Krvácení po ovu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuzka2a
Nováček 10 příspěvků 17.12.18 10:09
Krvácení po ovu

Zdravím všechny diskutující a poprosila bych Vás o radu. Na toto téma už jsem tu pár diskusí četla, nicméně nikde jsem se nedopátrala jasné příčiny či výsledku.
Cca půl roku zpátky jsem začala po ovulaci krvácet a to až do menstruace, tzn. že cca týden v měsíci je vše jak má být a tři týdny špiním/krvácením, prostě děs.
Snažíme se o mimčo a jelikož hned druhý den po ovu krvácím, moc příležitostí k sexu není… Gynekolog mi na to nic neřekl. Čerstvě jsme byli v gennetu, krev mám v pořádku, moč taky, mám „jen“ zvýšené protilátky na štítce, na což beru eutyrox, takže podle výsledků jsem zdravá…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.18 10:27

@zuzka2a po ovulaci prichazi MS za 10-14 dni, ne? A sex ma byt pred ovulaci, abys otehotnela, ne po ni, tak tohle problem nebude. Pokud jsou vsechny testy v poradku, asi neni nic cp radit, co vse vysetrovali?

zuzka2a
Nováček 10 příspěvků 17.12.18 10:32

No, dejme tomu, že v Gennetu mi na ultrazvuku podle velikosti vaječníku řekli, budete ovulovat v pátek, takže sex mějte čtvrtek, pátek, sobota. Tak jsme měli sex čtvrtek, pátek a v sobotu už jsem lehce krvácela :( O mimčo se pokoušíme skoro dva roky, a věřte, sex máme i mimo ovu a když se nám zachce, takže už jsme vyzkoušeli snad všechno :D
Hormonální profil dle krve mám v pořádku, výsledky na dvě stránky a vše v normě, protilátky na štítné žláze teď řeším medikací, ultrazvuk bez nálezu, vajíček dosti. Víc zatím nevyšetřovali… Mezi svátky jdu na konzultaci, co dál…

Příspěvek upraven 17.12.18 v 10:54

zuzka2a
Nováček 10 příspěvků 17.12.18 10:37

Zapomněla jsem dodat, že manželovy spermie jsou jedna velká mizérie, což je také jeden z důvodů a řeší se to… Ale mě jde spíš o můj problém. Trávit tři týdny v měsíci s vložkou nebo tamponem není zrovna to, co bych chtěla absolvovat…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >