Krvavý hlen v 34tt

Anonymní
24.5.21 17:56

Krvavý hlen v 34tt

Ahoj holky. Mám jen dotaz. Beru to sportovně, jelikož to je me druhé těhu a při prvním jsem ani nepoznala zda vážně rodim. Od včera mám divný, vážně vnitřně divný pocit, pak, měla jsem v noci dost silné menstruační bolesti, které byly nepravidelné a zaspala jsem je v pohodě. Od rána mám tvrdnutí a do toho tlak na spodek takový tupý, pak to přejde a začala jsem vařit a uklízet. Teď se mi na WC objevil na papíře krvavý hlen. :roll: já fakt nechci plasit zbytečně. Jestli se namohl cipek a neco prasklo nebo může jít o nedej bože předčasný. Když ležím tak je to v cajku až na bolestivé pohyby momentálně. Děkuji moc moc za info

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
351
24.5.21 18:02

Uz bych byla na pohotovosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
996
24.5.21 18:05
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mám jen dotaz. Beru to sportovně, jelikož to je me druhé těhu a při prvním jsem ani nepoznala zda vážně rodim. Od včera mám divný, vážně vnitřně divný pocit, pak, měla jsem v noci dost silné menstruační bolesti, které byly nepravidelné a zaspala jsem je v pohodě. Od rána mám tvrdnutí a do toho tlak na spodek takový tupý, pak to přejde a začala jsem vařit a uklízet. Teď se mi na WC objevil na papíře krvavý hlen. :roll: já fakt nechci plasit zbytečně. Jestli se namohl cipek a neco prasklo nebo může jít o nedej bože předčasný. Když ležím tak je to v cajku až na bolestivé pohyby momentálně. Děkuji moc moc za info

To bude hlenova zatka.
Nekomu odchazi klidne mesicem pred porodem. Nekomu v den porodu.
Urcite bych jela do porodnice na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
24.5.21 18:11

Souhlasím, hlen s krví bývá hlenová zátka. Mně odešla skoro celá a porod v nedohlednu, ale každá to má jinak. Radši bych jela do porodnice na kontrolu pro případ, že by se začal rozjíždět předčasný porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2526
24.5.21 18:14

Máš už být dávno v nemocnici a ne psát na emiminu :wink:takže zbytečně asi neplasis.muze se jednat o předčasný porod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1251
24.5.21 18:33

Raději bych zajela na kontrolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
24.5.21 18:45

Už jen kvůli tomu tlaku na spodek bych radši jela. To vypadá na začínající porod.:think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat