Reklama

Kuchařka vegetariánka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 22.08.18 17:42
Kuchařka vegetariánka...?

Ahoj. Je tu některá z vás vegetariánka, a zároveň kuchařka která vaří v normální NEvegetarianske restauraci nebo jídelně? Jak třeba řešíte, když máte ochutnat nějaký pokrm z masa, třeba vývar atd? A vadí vám pracovat s masem? Já teda neochutnavam, ochutnávají kolegyně. práci s masem zatím zvládám, ale časem až bude příležitost, bych chtěla jít dělat do vegetariánské restaurace. Zajímá mě, jak to máte vy ostatní, je to téma spíš pro odlehčení :)

Reklama

Reakce:

peckova
Stálice 78 příspěvků 22.08.18 18:12

Já teda kuchařka nejsem, ale jako vegetariánce se mi maso hnusí a nedokážu s ním pracovat

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 22.08.18 18:14

Při vší úctě - buď jsi profesionálka a nebo ne.

Pokud máš etické zábrany, tak si najdi jinou práci, ale pokud ti tvoje vlastní volba ohledně stravování způsobuje že odvádíš nekvalitní práci a zatěžuješ kolegy, tak je to přesně ten důvod, proč jsou vegani a spol často na pár facek.

V profilu píšeš, že jsi z Prahy - najít práci v nějakém bezmasém podniku fakt není problém, kuchařů ochotných makat je málo.

Na druhou stranu pokud ti není hloupé nechat za sebe svou práci dělat kolegy, tak je otázka, jestli patříš mezi ony nedostatkové spolehlivé profesionály.

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 22.08.18 19:04
@Ou píše:
Při vší úctě - buď jsi profesionálka a nebo ne.

Pokud máš etické zábrany, tak si najdi jinou práci, ale pokud ti tvoje vlastní volba ohledně stravování způsobuje že odvádíš nekvalitní práci a zatěžuješ kolegy, tak je to přesně ten důvod, proč jsou vegani a spol často na pár facek.

V profilu píšeš, že jsi z Prahy - najít práci v nějakém bezmasém podniku fakt není problém, kuchařů ochotných makat je málo.

Na druhou stranu pokud ti není hloupé nechat za sebe svou práci dělat kolegy, tak je otázka, jestli patříš mezi ony nedostatkové spolehlivé profesionály.

Tak práci za mě nikdo nedělá samozřejmě, s masem normálně pracuju :) a to jídlo ochutnávají kolegyně, protože mají více zkušeností a dlouholetou praxi, takže zatím to problém není. Časem bych určitě chtěla jít někam do vegetariánské restaurace. V profilu to je špatně, jsem z Brna, tady se taky snad bude hledat taková práce dobře. Jinak samozřejmě práci odvádím jak nejlépe umím, baví mě to.

Salorka
Závislačka 4205 příspěvků 11 inzerátů 22.08.18 19:15
@Ou píše:
Při vší úctě - buď jsi profesionálka a nebo ne.

Naprosto souhlasím.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >