Krvácení v 11. týdnu PROSÍM PORAĎTE

253
18.11.18 20:54

Krvaceni v 11.tydnu PROSÍM PORAĎTE

Ahoj… nedávno jsem tady psala. Na par dni se vše uklidní a teď je to tady zase.
Jen nastínim příběh…
od zacatku jsem mela bolesti břicha a proto si mě s podezřením na mimodelozni těhotenství nechali v nemocnici. Nakonec se mimonko našlo v děloze a pustili mě po tydnu domu…
jenže někdy v 8.tydnu jsem zacala spini. Nejdřív malo hnědým výtokem a potom i s kousky sliznice. Bylo mi zle… Na gynde paní doktorka vše zkontrolovala, rekla, ze je srdeční akcie v poradku, miminko je o něco menší, ale prý o par dnů a nemám se bat. Dostala jsem Ascorutin a sla jsem s klidovým rezimem domu. Ležela jsem dva dny, ale potom jsem se sla kolem baráku projit, spineni na tři dny ustalo a ja jela výlet s kamaradkou.
Jenže ejhle, spineni zase a silnější. Talze to už jsem si nadavala, lehla a hned druhy den sla k doktorce, která mi vynadala, ze jsem určitě nelezela a dala mi Utrogestan.
Jenže týden byl pokoj a dneska jsem zacala
Ruzove špinit, poté trochu čerstvé krve na toaletaku při úterní (vložka nebyla třeba), ale teď po velke potřebě mam dost čerstvé krve na toaletaku (je to opravdu krev z pochvy). Začalo mě bolet břicho trochu, jako při MS. Mam zvýšenou teplotu a klepu se. Mam sileny strach a bojím se o miminko. Hlsvne se taky bojím operace, kyretaze. Snažili jsme se skoro rok a ja si teď nadavam proč jsem cele tři týdny nelezela. Mate někdo pozitivni zkušenost? S krvácením, bolestmi a přesto v pohodě? Určitě si rano zajdu do nemocnice, ale v noci se nemocnic hrozne bojím :(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.11.18 21:00

No, klidový režim si asi měla dodržet. Co chceš poradit? Já pozitivní zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9207
18.11.18 21:01

Neporadím, ale držím moc palce :hug: :hug: :hug: Běž si lehnout a zkus spát, nic jiného teď asi udělat nejde.

Jo a ještě tě chci uklidnit, že ležením bys to nijak nevylepšila, jsi teprv na začátku, přeci nemůžeš půl roku ležet.

Příspěvek upraven 18.11.18 v 21:03

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4611
18.11.18 21:02

Jela bych hned ne až ráno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20694
18.11.18 21:03

Co to je za kravinu? Že se v noci nemocnice bojíš? Já bych tedy jela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7166
18.11.18 21:07

Krvácela jsem od 11 TT další 4 měsíce.Nekolik hematomu,krve jak…no tolik vložek co jsem použila za těhotenství,jak za x let při periodách..ležení vliv opravdu velký.Postupne jsem se s tím nějak naučila pracovat.Kdy zalehnout,co si nějak můžu dovolit,postupně jsem přidávala…první dva měsíce stačilo jít pomalinku jen kolem baráku se psem a umýt nádobí a už tlaky a špinění…Dopadlo to dobře,i když jsem teda půl těhotenství poslouchala Uvidíme,je to na přírodě…což v tom druhém,třetím trimestru,když už je bříško,cítíš pohyby,teda nic moc…držím pěsti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
18.11.18 21:09

@skorotehotna ja jsem lezela vždy do konce spineni a poslouchala své tělo. Když mi bylo zle, lezela jsem. I den potom. Teď jsem se zacala cítit dobre a přišlo tohle :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.18 21:09

Na gynde mi vzdycky rikali,ze kdyby neco,at prijedu hned. Ze je lepsi v těhotenství 10× zbytecne,nez jednou vubec…Pokud mas teplotu,neni ti dobre a krvacis,urcite bych jela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
18.11.18 21:10

@AnastazieB @Run mam proste nějaký zkušenosti a blok. Byla jsem tak dvakrát v noci s plicní embolii a mam proste panickou úzkosti z nemocnic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
18.11.18 21:11

@AnastazieB dekuju. Nemám velke bolesti… a vnitřní pocit mi teď poprvé říká, ze to není dobrý… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
18.11.18 21:12

Jela bych hned na pohotovost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.18 21:16

Krvacela jsem ve 4. a 5. měsíci, a dost. Odlouplo se mi kus placenty. Ležela jsem pak až do konce, a nakonec jsem přenášela. Ale rozhodne bych jela na pohotovost. Ať je to tak nebo tak, je lepší aby to videl doktor. Držím pěst

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
18.11.18 21:19

@Sinisterka10 ja se i bojím te kyretaze, proste operace… proto s tím otalim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2155
18.11.18 21:20

Tak na co čekáš? Dávaš přednost svému strachu před mimčem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2155
18.11.18 21:21

@Jeanine33 a jak budeš rodit? A nedej bože v noci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu