Krvácení ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 13:49
Krvácení ve stolici

Ahoj maminky, mám na Vás dosti choulostivou otázečku, ale zeptat se musím. Objevili jste někdy krev ve stolici? Já dnes ráno a musím říct, že jsem byla na mrtvici. Stolice byla normální, žádné známky změny tvaru, jen ta barva na toaletním papíře mě opravdu vyvedla z míry. Byla jasně červená a posléze jsem pociťovala pálení konečníku. Nepopírám, že netrpím na hemeroidy…to sakra ano, ale tohle byl šok, protože se mi to stalo prvně. Navíc jednorázově, protože jsem po cca hodince šla znovu a stolice byla v normě, takže jsem z toho jelen. Doktorce jsem samozřejmě psala mailíka, ale uvidíme, zda mi odepíše. Do té doby si o tom musím s někým popovídat.. :/

Děkuju.

Reakce:
Lollitka
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 30.11.18 13:59

Ahojki,
stalo se mi to samé, dokonce už 2-krát, plná mísa na wc krve. Hned jsem se objednala na proktologii, závěr hemoroidy 2. stupně. Ale jelikož mám ještě jiné problémy, tak půjdu pro jistotu na kolonoskopii. Určitě je dobře stavit se u Dr., ale věřím, že to budou hemoroidy, zvláště, pokud už je máš. Držím palce.

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 30.11.18 14:33

To může být cokoli, od obyčejné praskliny, přes hemoroidy, absces až po ulcerozní kolitidu či rakovinu. Hlavně to chce klid a nevykašlat se na vyšetření.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >