Kuchařka vegetariánka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 22.08.18 17:42
Kuchařka vegetariánka...?

Ahoj. Je tu některá z vás vegetariánka, a zároveň kuchařka která vaří v normální NEvegetarianske restauraci nebo jídelně? Jak třeba řešíte, když máte ochutnat nějaký pokrm z masa, třeba vývar atd? A vadí vám pracovat s masem? Já teda neochutnavam, ochutnávají kolegyně. práci s masem zatím zvládám, ale časem až bude příležitost, bych chtěla jít dělat do vegetariánské restaurace. Zajímá mě, jak to máte vy ostatní, je to téma spíš pro odlehčení :)

Reakce:
peckova
Stálice 81 příspěvků 22.08.18 18:12

Já teda kuchařka nejsem, ale jako vegetariánce se mi maso hnusí a nedokážu s ním pracovat

Ou
Kelišová 5420 příspěvků 22.08.18 18:14

Při vší úctě - buď jsi profesionálka a nebo ne.

Pokud máš etické zábrany, tak si najdi jinou práci, ale pokud ti tvoje vlastní volba ohledně stravování způsobuje že odvádíš nekvalitní práci a zatěžuješ kolegy, tak je to přesně ten důvod, proč jsou vegani a spol často na pár facek.

V profilu píšeš, že jsi z Prahy - najít práci v nějakém bezmasém podniku fakt není problém, kuchařů ochotných makat je málo.

Na druhou stranu pokud ti není hloupé nechat za sebe svou práci dělat kolegy, tak je otázka, jestli patříš mezi ony nedostatkové spolehlivé profesionály.

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 22.08.18 19:04
@Ou píše:
Při vší úctě - buď jsi profesionálka a nebo ne.

Pokud máš etické zábrany, tak si najdi jinou práci, ale pokud ti tvoje vlastní volba ohledně stravování způsobuje že odvádíš nekvalitní práci a zatěžuješ kolegy, tak je to přesně ten důvod, proč jsou vegani a spol často na pár facek.

V profilu píšeš, že jsi z Prahy - najít práci v nějakém bezmasém podniku fakt není problém, kuchařů ochotných makat je málo.

Na druhou stranu pokud ti není hloupé nechat za sebe svou práci dělat kolegy, tak je otázka, jestli patříš mezi ony nedostatkové spolehlivé profesionály.

Tak práci za mě nikdo nedělá samozřejmě, s masem normálně pracuju :) a to jídlo ochutnávají kolegyně, protože mají více zkušeností a dlouholetou praxi, takže zatím to problém není. Časem bych určitě chtěla jít někam do vegetariánské restaurace. V profilu to je špatně, jsem z Brna, tady se taky snad bude hledat taková práce dobře. Jinak samozřejmě práci odvádím jak nejlépe umím, baví mě to.

Salorka
Závislačka 4272 příspěvků 3 inzeráty 22.08.18 19:15
@Ou píše:
Při vší úctě - buď jsi profesionálka a nebo ne.

Naprosto souhlasím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >