Krvácení po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neny19
Povídálka 17 příspěvků 30.11.17 20:02
Krvaceni po menstruaci

Ahoj holky… uz jsem zoufala… od unora se snazime o mimiska a porad nic… tak od kvetna sem krvacela mimo cyklus atd. V zari mi nasli cystu na vajecniku, kterou mi laparoskopicky odstranili. Do toho mi uz po druhe vysla spatna cytologie (zmeny bunecne struktury na deloznim cypku ci co) a delohu kam pry nejak zakrivenou na druhou stranu, takze po sexu ne nohy nahoru, ale naopak lezet na brise… pak pro zmenu do toho vseho zanet a infekce a antibiotika… na kontrole pak zase zjisten zanet mocaku a dalsi antibiotika… a ted uz ssm tak nejak doufala, ze to bude dobry. Doktor me pokazde popohani, at makame co nejvic, aby se nam to konecne povedlo, protoze hormonalni profil mi vysel tak nejak na hrane. Ale pro zmenu mam ted uz po druhe to, ze mam menstruaci, ta mi skonci, 2-3dny nekrvacim a ted uz druhy den zase krvacim a poboliva me bricho. Nevite nekdo, co fo muze byt? :( jsem uz zoufala a na nervy…

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama