Reklama

Kterého byste si vybrali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 17:24
Ktereho byste si vybrali?

Z pochopitelnych duvodu anonym.

Jsem sama se synem od jeho narozeni.
Pred rokem a pul jsem se v praci seznamila s velmi solidnim zadanym klientem. Udrzuju s nim pomer, je to ten dominantni typ, z ktereho se vam roztrepou kolena. Vysoky, prosedively, vlidny, inteligentni s nadhernyma rukama i ocima. V posteli extratrida. Casu mam skrz dite a praci malo, ale presto se radi vidame. V noci, na vikend, na rychly obed. Zahrnuje me luxusem.
Pred dvemi mesici jsem se seznamila v knihovne s klukem, typicky spravnak. Vtipny, pohodovy, usmevavy automechanik. Vrstevnik. V posteli prumer. Velikost podprumer. Ale mysli to se mnou vazne. A dela takovety spravne veci, planuje, pta se me na muj nazor, kupuje ovoce a hracky a masiruje mi zada.. Ale jeste jsem s nim nemela orgasmus.
Milenec c. 1 se dozvedel o spravnakovi c. 2.
Pozval me na veceri, ze ho stve, ze to tak dlouho trvalo, ze me miluje a rozvede se. A ze zacneme od nuly a spravne.

Pomoc.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 4473 příspěvků 06.10.18 17:28

No oba, samozřejmě. č.1 na placení a orgasmus, a č.2 na vše ostatní :palec:

TMana
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 06.10.18 17:29

Něco bych napsal, ale asi bych dostal ban.

nostress
Extra třída :D 13193 příspěvků 06.10.18 17:30
@Anonymní píše:

Pred rokem a pul jsem se v praci seznamila s velmi solidnim zadanym klientem. Udrzuju s nim pomer, je to ten dominantni typ, z ktereho se vam roztrepou kolena. Vysoky, prosedively, vlidny, inteligentni s nadhernyma rukama i ocima. V posteli extratrida. Casu mam skrz dite a praci malo, ale presto se radi vidame. V noci, na vikend, na rychly obed. Zahrnuje me luxusem.
Pred dvemi mesici jsem se seznamila v knihovne s klukem, typicky spravnak. Vtipny, pohodovy, usmevavy automechanik. Vrstevnik. V posteli prumer. Velikost podprumer. Ale mysli to se mnou vazne. A dela takovety spravne veci, planuje, pta se me na muj nazor, kupuje ovoce a hracky a masiruje mi zada.. Ale jeste jsem s nim nemela orgasmus.
Pozval me na veceri, ze ho stve, ze to tak dlouho trvalo, ze me miluje a rozvede se. A ze zacneme od nuly a spravne.

Pomoc.

Vzala jsi to za špatný konec. Milencovi č.1 jsi měla hned na začátku říci, že pokud bude zadaný, tak nic nebude. Že chceš plnohodnotný vztah, nebo nic. Jestli mu to doma neklape, ať se nejdříve rozvede, dá si život do pořádku, a pak ať přijde, že chceš začínat vztah s čistým štítem. Milenec č.2 si zaslouží ženu, která ho bude opravdu milovat, a to ty nejsi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 17:31

@Hroznej puberťák Takovy byl puvodni a docasny plan. Budu to muset rozstipnout.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 06.10.18 17:34

Ani jeden z nich. Milenec č. 1 nemiluje tebe, správňáka nemiluješ ty. To je poměrně jednoduchá matematika.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 17:35

@nostress Hele, ale mne vztah neslo. Stacil mi sex, presto ze mi s nim bylo vic nez dobre. A ted se ukazal ten mladej a ja uvazovala o tom, ze bych do toho prece jen s nekym prastila, zivot utika mezi prsty… a do toho se vyjadrilo cislo jedna. S kterym jsem nikdy nepocitala. Ale bavi me vic.

Detsa
Extra třída :D 10667 příspěvků 06.10.18 17:35

Rozum říká číslo 2, ale otázka zní, jestli si ty ta správná pro něho :). Protože se zdá, že dáváš stejně přednost sexu.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1815 příspěvků 06.10.18 17:37
@Anonymní píše:
@Hroznej puberťák Takovy byl puvodni a docasny plan. Budu to muset rozstipnout.

V tom případě hlasuji pro milence č. 1. Ten si tě i zaslouží a ty si zasloužíš klidně deset let věšení bulíků o rozvodu na nos. Správňáka nech ženě, která s ním nebude vy.ebávat už od začátku.

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 06.10.18 17:38
@Anonymní píše:

Pomoc.

a když se trochu rozepíseš, tak to bude fajn červená knihovna.
Jinak neporadím, ale správňáka je mi líto už teď.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 17:38

@Detsa Snad nikdo neda prednost ovoci pred orgasmem, ne? Cislo jedna mi asi nevynese nakup do tretiho patra, ale s jeho prijmem si muzu potraviny nechat vozit…

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 06.10.18 17:40
@Anonymní píše:
@Detsa Snad nikdo neda prednost ovoci pred orgasmem, ne? Cislo jedna mi asi nevynese nakup do tretiho patra, ale s jeho prijmem si muzu potraviny nechat vozit…

potraviny ti dovezou i s průměrným příjmem, podle toho se nerozhoduj :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 17:40

@SlečnaDahlia S nikym nevydrbavam, nikomu jsem nic neslibila. Nemluvim mnohoznacne, na nikoho se nevesim. Proste jsme ve fazi poznavani a o exkluzivite jsme nemluvili. Pochybuju, ze mlady pohledny kluk byl roky bez sexu, nez potkal me.

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 06.10.18 17:43
@Anonymní píše:
@Detsa Snad nikdo neda prednost ovoci pred orgasmem, ne? Cislo jedna mi asi nevynese nakup do tretiho patra, ale s jeho prijmem si muzu potraviny nechat vozit… :)

Podle toho tedy asi milenec číslo 1 :-)

Detsa
Extra třída :D 10667 příspěvků 06.10.18 17:43
@Anonymní píše:
@Detsa Snad nikdo neda prednost ovoci pred orgasmem, ne? Cislo jedna mi asi nevynese nakup do tretiho patra, ale s jeho prijmem si muzu potraviny nechat vozit…

Tak zřejmě máš zvoleno, ne ? :). Hodného kluka nech nějaké, co si bude vážit té pozornosti a že je k ní hodný, a ty si vyber toho staršího dominantího pána.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >