Očekávat ms nebo co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 19:52
Očekávat ms nebo co to může být?

Ahoj všem prosím o radu.Jsem 17 dní od ms z přítelem se snažíme a dnes po malý jsem měla světle ružove tečky na toa papíře co myslíte? Nikdy se mi to takle neukázalo tak nevím jinak se snažíme pul roku dekuji. 8o

Reakce:
bublifucekk
Stálice 63 příspěvků 02.02.19 19:58

ovulace?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 19:59
@bublifucekk píše:
ovulace?

Podle ovu kalendáře jsem měla 30.1 tak nevím

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 02.02.19 20:06
@Anonymní píše:

Podle kalendare na internetu? Jestli ano,tak pravdepodobnost,ze jsi ovulaci opravdu mela je dost mala :roll:

P4ja
Echt Kelišová 7784 příspěvků 1 inzerát 02.02.19 20:06
@Anonymní píše:

Ovulační kalendář není záruka ovulace. Co říká ovu test?

bublifucekk
Stálice 63 příspěvků 02.02.19 20:07
@Anonymní píše:

a měříš si teplotu? já to zrovna tento měsíc taky hledala :D 20dc jsem mírně zašpinila, ale plodný hlen byl 9-13dc (takže jsem myslela, že ovu), ale neměřím, tak jsem měla ovu asi až 20dc a už se mi rozjíždí ms (27dc). co jsem se dočetla, tak někdo má ovulační krvácení klidně týden či až do ms :-/ dle mě je to normální :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 20:09
@bublifucekk píše:
a měříš si teplotu? já to zrovna tento měsíc taky hledala :D 20dc jsem mírně zašpinila, ale plodný hlen byl 9-13dc (takže jsem myslela, že ovu), ale neměřím, tak jsem měla ovu asi až 20dc a už se mi rozjíždí ms (27dc). co jsem se dočetla, tak někdo má ovulační krvácení klidně týden či až do ms :-/ dle mě je to normální :kytka:

Neměřim :D No právě mě to docela zaskočilo jelikož se mi to ještě nestalo

bublifucekk
Stálice 63 příspěvků 02.02.19 20:19
@Anonymní píše:
Neměřim :D No právě mě to docela zaskočilo jelikož se mi to ještě nestalo

tak to bude ovulace :) já to měla taky asi jen 3× za celou dobu..ale člověka to trochu vyděsí :D :D

Kukacka123
Závislačka 3068 příspěvků 02.02.19 20:41

Hele na kalendare ci aplikace se vykasli…je to blbost a nemuze to sedet na nas vsechny ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.19 21:08

A myslíte že to může být i zahnižďovaní ?

Kukacka123
Závislačka 3068 příspěvků 02.02.19 21:12
@Anonymní píše:
A myslíte že to může být i zahnižďovaní ?

Hele nezkoumej to a pockej, zda dojde nebo nedojde MS…myslet si muzeme co chceme…kdyz ani ty nevis, kdy mas ovulaci, tezko to budeme vedet my :mrgreen: :mavam: hlavne v klidu a nesleduj se tolik… ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >