Bolestiví poslíčci 41+0tt (prvorodičky)

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
7.1.22 13:24

Bolestiví poslíčci 41+0tt (prvorodičky)

Ahoj, tohle téma tu již bylo, ale nerozvedlo se moc u prvorodiček, které přenáší :)
Druhý den mám docela silné bolesti (jak při bolestivé menstruaci), které jsou více méně nepravidelné. Ráno po 3-4 minutách, pak po 8minutách, pak vůbec nic a teď už jsem to přestala počítat, protože to přijde jen tak párkrát za hodinu. A tak nějak se to opakuje oba dva dny a bolesti jsou občas mazec - přijde mi, že se zhoršují. Teplá sprcha pomohla včera jednou, dnes vůbec. Do toho mám od včerejšího rána hnědý výtok - prý hlenová zátka. Včera na kontrole mi bylo řečeno, ze nemám připrevené porod. cesty a na pondělí mám naplánovanou preindukci „tyčinkama“ 8o Máte některá zkušenost s něčím podobným? Člověk má pocit, že se něco konečně „děje“ a pak nam v porodnici na kontrole vezmou vitr z plachet :nevim:
A kdyby tu byla nějaká mamča co nedávno rodila v Brně Bohunicích, tak budu vděčná za sdílení zkušenosti :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
162
7.1.22 13:44

Přesně takové poslicky jsem měla 2 týdny (z toho týden přenášení) byla jsem už objednaná na vyvolání porodu na pondělí a naše slečna se rozhodla v neděli ráno přijít na svět.
Nevím jestli to pomohlo nebo to byla pouze náhoda. Ale den předtím jsem. Si napustila fakt hodne teplou vanu, do toho skleničku červeného a v noci mi praskla voda.
Ty porodní cesty se ti můžou změnit ze dne na den podle toho bych se fakt neridila.
Ty poslední dny jsou hrozný hlavně pro člověka co přenáší
Držím moc palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
7.1.22 14:05

Měla jsem to též tak a na druhý den pro jistotu jela do porodnice a ještě ten den porodila. Myslím, že do pondělka bude mimi už na světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1660
7.1.22 14:10

Tak za prvé ještě nepřenášíš ;) Fyziologické těhotenství trvá od 38 do 42 tt až teprve potom se jedná o přenášení. Za druhé hláška „že nemáš připravené porodní cesty“ je tak akorát „věštění z čípku“ a zbytečné strašení od lékaře. Klidně můžeš porodit ještě dneska, protože tělo se evidentně krásně chystá a stav „tam dole“ se může změnit z hodiny na hodinu :kytka:
Ad pondělní vyvolávání - pokud nejsou nějaké zdravotní indikace a lékař chce vyvolávat jen proto, že „se to tak v 41+3 dělá“, lze odmítnout. V tom případě je dobré si nechat změřit průtoky - jestli je miminko správně vyživováno. Každopádně je dobré si před tím, než se rozhodneš pro vyvolávání nebo vyčkávání, nechat vyjmenovat rizika obou možností, ať se můžeš rozhodnout informovaně.
Moc držím palce, ať se porod pěkně rozběhne a ty držíš miminko už brzy v náručí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.1.22 16:05

Skvěle! :) Děkuji moc za zkušenosti/názory a podporu! :) :andel: Udělala jsem napářku, dala horkou sprchu a bolesti se začínaj vracet. Případně si dám i tu decinku červenýho :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66398
7.1.22 16:36

@Mumtobe jednu chvíli nepřipraveno a za pár hodin můžeš rodit.. evidentně je to na spadnutí, jen otázka, kdy to začne být pravidelně :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
7.1.22 17:29

@Mumtobe věřím tomu, že o víkendu porodis. Hodně štěstí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
10.1.22 21:06

@Mumtobe nějaké novinky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
10.1.22 21:13

Ahoj, nakonec jsme jeste ten den odjeli v noci do porodnice a druhy den 13:40 se malej narodil :srdce: a uz jsme doma z porodnice. Byl to zazitek :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
11.1.22 05:00

@Mumtobe moc gratuluji/ :srdce: přesně jak jsi popisovala vzpomněla jsem si na sebe. Moc si užívej a jsem ráda, že to dopadlo :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat