Těhotenský piercing v pupíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vavanda
Povídálka 26 příspěvků 10.02.19 10:51
Tehotensky piercing v pupiku

Ahoj holky, jsem v 17tt a zatím mám v pupíku normální piercing. Koupila jsem si ten tehotensky, chtěla jsem ho nejdříve vyndat a jen jednou týdně protahnout aby nezarostl, ale co jsem četla že se rozjela ta díra a je jizva z toho, tak jsem si řekla ze si tam přece jen strčim ten tehotensky. Mate tu nějaká zkušenost, bojím se aby se dírka nerozjela i když v ni bude ten tehotensky piercing, muže se to stát i když ho tam budu mít? Díky za odpovědi.

Příspěvek upraven 10.02.19 v 11:02

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 10.02.19 10:57

Taky jsem uvazovala nad tim tehotenskym,ale nakonec jsem ho nemela a dirka se mi vubec nerozjela ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 11:00

Me se rozjela stejne.bohuzel.

Vavanda
Povídálka 26 příspěvků 10.02.19 11:00

@Twixinka já mám strie na zadku i trosku na bokach, takže k jejich tvorbě mám “předpoklady” a bojím se, ze já budu mít zrovna tu smůlu. Já ho právě mám doma, ale bojím se aby se ta dírka nerozjela i když v něm bude ten piercing ..

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9533 příspěvků 3 inzeráty 10.02.19 11:02

U prvního syna jsem měla klasický piercing asi do 34-35tt a pak ho vyndala, syn se narodil 41+0tt a asi po týdnu jsem ho dávala zpět, dírka nezarostla ani se neroztáhla :)
Teď u dcery jsem sice pořídila těhotenský, ale stejně mi vadil, takže jsem opět vyndala a možná ještě dřív, dcera narozená 40+4tt a opět jsem cca po týdnu od narození vrátila a nepociťuju žádnou změnu :)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 10.02.19 11:06

@Vavanda taky mam strie na bocich,ty jsem mela jeste pred otehotnenim .. kdyz nepocitam strie na prsou,ptze mi na zacatku tehotenstvi behem par dni vyrostly o dve cisla,tak mi v tehotenstvi zadne strie nepribyli,bricho mam uplne ciste a na tech bocich taky nic noveho neni :)

Vavanda
Povídálka 26 příspěvků 10.02.19 11:10

@Twixinka jeee teď si mi dala naději :dance: Snad se mi to nikde nerozjede, upřímně se toho totiž bojím. Nechci porodit a pak se stydět vzít na sebe plavky nebo krátké tričko.. :roll:

Vavanda
Povídálka 26 příspěvků 10.02.19 11:10

@Twixinka mužu se zeptat jestli ses něčím mazala a pokud ano, tak čím?

Saffiraa
Závislačka 3883 příspěvků 8 inzerátů 10.02.19 11:20

Ahoj, vyndala jsem ho asi ve 4. měsíci a dírka se mi rozjela a vůbec to nevypadá dobře. :(

ka2ka
Extra třída :D 13752 příspěvků 10.02.19 11:34
@Kristyna.Vechto­va píše:
U prvního syna jsem měla klasický piercing asi do 34-35tt a pak ho vyndala, syn se narodil 41+0tt a asi po týdnu jsem ho dávala zpět, dírka nezarostla ani se neroztáhla :)
Teď u dcery jsem sice pořídila těhotenský, ale stejně mi vadil, takže jsem opět vyndala a možná ještě dřív, dcera narozená 40+4tt a opět jsem cca po týdnu od narození vrátila a nepociťuju žádnou změnu :)

tak už ? gratuluju :kytka:

Bubla_Bučková
Kelišová 5151 příspěvků 10.02.19 11:50

Vyndala jsem v prvním trimestru, nandala měsíc po porodu, nezarostlo, neroztahlo se. Pupik jsem měla vypoukly ven, mazala jsem se elastiqem.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 10.02.19 12:17

@Vavanda jj,nedam dopustit na bioil,pouzivam ho i ted na ta prsa i boky a i ty stare strie z puberty uz nemam skoro videt ;)

Vavanda
Povídálka 26 příspěvků 10.02.19 12:29

@Twixinka Já také mažu bi-oilem. Dnes si skočím ještě pro bambucke maslo abych se mazala máslem ráno a bi-oilem večer, také mi přijde ze po něm mám jizvy takové vybledlejší.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9533 příspěvků 3 inzeráty 10.02.19 12:48

@ka2ka no „už“ 22.1 (přesně „podle plánu“ :lol: ) ne bylo to dost nečekaný a hodně rychlý, ale nádherný :srdce: děkuju :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >