Těhotenské příznaky, ale TT negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnnaU
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 29.11.17 07:56
Těhotenské příznaky ale TT negativní

Ahoj všem, :mavam:

Možná budu mít blby dotaz ale s manželem se snažíme o miminko a nemam moc zkušenosti a tak se chci poradit se zkušenějšími ženami. :)
Devět let jsem brala antikoncepci. Před měsícem jsem ji vysadila a s manželem jsme to nějako neřešili. Menstruace se nedostavila, TT negativní a tak jsem po 14ti dnech šla za doktorem a ten mi dal injekci na vyvolání mentruace. Podotýkám ze to s manželem neřešíme tak spolu normálně spime. Po týdnu co jsem dostala tu injekci tak menstruace stále nikde. TT negativní. Uz cca 3 týdny se cítím hrozne nafoukla at sním co sním. Čas od času mi je po jídle špatně. Střídavě me bolí vaječníky ale jinak než při menstruaci. Nevím co si o tom mam myslet. :nevim: Nějaké příznaky těhotenství asi mam ale negativní TT me mate. Nemáte někdo podobné zkušenosti? ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

mapu
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 29.11.17 08:09

Mela jsem to podobne, těhotná jsem nebyla, tělo se srovnavalo z antikoncepce, az 3 cyklus od vysazeni byl ok a otěhotněla jsem tak pul roku od vysazeni..

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 29.11.17 08:15

Po HA se tělo musí srovnat, zvlášť po 9 letech braní. Pokud je TT negativní, nejspíš máš rozházené hormony, chce to čas ;) I to nafouknutí dělají rozházené hormony. Je třeba si uvědomit, že těhotenské příznaky způsobuje hormon hCG, který právě detekuji ty těhotenské testy. A až při vyšších hodnotách, začne hormon působit na tělo tak, že začneš mít „těhotenské příznaky“. Ale vzhledem k citlivosti těhotenských testů, už máš na nich v té době jasné a silné //.

dendishek
Kecalka 449 příspěvků 29.11.17 08:19

Ahoj, já sama jsem to nezažila. Po vysazení HA po 10 letech mi naštěstí cyklus naskočil (cca 32DC), snažíme se stejně dlouho jako ty, zatím bez úspěchu.
Znám holky tady z diskuzí, kterým cyklus nenaskočil, chodily na vyvolávačku a čekaly, čekají, možná ještě budou čekat… je to psychicky dost náročné. Po vyvolávačce někdy MS přijde hned, někdy prý později. Neříkal ti dr, jakou máš děložní sliznici? Kdybych byla na tvém místě, asi bych začala pít kontryhel nebo maliník, aby mi pomohl s upravením cyklu. Jasné ale je, že těhotná nejsi a tvé tělo čeká na MS. Přeji hodně štěstí ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 29.11.17 08:21

Cyklus se mi rovnal rok ;) při negativním testu těhotná nebudeš, příznaky jsou úplně stejne i při ovulaci nebo čekání na ms

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 29.11.17 08:25

Mně se cyklus srovnával dva roky po 9 letech HA. Dej tomu čas..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 29.11.17 09:01

Taky doporucuju kontryhel pro rust sliznice :) a ja po revizi brala na doporuceni kamaradky gynex a cyklus jsem mela hned krasne pravidelny, jedna se o bylinky a za pokus to podle me stoji ;)

AnnaU
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 29.11.17 11:24

Aha tak tohle jsem nevěděla. Popravdě jsem tohle ani vůbec nečekala ze to muže byt takto složité. :,( :,( Me sice je 25 ale manžel je o dost starší a on se na dítě uz hodne tesi. Ja jsem to nějako porad odkladala než jsem vysadila antikoncepci. Naplánovali jsme si mimi na pristi rok cca na srpen a kdyz to tak čtu tak jsem docela v šoku. Nemyslela jsem si ze to muže byt rak složité :oops: :roll: :,( :? Prave kdyz jsem byla u doktora tak ten mi o sliznici nic neříkal ale prohlížel me a kdyz jsem mu řekla ze nemam menstruaci tak se me zeptal jestli jsem ji určite neměla ze to vypadá jakoby proběhla tak nevím co to znamená. Tak ja si koupím ten Kontryhel a Gynex a uvidíme no. Uz z toho zácinam mít docela nervy. :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 10146 příspěvků 29.11.17 11:43

@AnnaU to znamená, ze jsi měla hodně nízkou sliznici, to bývá po ms. Ale tobě asi vůbec nenarostla po vysazeni. Chce to trochu trpělivosti než se tělo srovná, na nervovani je ještě brzy

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 29.11.17 11:43
@AnnaU píše:
Aha tak tohle jsem nevěděla. Popravdě jsem tohle ani vůbec nečekala ze to muže byt takto složité. :,( :,( Me sice je 25 ale manžel je o dost starší a on se na dítě uz hodne tesi. Ja jsem to nějako porad odkladala než jsem vysadila antikoncepci. Naplánovali jsme si mimi na pristi rok cca na srpen a kdyz to tak čtu tak jsem docela v šoku. Nemyslela jsem si ze to muže byt rak složité :oops: :roll: :,( :? Prave kdyz jsem byla u doktora tak ten mi o sliznici nic neříkal ale prohlížel me a kdyz jsem mu řekla ze nemam menstruaci tak se me zeptal jestli jsem ji určite neměla ze to vypadá jakoby proběhla tak nevím co to znamená. Tak ja si koupím ten Kontryhel a Gynex a uvidíme no. Uz z toho zácinam mít docela nervy. :zed:

Asi nemáš sliznici dost vysokou na otěhotnění, mohl to být i anovulační cyklus :nevim: Ale dej tomu čas, tělo se potřebuje srovnat. Některé naskočí hned a některá potřebuje více času, tak to je. Já brala před prvním těhotenstvím HA 10 let a taky se mé tělo srovnávalo skoro 3/4 roku.

dendishek
Kecalka 449 příspěvků 29.11.17 11:46

@AnnaU neboj, to bude dobré. Hlavně se nezačni stresovat, a ber to tak, jak to je. Má to takhle opravdu hodně holek a otěhotnět se jim podařilo. Vždy se pleteme, že to bude hned, ale příroda má své vlastní plány (samozřejmě některým se hned zadaří). Začni brát také listovku (já beru femibion, ale jsou i levnější varianty), která podporuje a připraví tělo na otěhotnění, možná také hořčík. A hlavně žij tak, jako doposud. To je ta nejlepší rada..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 29.11.17 11:59

@dendishek listovka nepripravuje telo ja tehotenstvi, ale pokud se bere listovka, tak kvuli tomu, aby se predeslo vyvojovym vadam u miminka…kaz­dopadne se tim nic nepokazi, brala jsem taky :) doporucuje se cca 3 mesice pred snazenim, treba kamaradka maji v rodine rozstep, brala ji rok dopredu ;) ted ma zdravou holcicku :srdce:

AnnaU
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 29.11.17 12:19

Ja Vám všem moc děkuji za rady. Vím ze stresovat se není dobre ale kdyz se manžel každy den ptá jak se cítím moc mi to nepřidá. :oops: Takže ja si zajdu do lékárny pro Kontryhel a Gynex a pro Femibion a kyselinu listovou k tomu? Rada si nechám poradit aby mi konečně dorazila menstruace.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 29.11.17 12:23

@AnnaU staci bud femibion nebo kyselina listova ;) je v obojim…drzim palce :hug: :srdce:

AnnaU
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 17.12.17 10:09

Ahoj všem, tak uz jsem byla na druhé vyvolávací injekci. Doktor rikal ze vypadá vše naprosto v pořádku. Ze prý je tam vše pekne narostle a povidal neco o 7mm… Je tomu uz 5 dni co jsem mela dostat uz druhou menstruaci. Nic. TT negativní. Doktor se me asi 3× ptal jestli byl vazne nedativni. :zed: Ted v pátek mi pichnul druhou vyvolavacku a pokud do pondělí nepřijde menstruace tak jdu na krev. Doktor take rikal ze minuly cyklus se mi neutvorilo vajíčko. Myslíte ze je nějaká šance byt těhotná? Ja osobně si myslím ze těhotná nejsem jak bych asi mohla byt… Nevím proč nemam menstuaci. Nejhorší je ze doktor to take nevím. :,( Mate někdo zkušenosti s něčím podobným? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Jiří Krampol bude vyznamenán od prezidenta Miloše Zemana!

A je to potvrzené! Z rukou prezidenta republiky převezme v neděli večer na... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >