Je možné krvácet a přesto být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sára03
Nováček 5 příspěvků 10.02.19 18:35
Krvácet v těhotenství

Dobrý den, prosím vás o radu… V lednu jsem nedostala menstruaci v únoru 3.2 jsem si udělala těhotenský test a vyšel mi měla jsem 2 čárky ale na druhý den jsem začala krvácet… V nemocnici řekli že to mám týden nechat tak a pak si zajít na gynekologii… Na gynekologii jsem ještě nebyla jdu 13.2… Chtěla bych se zeptat jestli to není třeba spoždeni menstruace… Mohla bych být těhotná i přes to že jsem krvacela? Děkuji za odpověď.

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9243 příspěvků 33 inzerátů 10.02.19 18:41

Ano. Jsou zeny, ktere maji ms ten prvni mesic.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 10.02.19 18:46

Ja mela ms 3mesice. Slabsi spineni na 3dny… takze moznost je. Uvidis ve stredu.

Sára03
Nováček 5 příspěvků 10.02.19 18:51

Krvácela jsem týden a pak sem jen špinila…

pikola
Neúnavná pisatelka 19839 příspěvků 10.02.19 18:58

Buď si potratila, nebo ne. Teoreticky je to týden co jsi krvácela, když si uděláš znovu test, tak by to mohlo být víceméně jasné.

karkarka
Závislačka 3188 příspěvků 10.02.19 19:02

Udělej test znovu a máš hned jasno.ted uzby byl pozitivní kdykoli během dne.

Sára03
Nováček 5 příspěvků 10.02.19 19:07

Zítra si ten test zkusím udělat znovu… Doufám že bude vše v pořádku… A že to nebude ten potrat

Sára03
Nováček 5 příspěvků 11.02.19 14:52

Dnes sem si dělala test a je negativní proč jsem tedy v lednu nedostala menstruaci a ukázal mi první test pozitivní… Mohla jsem potratit? Nebo to bylo jen spoždeni menstruace?

DanielaS
Povídálka 29 příspěvků 11.02.19 15:06

Jestli byl pozitivni, tak jsi tehotna nejpis byla.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >