Kolonoskupie a menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lidušk
Stálice 79 příspěvků 1 inzerát 30.11.17 13:09
Kolonoskupie a menstruace

Ahoj holky,

mám prosbu, dne 20.11.2017 jsem byla na kolonoskopii, měla jsem dostat menstruaci 26.11.2017 mám, jí pravidelnou, ale nyní jsem již 33 den a pořád se nic neděje, může to být tou kolonoskopií. Měla bych jít na další stimulaci na ivf.

děkuji za odpověď

Reakce:
Paoloska
Echt Kelišová 8131 příspěvků 30.11.17 13:12

@Lidušk Ale, no tak i může. Je tam příprava, stres, může být rozhozený metabolismus…

Tunrida
Hvězda diskuse 48030 příspěvků 30.11.17 13:34

A test? :nevim:

Poustevnice
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 30.11.17 13:37

Podstoupila jsem tohle vyšetření před cca 3mi týdny a podle sebe, jak mi ta „příprava“ (to jen milosrdný název pro celodenní sr.jdu) to klidně může mít vliv, že ti to rozhodilo všechny „drůbky“.

Lidušk
Stálice 79 příspěvků 1 inzerát 30.11.17 13:39
@Tunrida píše:
A test? :nevim:

radši se bojím že budu zklamaná už tolikrát jsem podstoupila ivf a nikdy se nepovedlo spíše si myslím že mi to rozhodila ta kolonoskopie jinak mám zavolat v pondělí do CAR a dorazit

Tunrida
Hvězda diskuse 48030 příspěvků 30.11.17 13:41
@Lidušk píše:
radši se bojím že budu zklamaná už tolikrát jsem podstoupila ivf a nikdy se nepovedlo spíše si myslím že mi to rozhodila ta kolonoskopie jinak mám zavolat v pondělí do CAR a dorazit

Tak test si před ivf stejně budeš muset udělat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >