Manžel se mnou nechce spát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 13:01
Manžel se mnou nechce spát

Zdravím,
píšu anonymně, je to pro mě opravdu citlivé téma.
Je mi 24 let, jsem na rodičovské dovolené, mám jedno 2 leté dítě a další je na cestě. S manželem jsme spolu celkem 3 roky, je mu 30 let.
V čem je problém - nechce se mnou spát. Už od početí prvního potomka (plánovaně) má problém se se mnou intimně sbližovat, v prvním těhotenství to bylo tak jednou za cca 2 - 3 měsíce, během šestinedělí chuť měl, po šestinedělí opět bez chuti. Když jsme chtěli druhé dítě, musela jsem ho skoro až přemlouvat, aby se se mnou miloval, abych otěhotněla (druhé dítě také chtěl). Nyní jsem na konci 6. měsíce a od konce 3. měsíce se mnou nespal. Nechce, pořád tvrdí, že je buď unavený, nebo že ho něco bolí, že jsme se pohádali, že jsem na něj zlá, že mu není dobře atd.
Před pár dny už jsem to nevydržela a trochu na něj zatlačila, proč se se mnou nechce milovat, ať mi to řekne narovinu, že nerada chodím kolem horké kaše. On se naštval a řekl mi, že když se takhle chovám, tak nic nebude, že by klidně neměl problém se mnou nespat i 40 let.
Zkoušela jsem na něj snad už všechno - sexy prádlo, dolézání, večeře, kino, prosení, svádění, ale i odmítání, dělat,,tajemnou" atd. Nic nepomáhá.
Co byste na mém místě dělaly vy? Vím, že asi moc na vybranou nemám, buď se s tím smířit, nebo se rozvést, ale na to nemám možnosti. Jen chci vědět, jestli se najde některá takhle mladá, která už má vidinu do konce života bez sexu kvůli mnaželovi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Halamka
Závislačka 3695 příspěvků 06.10.18 13:07

Představila jsem si to v opačných rolích. By se normální chlap asi zbláznil.

Nevím, nemám zkušenost, že by chlap v takovým věku neměl chuť na sex, spíš naopak ????

Tak mě napadá impotence, ztrata testosteronu, jiná baba. :nevim:

warita
Echt Kelišová 8469 příspěvků 06.10.18 13:07

za tim podle mne neco bude. Zmenila jsi se hodne po tehotenstvi? Nema nahodou milenku?

Jak, existuji i chlapi bez libida, nicmene, to by si asi poznala uz od zacatku, ze na sex neni.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6043 příspěvků 06.10.18 13:08

Byl u porodu? Některý chlapi Maj problém spát s těhotnou, někteří když jsou u porodu tak si tu ženskou nejak zosklivi, už se na ni nedokážou koukat jako na sexuální partnerku ale spíš jako na matku :think: pokud dělá náročnou práci a je unavený tak taky nemusí mít chut.

Alušáček
Závislačka 3246 příspěvků 06.10.18 13:08

Dost se divím, že jsi s ním chtěla mít druhé dítě, když evidentně vad vztah není úplně v pořádku… Pokud před detma jste spolu spali často, něco bude špatně, nelíbís se mu, nebo milenku, nebo nevím…

Jana525
Závislačka 4992 příspěvků 06.10.18 13:09

A jak vam to fungovalo pred tehotenstvim ?
Takhle bych se nikdy doprosovat nemohla, silene.

Uživatel je onlineKralikcek
Ukecaná baba ;) 1347 příspěvků 06.10.18 13:09

Vy jste spolu tri roky, mate dvoulete dite a stihli jste uz i svatbu a dalsi dite na ceste..to je slusny nahodou na tri roky :) ..
Kolik mesicu jste spolu byli,nez jste planovane otehotneli?a neni mozne,ze jej sex proste nebavil nikdy?protoze pokud s Tebou nezije intimne,nebo minimalne da se rict od zacatku vztahu,tak asi takovy bude :think:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1927 příspěvků 06.10.18 13:10

A jak to bylo v začátcích? A to ses ho nezeptala, jestli někoho nemá? To by Asi bylo první co mě napadne :roll: a z jeho reakce už snad poznáš jestli ano nebo ne (protože zapira každej). Co má za práci? Je furt pryč nebo s tebou doma? Koníčky apod?

-Vikiviki-
Stálice 72 příspěvků 06.10.18 13:12

Hele, já bych zkusila zjistit, jestli nemá nějaká tajná přání. Třeba by se pak chytil. Jako třeba jestli by tě nechtěl spoutat a tak. A jestli přání znáš a stejně se nechytá, zapřemýšelal bych nad takovým tím syndromem madony (či jak se tomu říká), že pro něj nejsi milenka, ale matka dítěte. A nedokáže ty dvě role spojit. Často to souvisí s tím, že byl chlap u porodu a nepřenesl se přes to. Ale nemusí to být jen z toho. Zkus o tom něco zjistit a případně navnadit chlapa k psycho/sexu­ologovi. To by ostatně prospělo i tak… Držím palečky! :hug:

niki V
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 06.10.18 13:16

Mě napadá jestli jsi nějak moc nepřibrala,nebo jestli byl u porodu a ma blok,taky by mohl mit jinou ženskou,nebo je prostě impotentni a svadi to na tve chovani,je toho dost co za tim muze byt.Každopadne bych se tedy nedoprošovala a dal patrala po přičině.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 13:18

Před prvním těhotenstvím se mnou spal minimálně 1× týdně, byl i víc odvázanej. U porodu byl, to spíš já ho tak trochu přemlouvala, ať k porodu nechodí, protože jsem se přesně tohodle bála. On tam za každou cenu chtěl, chtěl i stříhat pupeční šňuru, což udělal. Celou dobu seděl u hlavy, dolů se nekoukl ani na chvilku.
Před těhotenstvím jsem měla 49 kg na 162 cm, manuální práce, tudíž hubená jako lunt. Po porodu jsem měla 69 kg, ale za cca 7 měsíců jsem měla 52 kg, starám se o sebe, voním se každý den, holím se, chodím ven upravená. Pořád se snažím být pro něj partnerkou, ne jen matkou jeho dítěte.
Taky mě napadlo, že má jinou, ale o tom on ani nechce slyšet. Sice pořád má telefon všude s sebou (wc, koupelna), ale mně tvrdí, že to má kvůli práci, i když já mu to nevěřím. Nějaké zatlačit na něj, ať se mi přizná, jsem zkoušela, nicméně to bylo absolutně bez výsledku, jen se naštval, že jsem hysterická a že ho provokuju. Na jednu stranu je zvláštní, že když jde někam prý za kamarády, tak se voní, holí, ostříhá si nehty, vezme si čisté oblečení, umyje se… Ale když jde se mnou na večeři, tak je neoholený, umaštěný, v onošeném tričku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 13:20

Ptala jsem se ho na jeho přání, i jsem mu řekla pár svých, aby se tak nestyděl, a on mi řekl, že není úchyl, že nic extra nechce. :roll:

Káťa19
Echt Kelišová 7709 příspěvků 19 inzerátů 06.10.18 13:28

je to divný a není to na věk 30 let normální :(
když sám není schopný vysvětlit pravdu, tak bych mu asi vlezla do mobilu (i když to nesnáším a normálně bych to neudělala)… ale pokud s ním vážně není řeč, tak co jiného?
ještě mě napadá zkusit na něj nějakou intrikou, aby se přiznal?

histep
Závislačka 3688 příspěvků 06.10.18 13:29
@Anonymní píše:
Před prvním těhotenstvím se mnou spal minimálně 1× týdně, byl i víc odvázanej. U porodu byl, to spíš já ho tak trochu přemlouvala, ať k porodu nechodí, protože jsem se přesně tohodle bála. On tam za každou cenu chtěl, chtěl i stříhat pupeční šňuru, což udělal. Celou dobu seděl u hlavy, dolů se nekoukl ani na chvilku.
Před těhotenstvím jsem měla 49 kg na 162 cm, manuální práce, tudíž hubená jako lunt. Po porodu jsem měla 69 kg, ale za cca 7 měsíců jsem měla 52 kg, starám se o sebe, voním se každý den, holím se, chodím ven upravená. Pořád se snažím být pro něj partnerkou, ne jen matkou jeho dítěte.
Taky mě napadlo, že má jinou, ale o tom on ani nechce slyšet. Sice pořád má telefon všude s sebou (wc, koupelna), ale mně tvrdí, že to má kvůli práci, i když já mu to nevěřím. Nějaké zatlačit na něj, ať se mi přizná, jsem zkoušela, nicméně to bylo absolutně bez výsledku, jen se naštval, že jsem hysterická a že ho provokuju. Na jednu stranu je zvláštní, že když jde někam prý za kamarády, tak se voní, holí, ostříhá si nehty, vezme si čisté oblečení, umyje se… Ale když jde se mnou na večeři, tak je neoholený, umaštěný, v onošeném tričku.

Jina baba.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.18 13:32

Můžu mu zkusit vlézt do mobilu, ale když ho má neustále u sebe, tak to bude trochu problém. :(
A kdyby měl jinou - dejme tomu - co já s tím zmůžu? Když mu to zakážu, dám ultimátum, tak si za ní stejně půjde (vymluví se na přesčas atd.), když se s ním rozejdu, tak se bojím, co by následovalo. :( Připadala bych si zahnaná do kouta.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >