Reklama

Kolonoskupie a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidušk
Stálice 71 příspěvků 30.11.17 13:09
Kolonoskupie a menstruace

Ahoj holky,

mám prosbu, dne 20.11.2017 jsem byla na kolonoskopii, měla jsem dostat menstruaci 26.11.2017 mám, jí pravidelnou, ale nyní jsem již 33 den a pořád se nic neděje, může to být tou kolonoskopií. Měla bych jít na další stimulaci na ivf.

děkuji za odpověď

Reklama

Reakce:

Paoloska
Echt Kelišová 8075 příspěvků 30.11.17 13:12

@Lidušk Ale, no tak i může. Je tam příprava, stres, může být rozhozený metabolismus…

Tunrida
Hvězda diskuse 47403 příspěvků 30.11.17 13:34

A test? :nevim:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 30.11.17 13:37

Podstoupila jsem tohle vyšetření před cca 3mi týdny a podle sebe, jak mi ta „příprava“ (to jen milosrdný název pro celodenní sr.jdu) to klidně může mít vliv, že ti to rozhodilo všechny „drůbky“.

Lidušk
Stálice 71 příspěvků 30.11.17 13:39
@Tunrida píše:
A test? :nevim:

radši se bojím že budu zklamaná už tolikrát jsem podstoupila ivf a nikdy se nepovedlo spíše si myslím že mi to rozhodila ta kolonoskopie jinak mám zavolat v pondělí do CAR a dorazit

Tunrida
Hvězda diskuse 47403 příspěvků 30.11.17 13:41
@Lidušk píše:
radši se bojím že budu zklamaná už tolikrát jsem podstoupila ivf a nikdy se nepovedlo spíše si myslím že mi to rozhodila ta kolonoskopie jinak mám zavolat v pondělí do CAR a dorazit

Tak test si před ivf stejně budeš muset udělat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >