Reklama

Krvácení po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neny19
Povídálka 17 příspěvků 30.11.17 20:02
Krvaceni po menstruaci

Ahoj holky… uz jsem zoufala… od unora se snazime o mimiska a porad nic… tak od kvetna sem krvacela mimo cyklus atd. V zari mi nasli cystu na vajecniku, kterou mi laparoskopicky odstranili. Do toho mi uz po druhe vysla spatna cytologie (zmeny bunecne struktury na deloznim cypku ci co) a delohu kam pry nejak zakrivenou na druhou stranu, takze po sexu ne nohy nahoru, ale naopak lezet na brise… pak pro zmenu do toho vseho zanet a infekce a antibiotika… na kontrole pak zase zjisten zanet mocaku a dalsi antibiotika… a ted uz ssm tak nejak doufala, ze to bude dobry. Doktor me pokazde popohani, at makame co nejvic, aby se nam to konecne povedlo, protoze hormonalni profil mi vysel tak nejak na hrane. Ale pro zmenu mam ted uz po druhe to, ze mam menstruaci, ta mi skonci, 2-3dny nekrvacim a ted uz druhy den zase krvacim a poboliva me bricho. Nevite nekdo, co fo muze byt? :( jsem uz zoufala a na nervy…

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >