Krvácení ve 14tt s dvojčátky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DunovskaPavla
Nováček 8 příspěvků 02.07.19 12:29
Krvaceni ve 14tt s dvojcatky

Ahoj holky. Dnes rano jsem zacala docela dost krvacet. Okamzite jsem letela k doktorce. Cekame vymodleny dvojcatka. Dr mi rekla, ze hematom nevidi, ze jde nejspis o placentu. Mam mit klidovy rezim, zadne bolesti nemam. Kdyz jsem od Dr odchazela, tak uz jsem nekrvacela, ale ted to obcas propukne jako pri menstruaci. Nema tu s timto nekdo zkusenosti? Mam docela strach. V rijnu jsem o miminko prislo, tak jsem docela vydesena.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 02.07.19 13:15

@DunovskaPavla Holka, nevím, ale neměla by jsi už ležet v nemocnici? Pokud bych takto krvácela, určitě bych se nechala hospitalizovat. Já takhle ležela s mladším synem a dopadlo to dobře. Neriskovala bych, navíc dvojčata…no, držím pěsti :hug:

Blecha7
Nováček 8 příspěvků 02.07.19 13:40

@DunovskaPavla taky mám doma dvojky už tedy dvouleté… Ale na tvém místě bych jela na pohotovost… Normální to není :roll:

DunovskaPavla
Nováček 8 příspěvků 02.07.19 17:21

Doktorka me tam ani neposlala, ze je to zatim zbytecny, kdyz nemam bolesti a miminka jsou v pohode. Mam pry byt jen v klidu a lezet. Vas hned poslali lezet do nemocnice? Ja uz tedy syna mam. Je mu 10let ale takove problemy jsem nikdy nezazila

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 18:37

Hlavně ležet ležet a ležet. Měla jsem podobný problém a doktor mi zakázal snad úplně všechno i mýt nádobí. Pokud jde o placentu tak bych nic neriskovala protože to muže být fatální. Ležte odpočívejte na nákup pošlete muže. Přeji hodně štěstí a zdraví držím palce. Ještě dodám já byla s hematomem hospitalizována klidně bych si ve Vašim případě zajala na pohotovost.

DunovskaPavla
Nováček 8 příspěvků 02.07.19 21:58

Dekuji za rady a zkusenosti :kytka:

Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 03.07.19 07:31
@DunovskaPavla píše:
Doktorka me tam ani neposlala, ze je to zatim zbytecny, kdyz nemam bolesti a miminka jsou v pohode. Mam pry byt jen v klidu a lezet. Vas hned poslali lezet do nemocnice? Ja uz tedy syna mam. Je mu 10let ale takove problemy jsem nikdy nezazila

No, pokud krvácíš jako při menstruaci, tak je dle mého názoru nemocnice více než na místě. To přeci není normální. Mě vezla rychlá, taky ve 14tt. V nemocnici jsem byla tři týdny a malej byl v pořádku. Opravdu nikoho ani nenapadlo, abych si krvácela v klidu doma :zed:.

DunovskaPavla
Nováček 8 příspěvků 06.07.19 12:18

Tak jsem vas holky poslechla a dojela si do porodnice. Tam jsem dostala vynadano, ze neverim sve gynekolozce a poslaly mne opet do domaciho klidu. Mimi jsou v poradku, ale jeste porad spinim. No, jsem klidnejsi, ale stejne, me v nemocnici prekvapily svym jednanim :worried:.

DunovskaPavla
Nováček 8 příspěvků 06.07.19 12:19

Pardon. Nemocnice ne porodnice :)

DunovskaPavla
Nováček 8 příspěvků 06.07.19 12:25

Ahoj @Paoloska, kdyz jsi pak prestala krvacet, vratilo se ti to? Vim ze kazda to mame jinak, ale bojim se, ze by se mi to pak vratilo. Urcite se budu pak setrit dal. A jak dlouho jsi byla jeste v nemocnici kdyz jsi prestala krvacet? Dekuji za odpoved

Paoloska
Echt Kelišová 8409 příspěvků 06.07.19 13:57

@DunovskaPavla V nemocnici jsem byla 3 týdny. Vyloženě krvácela jsem tak 2 dny, pak jsem tak měsíc špinila. Pak až do porodu dobrý. Malýho jsem nakonec více jak týden přenášela. Měl 3,75kg

Anetička27
Povídálka 15 příspěvků 06.07.19 17:22

Dobrý den, zjistili mi hematom 4cm, jsem 9tt těhotná. Od včera země vytèka hnědo červený hlen, vite někdo co to znamená máte zkušenost? Předem dekuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 19:10

@Anetička27 Měla jsem to stejně hematom odtéká pokud je to hnedotmava barva vytoku. Jeden den toho vyteklo více a byl klid na dalším UZ už nebyl. Držím palce hlavně odpočívej mě řekli ze muže odtéct “ strhnout “ sebou i mimi.

Anetička27
Povídálka 15 příspěvků 06.07.19 19:37

Ano je to hnědotmavá barva výtoku, nemám bolesti tak doufám že hematom odtéká a že bude vše v pořátku. Děkuju za odpověď.

Příspěvek upraven 06.07.19 v 19:53

Hoa Mai
Kelišová 6568 příspěvků 15 inzerátů 06.07.19 19:51

@DunovskaPavla Ja jsem cekala sice jedno dite, ale prave na zacatku 14tt jsem zakrvacela dost. Na pohotovost jsem jela s tim, ze je konec, ale nebyl. Do nemocnice jet muzes, ale oni s tim bohuzel v tomto tydnu nemuzou nic delat. Hospitalizuje se proto, aby byla zena pod dohledem, kdyby zacala krvacet hodne, aby lezela v posteli a nikam netrajdala, k cemuz pobyt doma svadi a konecne kvuli placebo efektu. Pro tebe je ted nejdulezitejsi opravdu lezet a lezet, chodit jen na zachod a do sprchy. Nic nezvedat, neuklizet, nevarit. Pokud budes krvacet tmavou krvi, muze to byt, muze to trvat i nekolik tydnu. Ja jsem nakonec byla doma 5 tydnu, nez se to uklidnilo, ale zbytek tehotenstvi uz pak byl v pohode, dcera je zdrava a donosena. Drzim palce, at to zvladnete!

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama