Krvácení při těhotenství nebo potrat ?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
88
9.1.22 08:53

Krvácení při těhotenství nebo potrat ?

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s krvácením při těhotenství? 29.12 proběhla ovulace a od té doby krvácím, není to úplně MS, ale špinění to není. Ve středu 5.jsem šla k Dr, odebrala krev a zjistila že jsem těhotná (hcg 640). Nasadila Ascorutin. Krvácení stále… V pátek 7, znovu odběr (na ten čekám), nasazení Utrogestanu 1-1-1. Bohužel stále krvácím, máte s tím někdo zkušenosti, že to bylo ok? Včera jsem zkoušela ještě těhotenský test, který mi přijde i z odpolední moči poměrně dost silný a je 10DPO. Začínám být z toho krvácení totál na nervy 😞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3621
9.1.22 09:05

@Tyyynka V tomto stadiu se ani nehovori o potratu, ale biochemickem tehotenstvi. Nezbyva nez pockat, jak to dopadne. Podle hcg ti ovulace probehla asi i trosku driv nez 29.12., ale to jednotky dnu na veci nic nemeni. V tomto stadiu zanika (podle veku) az 50% tehotenstvi a je to zpusobeno nejcasteji vadou embryjka. To nejde zachranit (a ani nechces, protoze je vetsinou geneticky vadne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6799
9.1.22 09:05

Podle testu 10 dpo určitě nejsi. Tohle je test tak týden zpoždění a to hcg by cca na 5tt odpovidalo. To krvácení- můžeš to mít Ok, potracis nebo je tam nějaká komplikace v podobě mimodelozniho. Pokud bylo hcg ve středu přes 600 tak V pondělí by měla doktorka byt schopna vidět neco na utz jestli to v děloze. Pokud ne v děloze tak bude určitě pátrat dal. Případně možná cysta na vajecniku? Způsobuje pozitivní test a můžeš krvacet. Není možné ze by jsi ovulace měla dvě? Jestli usuzujes podle ovu testu tak ten ti tou dobou už mohl ukazovat těhotenství a ne ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6799
9.1.22 09:10

@Petra Star biochemko je forma potratu, ale to většinou odchází do týdne a rozhodne nemá takto silné testy. Ale je to slovíčkaření. Pokud je zakladatelka starší tak klidně mohla mít ovulaci z každého vajecniku. Ono to už ke 40 nepracuje jak má a stava se ze v jednom cyklu spusti oba nebo víc vajíček najednou. A určitě je lepší když si tělo poradi teď než rodit v 18tt těžce postiženy plod, který by po porodu nepřežil víc než par hodin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
9.1.22 09:12

UTZ nic neukázal, snad jen nějaký kousek sliznice. Minulý měsíc pravděpodobně biochemické těhotenství, MS o 5 dní později ale opravdu hodně silná, pak konec a pak hned ovulace (podle ovu testu i bolesti bezpečně poznám). V pondělí uvidíme co dál :(

Test na fotce z teď 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
9.1.22 10:00

@Tyyynka nezbývá než čekat. Jinak já mám 2ndeti, kdy jsem regulérně 3× měla klasickou silnou ms..ani jsem netušila, že jsem těhotná. Takže čert ví.. může to způsobit milión věci a nikdo to neřekne, jak to dopadne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
893
9.1.22 10:31

@Tyyynka Ahojky,krvácela jsem taky -2krát, nyní jsem v 10.týdnu a zatím vše ok…Pokaždé, když jsem více krvácela, jela jsem na gyndu…Jednou to bylo v asi v 5.týdnu, podruhé asi v 7.týdnu…POkaždé bylo vše ok, ale vždy mi taky řekli, že tyhle začátky jsou prostě buď anebo…Špinila jsem někdy až do 8.týdne…Teď už vůbec…Minulé těhotenství jsem ani nešpinila, ani nekrvácela a miminko se v 9.týdnu přestalo vyvíjet, já jsem nic nepoznala a přišli jsme na to při klasické prohlídce v 11.týdnu. Držím pěsti!!! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
9.1.22 12:20

V prve radě 29.12. Určitě nemohla byt ovulace, když jsi 5.1. Měla tak vysoké HCG - to by se ještě ani v krvi nepoznalo, ze jsi těhotná. Takže těhotná jsi, ale pravděpodobně o par týdnů víc než si myslíš. Teď nezbývá než čekat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
9.1.22 13:57

@Ivusska777 tak 16.12. hcg 15, potom silná MS 🤷‍♀️ tak jsem z toho jelen

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
9.1.22 13:58

@Titanie já už ale stabilně krvácím 11 dní 😏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
10.1.22 20:16

Tak páteční krev 500, takže klesá :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6799
10.1.22 21:03

@Tyyynka víš ono je to dobre. To znamená ze si s tím poradi tělo samo. Výsledek embrya je znám už když splněn vajíčko se spermii takže jsi ro nemohla ovlivnit a fakt je to lepší když odejde samo než nucena revize. Držím palce at to příště vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat