Krvácení, cysta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 22:39
Krváceni, cysta

Zdravím, potřebovala bych poradit, moje Dr v pátek neordinovala. Byla mi objevena cysta na vaječníků 4cm. Nyní trošičku krvácim.. Do ms je ještě přes 20 dnů..krvacela jsem i kolem 11 ledna.. Ale to bylo spíše bezbolestne splnění.. Avšak poslední ms v prosinci. O mimi se snažíme.. Může být to krváceni /sspineni ta cysta? Testy mám bohuzel negativní ale cítím se opravdu jinak. No tehotenstvi to pravdě povodně nebude. i když je možné že se mi jen neprodukuje hcg do moci (v rodině to tak měli dvě sestrenky, ale. To je vedlejší) Četla jsem že když praskne cysta je to bolestné… Ale já nic necítím… Co může být příčina krváceni? Děkuji. :srdce:

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7784 příspěvků 1 inzerát 02.02.19 22:55

A jak máš dlouhý cyklus? Píšeš že poslední byla v prosinci a další má být za 20 dní. To mně fakt nesedí :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 23:00
@P4ja píše:
A jak máš dlouhý cyklus? Píšeš že poslední byla v prosinci a další má být za 20 dní. To mně fakt nesedí :nevim:

Kolem 30 dnů.. No ano.. Za 20 dní.. V lednu jsem ms neměla vůbec. Vynechala mi. Jen jsem dva tři dny spinila. Nic víc 8o poslední ms kolem 16 prosince. Jen nevím z čeho spinim. Když mě nic neboli

free333
Generální žvanilka 21892 příspěvků 02.02.19 23:02
@Anonymní píše:
Kolem 30 dnů.. No ano.. Za 20 dní.. V lednu jsem ms neměla vůbec. Vynechala mi. Jen jsem dva tři dny spinila. Nic víc 8o poslední ms kolem 16 prosince. Jen nevím z čeho spinim. Když mě nic neboli

Cysta může způsobovat špinění i nepravidelný cyklus…
Záleží, jakou máš, jestli vodovou, krvavou nebo jinou a jak je uložená atd. :nevim:

P4ja
Echt Kelišová 7784 příspěvků 1 inzerát 02.02.19 23:12
@Anonymní píše:
Kolem 30 dnů.. No ano.. Za 20 dní.. V lednu jsem ms neměla vůbec. Vynechala mi. Jen jsem dva tři dny spinila. Nic víc 8o poslední ms kolem 16 prosince. Jen nevím z čeho spinim. Když mě nic neboli

Takže ti mešká už skoro měsíc? Šla bych na gyndu takhle těžko říct. Může to způsobit ta cysta a nebo rozhozené hormony. Takhle fakt těžko říct. Doktor ti řekne víc. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 23:25
@free333 píše:
Cysta může způsobovat špinění i nepravidelný cyklus…
Záleží, jakou máš, jestli vodovou, krvavou nebo jinou a jak je uložená atd. :nevim:

Dr mi řekla že je na levém vaječníků víc neřekla. .. :,( byla jsem tam tento týden.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 23:26

@P4ja u Dr jsem byla minulý týden. Řekla jen že cysta na levém vajecniku o velikosti 4cm. Ale cyklus mi vynechal a spinim někdy krvácim. Nevím :nevim:

P4ja
Echt Kelišová 7784 příspěvků 1 inzerát 02.02.19 23:38
@Anonymní píše:
@P4ja u Dr jsem byla minulý týden. Řekla jen že cysta na levém vajecniku o velikosti 4cm. Ale cyklus mi vynechal a spinim někdy krvácim. Nevím :nevim:

Tak asi bych tam zavolala nebo došla ještě jednou a ptala se, jestli je to opravdu ta cysta a nebo je příčina jinde

Ještě mě teda napadl sex a nebo třeba námaha.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 01:43
@P4ja píše:
Tak asi bych tam zavolala nebo došla ještě jednou a ptala se, jestli je to opravdu ta cysta a nebo je příčina jindeJeště mě teda napadl sex a nebo třeba námaha.

Tak styk naposled na ovulaci 7.1. Námaha ani ne. Jen domácí úklid. Nevím nevím. Někdy mě píchá děloha ale to je vše.

karkarka
Závislačka 3198 příspěvků 03.02.19 07:15

Spineni,krvaceni a rozhazeny cyklus cysta normálně zpusobuje. Test máš negativní,sex naposledy 7.1. takže těhotenství to není.

Ivuska53
Povídálka 24 příspěvků 03.02.19 07:27

Ja jsem tez mela cystu a to muze doprovazet endometrioza.. nechci te strasit.. ve zkratce je to onemocneni vajecniku a prave proto jsem mela cystu 5 cm.. tu odoperovali endometriozu zalecili.. spatne se s ni otehotni.. nejlepsi lek na ni je tehotenstvi to ji muze i uplne vylecit az se treba ani nevrati.. ale drzim palecky at jsou to jen ty hormony..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >