Reklama

Těhotenství ihned po dobrání HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikky121
Povídálka 33 příspěvků 30.11.17 13:04
těhotenství ihned po dobrání HA

Nejprve bych chtěla podoktnout, že jsem všude hledala diskuzi o tomto tématu, ale nikde jsem nenalezla nějakou odpověď. HA jsem brala 4 roky a nyní jsme se dohodli s přítelem, že ji dále brát nebudu a necháme to vše na přírodě. Poslední menstruace byla 30.11. a další jsem měla dostat 27.11., měla to být první od vysazení HA. Jsem 17 DPO a test dělaný 15 DPO je negativní. Je možné aby to bylo těhu, nebo jen rozházený cyklus po HA. Sice se na mimi chystáme ale nečekali jsme, že by se zadařilo hned první měsíc. :lol:

Reklama

Reakce:

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 30.11.17 13:07

A ovulaci máš zjištěnou přesně?

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 30.11.17 13:07

Ne, 17dpo už by bylo jasně vidět, že je test pozitivní.

Maki96
Kecalka 154 příspěvků 1 inzerát 30.11.17 13:08

@Nikky121
Ahoj já první ms po HA, dostala o týden později než jsem byla zvyklá a pak už žádná další nepřišla ;) tak bych zkusila určitě ještě počkat

beruska9
Extra třída :D 10640 příspěvků 30.11.17 13:08

Je to mozne, ale vzhledem k tomu, ze uz jsi po ocekavane ms a test je negativni, je to malo pravdepodobne. Na druhe strane, nikdy nevis, jak ty cykly po dobrani HA zareaguji, ovulace mohla byt i pozdeji (jestli ji nemas zjistenou pres BT nebo testy).

Nikky121
Povídálka 33 příspěvků 30.11.17 13:12

@bartsch Mám ji docela bolestivou tak by tam byl rozdíl cca 1-2 dny nicméně hodně mně zmátlo to že už nemám HA tak to úplně přesný být nemusí. S přítelem jsme se dohodli, že ovu test zatím zkoušet nebudeme.

Nikky121
Povídálka 33 příspěvků 30.11.17 13:13

Mudra mně s tím zpožděním docela strašila, že to může mýt nějaké špatné následky a musela bych jít na vyvolávačku, což opravdu nechci

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 30.11.17 13:17

To je zatím malé zpoždění. Ale 17 DPO už by // u většiny žen byly :think: Dnes jsi test zkoušela? Já bych ještě třeba 2 dny počkala a pak znovu testovala.

Nikky121
Povídálka 33 příspěvků 30.11.17 13:23

@bartsch zkoušela jsem ho včera a s dalším chci počkat tak do soboty a kdyby pořád nic tak asi raději v týdnu zavolám doktorce

bartsch
Závislačka 4621 příspěvků 30.11.17 14:28
@Nikky121 píše:
@bartsch zkoušela jsem ho včera a s dalším chci počkat tak do soboty a kdyby pořád nic tak asi raději v týdnu zavolám doktorce

To bude nejlepší ;)

lachtanice86
Kelišová 6051 příspěvků 30.11.17 16:42

Jak víš kdy byla ovulace? Po vysazení ha může ms přijít jindy než se to ustálí.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >