Pokles BT v těhotenství

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
7.1.22 07:41

Pokles BT v těhotenství

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás měřila teplotu i v těhotenství? Já jsem bohužel po ZT v únoru a proto se víc hlidam a bohužel jsem od začátku tohoto těhotenství akorát ve stresu 😏
Jde o to, že jsem v 6tt a ještě dva dny zpět jsem měla silné nevolnosti po celý den a bolestivá prsa, ale včera večer jakoby utlo a dnes ráno jsem si zmerila BT a z původních 36,9 které bylo po celou dobu od pozitivního testu, jsem naměřila jen 36,6..
Mate s tím prosím někdo zkušenost? Stalo se někomu a přesto těhotenství probíhalo tak jak mělo?
Děkuju za odpovědi 🙏🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1449
7.1.22 07:46

Příznaky odcházejí a přicházejí, v tomhle týdnu jsem žádné neměla, teplotu jsem nikdy nemerila..zkus se nestresovat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
7.1.22 07:49

Já bych se na to měření vyprdla, ovšem slyšela jsem, že pokles teploty o nějakých třeba 0,2 stupně znamená příchod menstruace. Ale měla by ses řídit podle teplot, které sis pravidelně zapisovala. Prý se podle toho dá poznat ovulace zvýšením o nějaké stupně i uhnízdění.
Ale opravdu bych se na to vyprdla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55454
7.1.22 07:51

Ne, v těhotenství to smysl nemá, akorát se s tím stresuješ. Dokud necítíš pohyby, jediným spolehlivým potvrzením prosperity těhotenství je ultrazvuková kontrola lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
7.1.22 08:16

Já jsem teda měřila :oops: až do první kontroly u doktora někdy v 7tt a teplota spis celou dobu nepatrně rostla, viz obrázek

Ale nemerila jsem teplomerem, používala jsem iFertracker, který měří teplotu celou noc (udela xy měření) a pak udela nějaký “průměr”, takže je to trochu jiné než měření teplomerem, ten pokles 0.2 si myslím nemusí nic znamenat, uvidíš další měření… ale přikláním se k názoru, že je to fakt spis zbytečný stres, všechno je nejiste

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
7.1.22 08:22

Děkuju všem za reakce 🙂 Já jsem už posledních pár dnů neměřila a řekla jsem si, že už nebudu, protože vím, že mě to zbytečně stresuje, ale zarazilo mě, že mi zase z ničeho nic přestaly všechny příznaky. Kdybych to v tom únoru nezažila (příznaky pryč a srdíčko už nebilo), vůbec by mě taková blbost nenapadla, ale teď jsem jak praštěná 🤦🏼‍♀️
Na kontrolu jdu 13.1. takže do té doby můžu jen doufat 😕

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1449
7.1.22 08:24

@Susanne77 první 3 měsíce jsou nejisté, bát se budeš cele těhotenství..příznaky se mění různe..mysli pozitivně a uvidíš, ze to dobře dopadne :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
767
7.1.22 12:52

V tehotenstvi jsem taky na zacatku merila. Nejvic jsem namerila 37,3 (cca 5tt) a pak teplota sla pomalu dolu. Kdyz jsem mela 36,9 (cca zacatek 7tt), tak jsem prestala merit, protoze jsem z toho zacla byt fakt nervozni. A tahle moje nervozita ma uz skoro 2 roky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.1.22 13:18
@Susanne77 píše:
Děkuju všem za reakce 🙂 Já jsem už posledních pár dnů neměřila a řekla jsem si, že už nebudu, protože vím, že mě to zbytečně stresuje, ale zarazilo mě, že mi zase z ničeho nic přestaly všechny příznaky. Kdybych to v tom únoru nezažila (příznaky pryč a srdíčko už nebilo), vůbec by mě taková blbost nenapadla, ale teď jsem jak praštěná 🤦🏼‍♀️
Na kontrolu jdu 13.1. takže do té doby můžu jen doufat 😕

Jsi rozumná, že už neměříš a že si uvědomuješ, že tě to stresuje. Tím měřením stejně nic nezměníš. První trimestr je prostě hlavně o té nejistotě :-(

• Citovat
  • Nahlásit
961
7.1.22 19:55

Hele, mně taky příznaky přestaly. Kdybych neměla větší prsa, tak ani není poznat, že jsem těhotná do toho 6,5 měsíce. Břicho mám prý malé i teď. Tím se vůbec neřiď. Mně se plaší hormony tak neskutečně, že mám jeden týden pleť jak z alabastru, vlasy jak koňské žíně a pak je ze mě mumie :D
Neměř, mysli pozitivně a ono to nějak dopadne. Je to těžké, já vím, taky jsem byla prdlá. Držím ti palce. Bohužel první tři měsíce jsou prostě na prd. Jo a čím větší to břicho je, tím víc se bojím. Jednou se mi zdá, že kope málo a pak že kope moc. To máš pořád něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.1.22 08:53

Tak dneska mám všechny příznaky zpět a snad jednou tolik, asi za odměnu 😀 👍
Děkuju holky za odpovědi, nechci se vidět v pokročilý fázi těhotenství, jestli se tam dohrabu 😀 🤦🏼‍♀️
Hezký den všem 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55454
8.1.22 10:39

A což teprve, až se narodín :mrgreen: Tak to je dobře a držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...