Kryoembryotransfer - zkušenosti

Sari74
11.4.10 10:53

Kryoembryotransfer

Ahojky holky. Nemohla jsem najit odpovidajici tema, tak jsem zalozila vlastni. Jsem treti den po 4. KETu a moc rada si prectu Vase zkusenosti s timto obdobim. Sice jsem vzdy zkousela fungovat trochu jinak, ale zatim to nikdy nevyslo. Ted jsem treti den po transferu a cele ty 3 dny jsem stravila prakticky v posteli. Ted uz ji mam plne zuby. Napiste prosim sve zkusenosti, jak dlouho jste ktera byla v klidu atd…Dekuji moc a vsem preji brzy //. Pa

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10589
11.4.10 11:00

Ahoj mě KET teprve čeká, ale budu chodit do práce, to ležení v posteli podle mě ničemu nepomůže, nejsem zrovna na to lehnout si do postele, byla bych z toho akorát otrávená a taky nechce skončit netěhotná a bez práce, takže já jen na KET dovču a druhý dne pěkně do práce. Držím moc palečky, aby se povedlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
11.4.10 12:02

Sari74 myslím,že si klidně můžeš přeskočit na diskusi 1.IVF leden…je nás tam opravdu hodně,takže zkušeností,rad apod.získáš nepočítaně :lol: …ET je V podstatě to samé co KET,tak šup,čekáme tě :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Figura
19.5.10 14:07

Ahoj holky. Sháním různý informace o KETU, ale nikde jsem se nedočetla, jestli embrya rozmražujou všechny najednou a když jsou všechny dobrý a vyvíjejí se, tak jestli se dají znova zamrazit.Mám po prvním neúspěšném IVF a tak už je na řadě KET. Mám 5 mražáčků. Díky za příspěvky.

• Nahlásit
  • Citovat
790
20.5.10 16:29

Ahojky podívej se na stranky TV MEDICÍNA je tam vše Zamrazujou po 2až3 kusech.Takže by jsi to mněla Na 2 pokusy.Ja mněla zamražene 3 a 2byli po rozmražení o.k. a ty mně před 2tydny zavedli teď čekam na vysledek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Figura
20.5.10 17:47

Díky moc za info. To je perfektní video. Tam se dozvím vše co potřebuju vědět :-) Já mám 5 mražáčků, tak pevně doufám, že se budou dál vyvíjet a mě zbyde ještě na 2 pokusy. Za jak dlouho po ET jsi mohla mít KET? Jinak moc držím pěstičky, aby tvoje výsledky byly pozitivní :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
790
20.5.10 19:19

Nevím jestli jsi mylsela za jak klouho muže byt KET po IVF???? :nevim: To opravdu nevím ,ale mezi 2IVF se děla pauza aspoň 3měsíce.Vše zaleži jak se domluvíš s lekařem,aby si vaječníky odpočinuly.Ja mněla Ket poprve i když už mam za sebou 3IVFbez// :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Figura
20.5.10 19:50

Jj, myslela jsem, kdy může být KET po IVF. Já mám za sebou zatím první pokus, takže jsem na úplném začátku. Moc moc ti přeju, aby jsi se dočkala vytouženýho miminka. Nejtěžší je to psychicky zvládnout a stále věřit, že se dočkáme. Třeba už jsi těhu :-) Tak neztrácej naději, protože ta umírá naposled :wink:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama