Reklama

Který typ mužů se líbí ženám

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 22:16
Který typ mužů se líbí ženám

Zdravím, poslední diskuzi na tohle téma jsem našel asi tři roky starou, a tak mě zajímá jestli se názory změnili či je to furt pravda. Můžete více méně psát jestli se vám líbí svalnatější či silnější postavy. Já sám mám vcelku velké ruce, široká ramena a „velká prsa“ a břicho sice bez „six-packu“ ale tak akorát si myslím a zároveň mám tmavé vlasy. Snažím se posilovat a zároveň se připravuji na studiu medicíny. Tak snad nikoho neodpudím. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

suwari
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 26.08.18 22:20

Mně se líbí štíhlí muži, ideální je, když mají trochu vyrýsované svaly.Nevadí mi ani muži s mírnou nadváhou a menším bříškem.
Nelíbí se mi vyhublí,obézní muži a kulturisté.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16033 příspěvků 26.08.18 22:22

vysoký, přirozeně osvalený - neokázale! Žádný metroš nebo narcis, to nemám ráda. Barva vlasů je mi fuk, jen se mi nikdy nelíbili zrzci. A bez kníra a plnovousu prosím :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 26.08.18 22:26
@Anonymní píše:
Zdravím, poslední diskuzi na tohle téma jsem našel asi tři roky starou, a tak mě zajímá jestli se názory změnili či je to furt pravda. Můžete více méně psát jestli se vám líbí svalnatější či silnější postavy. Já sám mám vcelku velké ruce, široká ramena a „velká prsa“ a břicho sice bez „six-packu“ ale tak akorát si myslím a zároveň mám tmavé vlasy. Snažím se posilovat a zároveň se připravuji na studiu medicíny. Tak snad nikoho neodpudím. :D

Klidně může být i ošklivější než ty. Hlavně že neklábosí na epipi.

Prof. Farnsworth
Závislačka 4456 příspěvků 26.08.18 22:31
@Russet píše:
Klidně může být i ošklivější než ty. Hlavně že neklábosí na epipi.

A jsem v řiti :mrgreen:

Alušáček
Závislačka 3131 příspěvků 26.08.18 22:34

Nelíbí se mi vychrtlíci ani tlustoprdi. Líbí se mi široká ramena,hezkej zadek,hezká chůze,trochu větší břicho mi u chlapa nevadí. Samozřejmě mi imponují muži s vypracovanou svalnatou postavou,ale vyloženě na tom nelpím :lol: Co hlavně,chlap musí mít charisma,jak nemá,nepomůže ani krása ani svaly…

Svetlana87
Kecalka 277 příspěvků 26.08.18 22:34

Vetsine zenam se libi hlavne ti s tucnym obnosem na konte. Vzhled je druhorady. :)

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 26.08.18 22:39
@Prof. Farnsworth píše:
A jsem v řiti :mrgreen:

Ale no tak. Já jen žertovala, Ivánku.
Nelíbí se mi hubené nohy v úzkých džínách a vypracované svalečky v napnutém rukávu. Hezký chlap je podle mě třeba David Duchovny (jsem spíš na sympatický obličej než zbytek těla) nebo ten, co hrál v Sexu ve městě a Carrie ho podvedla s Božským. Fakt ji nechápu :mrgreen:
Nevadí mi menší břicho a ustupující čelo. Nemusím lumbersexuály. Kdo neví, to jsou ti zarostlí jak dřevorubci.

Mondík
Kelišová 5012 příspěvků 26.08.18 22:41

Já mám teda jiné priority :roll:.Vám mužům se taky všem líbí jeden typ žen?Každému se líbí něco jiného.

Tamtama
Extra třída :D 11712 příspěvků 26.08.18 22:45

Zrzek a zelené oči, blonďák a modré oči, zrzkovi bych dala přednost, ale není jich tolik.. široká ramena, ani kulturista, ani vyhublý, ani obtloustlý, bříško mi nevadí, na tváři strniště.. velké ruce, velké nohy, velký nos.. :mrgreen:
edit: třeba takoví Ruppert Grint, Owen Wilson…

Příspěvek upraven 26.08.18 v 22:48

lilith1
Ukecaná baba ;) 1414 příspěvků 26.08.18 22:45
@Anonymní píše:
Zdravím, poslední diskuzi na tohle téma jsem našel asi tři roky starou, a tak mě zajímá jestli se názory změnili či je to furt pravda. Můžete více méně psát jestli se vám líbí svalnatější či silnější postavy. Já sám mám vcelku velké ruce, široká ramena a „velká prsa“ a břicho sice bez „six-packu“ ale tak akorát si myslím a zároveň mám tmavé vlasy. Snažím se posilovat a zároveň se připravuji na studiu medicíny. Tak snad nikoho neodpudím. :D

Za me okati s jemnym oblicejem, takove ty co se libi vsem, B.Pitt, jako pubosce Tofi a Travnicek, za mlada Sebrle..realita, okati, hezci, nemusim moc svalnarce a potetovani, preziju i brisko, ne hodne kulata zada a vyzably, ne typci s byci siji a tlustym krkem.

z92
Kecalka 141 příspěvků 26.08.18 22:49

Moje kritérium jsou oči, pokud má chlap krásné modré oči, tak má u mě téměř vyhráno :lol:

Martha03
Kecalka 436 příspěvků 26.08.18 22:50

100 lidí, 100 názorů. Neexistuje nic univerzálního ani dokonalého. Každý má jiné představy a jiné nároky a to i s ohledem na své vlastní možnosti a vzhled. I když jednu věc ocením u každého muže a tou je zdravé sebevědomí.

Russet
Extra třída :D 10975 příspěvků 26.08.18 22:53
@lilith1 píše:
Za me okati s jemnym oblicejem, takove ty co se libi vsem, B.Pitt, jako pubosce Tofi a Travnicek, za mlada Sebrle..realita, okati, hezci, nemusim moc svalnarce a potetovani, preziju i brisko, ne hodne kulata zada a vyzably, ne typci s byci siji a tlustym krkem.

Pitt se mi nelíbí :nevim: A Šebrle mi přijde strašně nosatý. A Trávníček jedině s dabingem Svojtky. A jeho syn na Muži roku byl vyloženě trapas :P (Dytrt)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 26.08.18 22:54

Vysoký,normální postava,lisacky pohled,smejici se oči.Upřímný,hy­trým,samostat­ným,se vztahem k dětem rozhodně žádná neodolá.:-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >