bohuzel je po vsem. :(
Jana

To je mi moc lito. Drz se, Jani :hug:

• Citovat
  • Zmínit