Krvácení po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neny19
Povídálka 17 příspěvků 30.11.17 20:02
Krvaceni po menstruaci

Ahoj holky… uz jsem zoufala… od unora se snazime o mimiska a porad nic… tak od kvetna sem krvacela mimo cyklus atd. V zari mi nasli cystu na vajecniku, kterou mi laparoskopicky odstranili. Do toho mi uz po druhe vysla spatna cytologie (zmeny bunecne struktury na deloznim cypku ci co) a delohu kam pry nejak zakrivenou na druhou stranu, takze po sexu ne nohy nahoru, ale naopak lezet na brise… pak pro zmenu do toho vseho zanet a infekce a antibiotika… na kontrole pak zase zjisten zanet mocaku a dalsi antibiotika… a ted uz ssm tak nejak doufala, ze to bude dobry. Doktor me pokazde popohani, at makame co nejvic, aby se nam to konecne povedlo, protoze hormonalni profil mi vysel tak nejak na hrane. Ale pro zmenu mam ted uz po druhe to, ze mam menstruaci, ta mi skonci, 2-3dny nekrvacim a ted uz druhy den zase krvacim a poboliva me bricho. Nevite nekdo, co fo muze byt? :( jsem uz zoufala a na nervy…

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >